MaliBankalar

"PSB": karta karttan transfer. Kurallar, özellikle Komisyon

2014 yılından beri PJSC "Promsvyazbank" hesapları arasında transferler için komisyon iptal etti. Kredi kurumu müşterileri hiçbir komisyon dükkan, mal ödemek için olabilir , kamu hizmetlerinin akrabalarına para göndermek. karta karttan CJSC "Promsvyazbank" transferi yoluyla nasıl uygulanacağı hakkında daha fazla ayrıntı, okumaya devam edin.

hizmetle ilgili Kısaca

borç verme kurumların hesapları arasında para transferi için 10 ruble tutarında bir ücret. % 2. para az miktarda ve operasyon İnternet banka aracılığıyla gerçekleştirilmektedir eğer Küçük tasarrufu mümkündür. Bazı kurumlar asgari komisyon altında bu hizmeti. Örneğin, Rusya'da Sberbank farklı şehirlerin kartlar arasında fon transferi için 30 ruble talep edecektir. Büyük önem de plastik türüdür. Banka kartı işlemleri, kredi kartından daha ucuzdur. Tüm dünyada banka kartları arasındaki servis orde fon sağlayan bazı hizmetler de vardır. Komisyon 1-2% içinde dalgalanır. miktarı az ise, herhangi bir arabulucu seçmek mümkündür. Ama biz 10 bin transferi bahsediyoruz eğer. Ovuşturun. ve daha, oranları incelemek gerekir.

hizmetlerin ayrıntıları

CJSC ücretsiz olarak müşterilerine bir karttan "Promsvyazbank" transferi. Alıcı başka kurumun kredi kartı ayrıntılarını vermişse, gönderen% 1 bir komisyon ödeyecektir (en az 50 ruble.) İşlemin miktarın. banka kartları, diğer kurumlara İşlem ücreti% 1.5 (30 ruble minimum.). İşlemin hız kurumuna bağlıdır. bir karttan CJSC "Promsvyazbank" transferi anında yürütmektedir. fonlar diğer kredi kuruluşlarının alınır ise, süreç 2-4 gün sürebilir. işlem sadece Rus rublesi gerçekleştirilir.

kısıtlamalar

İnternet bankaya üzerinden başka bir karttan CJSC "Promsvyazbank" çeviri kadar 70.000. Rub toplam tutar. gün ve en fazla 600 bin. ovmak başına. Geçtiğimiz ay içinde. bir hesaptan ile müşteriler 100 bin kadar aktarabilirsiniz. ovuşturun. 4. günde, ödeme gönderebilirsiniz - Sadece Rusya Federasyonu içinde. transferinin teyidi 3D-Secure (tek seferlik şifre) aracılığıyla gerçekleştirilir.

para transferi kartına karttan "Promsvyazbank"

"Online Kart karta." Sonra "Hesaplar" bölümüne gidin ve için ana sayfasına bankanın gereği üzerinde işlemleri yapmak Özel bir formda, gönderenin numarası ve kart alıcısını terimi plastik eylemi, güvenlik kodunu girin işlem miktarını belirtin. Bir sonraki adımda bu verilerin doğruluğunu kontrol etmek ve ödemeyi onaylamak için olmalıdır.

mobil uygulama

güncellenmiş programın PSB-Mobile müşterileri "Promsvyazbank" Kullanılabilir çeviri fonksiyonu izinsiz anlamı haline gelmiştir. uygulamak için, yalnızca ana sayfasında simgesini tıklayın. Ayrıca, toplanan noktaların sayısı hakkında bilgi görüntülemek bir hesap alabilirsiniz. Birikmiş ikramiye onları dönüştürmek, banka ücretleri, ortaklar harcanabilir nakit. Uygulamanın Apple Store ve Google Play çevrimiçi mağazalardan ücretsiz olarak kullanılabilir.

karşılaştırma

Sberbank kart, kartın "PSB" transfer% 1.5 oranında ödenir (en az 30 ruble.). Bazı kredi geniş komisyon ücreti:

  • "Öncü" -% 1 (en az 30 sürtme ..).
  • VTB 24-1,25 (% 30 dk ovulur.)..
  • "Instabank" - 1,3% (en az 50 sürtme ..).
  • "Raiffeisenbank", "Ural" NSR "İletişim-banka" -% 1.5 (50 ruble dak.).
  • "Ev Kredi" - 100 ruble. tutarı ne olursa olsun.

Sen karta "Promsvyazbank" transferi yoluyla gönderebilir Sberbank. komisyon % 1.5 (en az 30 ruble.) olacaktır. 1.95% benzer bir işlem ücret karşılığında CJSC "Alfa-Bank", Ve ZAO "Russian Standard" (en az 30 ruble.) -% 1,9 (en az 50 ruble.).

Bankacılık dışı olarak hizmet Komisyon ucuzdur. "Merkez-Invest" miktarının% 0.5 'lik çevirileri gerçekleştirir (en az 10 ruble.). FK "Açma" dan benzer oranları. ödeme tutarı 50 bin aşarsa. ovuşturun., hizmet ücret karşılığında 250 ruble olduğunu. Böylece "Promsvyazbank" aracılığıyla bir karttan transferi ucuzdur.

VMT MCMS

Uluslararası Visa Para Transferi Hizmetleri, MasterCard MoneySend ödeme sistemleri ek ayrıntıları girmeden işlem için izin verir. ödeme işlemi Dönem 5 gün için birkaç dakika sürer. karta karttan CJSC "Promsvyazbank" transferi yoluyla gönderilebilir. komisyon% 1.5 olacaktır. VMT MCMS% 2 + 20 ruble ödemek zorunda kalacak. Sberbank, "Messenger", TCS, BRC, MDM: İkinci sorun Rusya'da bu hizmetlerin, tüm kredi kurumlarını yakından ilişkili olmasında yatmaktadır.

nakit transferleri

fon transfer bir hesaptan bir ATM veya terminalden direk olabilir aynı banka içinde. müşteriye işlem için sadece girmelisiniz hesap numarası , alıcı ve göndericinin miktarını belirtmek ve fatura doğrulayıcı faturaları gönderin.

denizaşırı

Kredi kuruluşları smatrfony yoluyla işlemin uygulanması için hizmet uyguluyoruz. en uygun ön kayıt olmadan faaliyet olanlardır. Yani çeviri yararlanıcı ayrıntılarını belirterek gönderilebilir vardır.

Bu amaçla "Tinkoff Bankası", "Alfa-Bank" ve "Moskova Bankası" biz bir uygulama O! Pp geliştirdik. 0,5-5,9% hizmet komisyonu (kart türüne bağlı olarak). "Moskova Bankası" ileri Eponymous mobil uygulamanın işlevselliğini genişletmek. Müşteriler artık sosyal ağ ve e-posta adresi, telefon numarası profiline para transfer edebilirsiniz. Servis ücreti -% 1.5. Geceleri artık bir seferde 000 45 den toplam en fazla üç ödeme yapabilirsiniz. Aynı oranlar "Tinkoff Bankası" uygulaması sağlanmıştır. maksimum miktar 75 000 ruble sınırlıdır.

çevrimiçi Hizmetler

mobil "Yandex" uygulamaları ve «Деньги@Mail.ru» unutmayın. sırasıyla% 1.9 ve% 1.3 Mediators yük. İşlemler kartları arasındaki ruble olarak yürütülmektedir Visa ve MasterCard.

Servis Card2card müşterileri aracılığıyla işlem için "Moskova Bankası" 1,5% ödemek zorunda kalacak, "Alfa-Bank" -% 5,9, "Russian Standard" -% 1,9, "Tinkoff Banka" -% 1.5. Tasarruf Bankası sadece kayıtlı kullanıcılara bu hizmeti sunmaktadır. İşlemler Rus ve yabancı bankaların uluslararası ödeme sistemlerinin kartları aracılığıyla yapılır. operasyon maksimum süresi 5 gündür. JSC "Rus Standardı" nin Müşteriler aynı zamanda bir kredi kurumu oranlarının "Unistream" yoluyla para transferi yapabilirsiniz. can doğrudan sistemin sitesi aracılığıyla anında çeviri MasterCard kart sahipleri yararlanın. Ama bu seçenek sadece kayıtlı kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

% 2 + 40 ruble talep edecektir yurtdışında Rusya'dan fon transferi ile, tüm BDT ülkelerinde faaliyet QIWI ödeme sistemi. Benzer bir operasyon için Müşteri Hizmetleri "Cüzdan" % 2,9 ödemek zorunda kalacak (en az 50 ruble.). Daha sadık oranları RBK-Para var. Transfer tutarının 10 bin. Ruble aşmıyorsa. Ayda, ardından işlem ücretsizdir. Diğer tüm durumlarda 2.95% ödemek zorunda kalacak. Sadece kayıtlı kullanıcılar hizmetin hizmetlerini kullanabilirsiniz.

o karlı nerede?

Bankalar miktarın% 1-2 para transferi için hizmetler sunar. Internet hizmetleri üzerinde ve Komisyon 2-3 ortalama% olduğunu. transferi, ya da küçük bir istemci miktarı uzun sabırsızlanıyorum, uluslararası ödeme sistemi aracılığıyla para göndermek için gereklidir. Başka bir seçenek - Tasarruf Bankası haritayı kullanabilirsiniz. birkaç dakika bir saat kadar - işlem başına komisyon işlemleri hızlı bir şekilde işlenir, sadece% 1'dir. bu kurumun hiçbir haritalar olanlar personel ofisleri aracılığıyla nakit aktarmak deneyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.