InternetSosyal Medyada Sitesi Tanıtım

Nasıl "VKontakte" sayfasına erişimi kısıtlamak için? Kolay ve basit!

Yani "VKontakte" Kendi sayfanızı var. Sen, fotoğraf yükleyebilir, deneyimlerini paylaşmak şey ya da birisi hakkında düşüncelerinizi yazın. Ve aynı zamanda bekliyoruz ve diğer kişiler hakkında bilgi için kadar kolay erişim olacaktır. Ama burada ilgilendiğiniz kişiye gitmesi ve ardından ... "Bu hanım sayfaya erişimi kısıtladı." Ve merakla ve ilginç şekilde ve söz işkence: "Neden ve bu kişinin böyle ilginç bir saklanma nedir?" Buna ek olarak, başka bir soru ortaya çıkıyor: "Nasıl sayfaya erişimi kısıtlamak için" VKontakte "Eh, ilk ne aslında sınırları görelim?

"Sınırlı erişim" neyi?

Ve bu ifade size "sınırlı" sayfasında düzenlenen tüm bilgileri görmek mümkün olmayacaktır demektir. Bu arada, "VKontakte" sayfasına erişimi kısıtlamak için nasıl anlamak çok kolaydır. Fakat buna daha sonra. Şimdi kısıtlamalar hakkında. tüm bilgiler, ancak bunun sadece bir parçasıdır mümkün değildir bu şekilde gizleyin. Örneğin, hatta (sizin ikamet yeri gösterir veya anlık kalmak bir haritaya kastederek) konumlarını fotoğraflarınız, videolarınız, gruplar, hediyeler, arkadaşlar erişimi kısıtlamak ve edebilirsiniz. Genellikle bu görünürde herhangi bir neden olmadan yapılır. Nadir durumlarda, bu tür eylem haklı. Örneğin, artık tüm kullanılabilir hatta tüm sosyal ağlar sonra, bunların öğretmenleri hakkında yaptığı keskin ifadeleri gizlemek için.

Nasıl "VKontakte" sayfasına erişimi kısıtlamak için?

Daha önce belirtildiği gibi yapın, bu çok kolaydır. tüm profiline erişimi kısıtlamak için, birkaç eylemleri gerçekleştirmek gerekir. Öncelikle, sayfa menüsü (solda) "Ayarlar" sekmesini açın. Ardından, "Gizlilik" seçin ve istediğiniz seçeneği işaretleyin. Eğer tüm sayfa meraklı gözlerden gizlendi istiyorsanız, listeden "Sadece ben" (başlığa "temel bilgileri sayfasını görür" diyor ilk satırı vardır) seçin. Aynı şekilde, fotoğraflarınızın, arkadaşlar, müzik ve diğer bilgilere erişimi kısıtlayabilirsiniz. Buna ek olarak, insan ırkının tüm bilgileri gizlemek olamaz ve kesin olmaktan sakıncalı insanlar size karşı. Nasıl bu durumda "VKontakte" sayfasına erişimi kısıtlamak için? Prosedür daha önce açıklanan fazla değil karmaşık. Sadece görüntülenen listeden, "... Bütün hariç" seçmek ve seçilen kişilere koydu.

kara liste

hoş olmayan ziyaretler sayfanızı kurtulmak için başka bir yol yoktur. Bu amaçla orada kara listeye alınmış. Yani, bu liste aynı "Ayarlar" dir. Uygun sekmeyi açma, boş dize üst kısmında göreceksiniz. ardından "Kara listeye Ekle" yi tıklayın, kişi onun / onun sayfasına sıkıcı veya bağlantı adını girmeniz bulunmalıdır. İşte bu kadar! Şimdi sayfa ondan ya onlardan gizlenmiştir. Bu arada, kısıtlanması ve kara liste arasındaki fark "sınırlı" size mesaj yazabilir, ama şimdi sizi rahatsız etmek mümkün olmayacaktır böylece, "görmezden" Bu hakkından yoksun isabet olmasıdır. Sosyal ağdaki en azından.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.