Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Yorumlanması Rüya: öpücük rüyalarını

Birçok kişi rüyalar görmek sembol ve görüntüler, biz uyarı veya hayatımızda gelecekteki olayların tahminler olduğuna inanıyoruz. Ama tam rüya tabiri rüya tüm yorumların hakkında bilgi sığdırmak mümkün değildir. Bugün de sizinle görülen göstermek olabileceğini anlamak için istiyorum içinde bir rüya öpücük. Bunun için dünyanın dört bir yanından en popüler rüya kitaplarının açıklamalar ve yorumlar kullanırlar.

Neden öpüşme hayal: Gustav Miller sonnik

Bir çocuğun diğer öper hayal, o zaman bu görüntü kariyeriniz veya iş aile refahı ve başarı bir işaret. Eğer anneni öpmek hayal, o zaman iş, aşk ve dostluk hızlı bir başarı bekliyoruz. Gelecekteki zevkler hakkında bir erkek veya kız kardeş konuşma öp.

Eğer sevilen bir öpücük ya da karanlıkta bir sevdiği, o zaman rüya tehlike veya gevşek davranış habercisi olabilir. Eğer bir yabancı ya da bir yabancı öpersem o ahlaksız eylemlere geleceği hakkında diyor. Eğer eşinizi öpmek rüya ise, ailen ilişkilerinde uyum ve evini terk asla mutluluk gösteren çok iyi bir işarettir. Eğer düşman ile bir öpücük olsaydı, o zaman gerçek hayatta, arkadaşlarından biriyle ilişkiyi geliştirmek mümkün olacak. kız bir rüya olsaydı bir fan ile bir öpücük, o arkadaş gördüğü insanların adına hoş olmayan davranışlar beklemek zaman gafil yakalandı söyledi.

Neden öpüşme hayal: Eski Fransızca Rüya Kitabı

Eğer birisi öpüşme ile olduğunu hayal ederse, yakın gelecekte tüm faaliyet ve teşebbüslerde iyi şanslar bekliyoruz. Eğer birinin ayaklarını öpmek rüya, o zaman hakaret veya aşağılama için bekleyebilir. Eğer öptü ediliyoruz düşünüyorsanız, o zaman bazı neşeli olay veya haber için hazır olsun.

Neden öpüşme hayal: Ukrayna Rüya Kitabı

Bu rüya defteri kendim görmek savunuyor bir rüya öpüşme sıkıntı ve arızaları yaklaşan bir işaret. Onun sevgilisi öpücük, o zaman onu yakında. Bir kız genç adamı öper ise ikincisi için, bu hızlı hastalığı anlamına gelebilir.

Neden öpüşme hayal: A dan Z ye rüya yorumunu

Bu rüya defteri esas insanlığın öpücük zayıf yarısını hayal ettiği çeşitli hayallerle ilgilenir. Bir kız gallant ve prezentabl adamın elini öper olduğunu hayal, o yakında zengin olma şansına sahip olacak. Ancak, biz bunu kaçırmamaya çok dikkat etmek gerekir. Kocanız ya da gerçek hayatta gencin sarhoş arkadaşı öpmek çalışıyorsanız, onda hayal kırıklığına değil, iyi bir neden olmadan olacaktır. sevgili ile rüyada öpücük yakında bir düğün bir sembolüdür. Eğer kocası ciddiye alınması gereken böyle bir işaret, sonra bir kadını öperken bir rüya olsaydı, gerçekte, sizi değiştiriyor olması mümkündür.

öpüşme Eski İngiliz rüya defteri, neden rüya

Bu rüya tabiri gerçek hayatta olmamalıdır gerçekten öpmek zorunda kiminle olanlarla bir rüya bir öpücük kötü bir işareti olarak görüyor. Bu yakın bir arkadaşının ihaneti habercisi olabilir ya da sevilen olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.