Haber ve ToplumÜnlüler

Prenses Anne (Büyük Britanya): biyografi

Prenses Anne kim? UK bu özel hükümdar ile şanslı. O - Ünlü tek kızı ve saygı İngiliz Kraliçesi Elizabeth II. Anne Elizaveta Alisa Louise - prenses tam adı. Bu yazıda bu ilginç kişi, krallığın işlerine katılımı ve günlük yaşamın bahsedeceğiz.

çocukluk

Prenses Anne (Büyük Britanya) 15 Ağustos 1950 tarihinde Londra'da doğdu ve Kraliçe Elizabeth II ve ikinci çocuğu oldu Edinburg Philip Dükü. onun doğum prenses annesi ve kardeşi sonra tahta yolda üçüncü sırada yer durdu beri onikinci yerde şimdi. Royal Princess başlık hükümdar yalnızca büyük kızı verilir, Anna bunun ailedeki tek kızı kalacağını anlaşıldığında, 1987'de kazanılan Büyük Britanya Prenses başlığıdır.

gençlik

Eylül 1963 yılında oluşum kurallara uygun olarak Buckingham Sarayı'nın 13 yaş arası Anna yatılı okula gönderildi. 1960'ların sonunda, bir genç olarak, Anna kamu görevlerini yürütmek için başladı. Bu 17-19 yaşları arasındaki yıllık Prenses Anne başına yaklaşık 500 davetiye aldığını kaydetti. UK şimdiye kadar kraliyet ailesinin böyle güçlü kuvvetli eleman bilinmektedir.

Kişisel hayatı ve çocuklar

Prenses'in ilk kocası - Kaptan Mark Phillips. O bir atlet binicileri 1972 Olimpiyat şampiyonu oldu bile, sayısız yarışmalara katıldı idi. Bu spora sayesinde Mark Phillips Anna araya geldi. Aslında Mark ilk geldiğinde 1971 yılında, o, etkinlikte gerçekleştirilen tek beşinci gerçekleşti olmasıdır. Kısa bir süre yarışmadan sonra prenses ve Phillips, olay patlak söylentiler vardı. temsilcileri kraliyet ailesi derhal bu söylentileri yalanladı. Ama zaten 1973 yılında İngiltere'de geneline yönelik nişan ilan. Phillips onlar o olduğunu söyleyerek bu açıklama, kraliyet ailesini beğenmedi "anlaşılmaz ve çok çamurlu." 1992 yılında, çift 18'den fazla yıldır birlikte yaşayan sonra dağıldı.

1991 yılında resim öğretmeni, o Phillips tarafından bir kızın olduğunu belirten bir bildiri yapılmış 1984 yılında otelde birlikte geceden sonra ortaya çıktı. DNA testi paternite Phillips doğruladı.

Bir erkek ve bir kız Peter Zara - Evli Anna iki çocuğu vardı.

Sir Timoti Lourens - İngiliz prensesi ikinci kocası, orada çiftler halinde bir araya çocuklar.

sportmenlik

Anna, İngiltere prensesi, genç bir adam at binme çok düşkündür, sürekli yarıştı. bireysel ve 1975 yılında bireysel dalında Avrupa Şampiyonası Eventing 1971 (bireysel sınıflandırma) ilk yer, hem de üçüncü sıraya - ana başarıları arasında. Buna ek olarak, Prenses Anne - sadece kraliyet ailesi üyeleri Montreal gerçekleşti 1976 yılında fahri Olimpiyat Oyunları, katıldı. Birkaç yıl boyunca o Binicilik Sports Dünya Federasyonu temsil etti.

görevleri Prenses

Hemen yatılı okuldan sonra ona kamu görevine başladı. O politikacılar, çeşitli devlet başkanlarının, hükümet yetkilileri ve diğerleriyle bir araya geldi, hem de önemli törenlerde, kutlamalarda ve diğer etkinliklere katılır. maksimalist ve yaşına göre çok aktif - O kadar çok o her durumda devlete gerekli toplantılar, dönmeye çalıştık. İlginçtir ama onu kraliyet ailesinin diğer tüm üyeleri Rusya'da olandan daha olasıdır. Prenses iki kez Rusya Federasyonu SSCB'yi ve üç kez ziyaret etti. 2000 yılında, o Putin ile bir araya geldi ve 2014 yılında resmen devleti temsil eden sporcularla Soçi'de geldi.

girişim

kimin biyografi parlak olaylarla doludur Anna, İngiltere prensesi kez neredeyse kaçırıldı. Buckingham Palace'ın memleketi yakın, uzak 1974 yılında 20 Mart günü oldu. Akşam, prenses ve kocası Mark ve sürücü saraya bir limuzinle sürüyordu. Arkalarında dramatik limuzini aştı ve onun ileri kursu engellenen bir makine sürdü. suçlunun arabasına atlayıp limuzinin Anna ateş etmeye başladı. Hırsız prenses nöbet, sürücüyü zarar ve sonra polise yardım etme yaklaştı olabilir. Aniden, bir arabanın arkasından o bir gazeteci silahı vazgeçmek suçluyu ikna etmeye başladı Brayan Makkonnel, ortaya çıktığı kadar sürdü. Gazeteci hırsızın elini almaya çalıştı, ama Brian içine ateş ve kayboldu.

Ian Ball - fidye için genç Prenses Anne kaçırmaya azılı suçlusu. Daha sonra bir yüzyılın en cesur biri denirdi suç sırasında, o sadece 26 yaşındaydı. Ertesi gün Bay Topu derhal hakim karşısına çıkarıldı. Yakında genç adam akıl hastası olduğu ortaya çıktı.

Prenses Anne (UK) - Bir çok ilginç ve iyi bir adam. onun 65 yıl içinde, genç bir adam olarak onu işaretli Buckingham Sarayı'nda en aktif ve enerjik kadınlar biridir. Anna bugün onun torunu eğitir ve onun kamu hizmetlerinin yerine getirilmesi sırasında devreye girer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.