Haber ve ToplumÜnlüler

Tekila şarkıcı: biyografi, kişisel yaşam ve yaratıcı başarıları

Tequila adı altında ünlü olmayı başardı sevimli ve yetenekli genç adam, - Alexander Tarasov. hayranlarının tüm ilgilenen şarkıcının Biyografi. Bu yazıda ulusal aşamasının yıldızlı yaşam ve yaratıcı başarıları hakkında okuyabilirsiniz.

Tekila şarkıcı: biyografi, sanatçının ailesi

Peki, nerede başlar? Aleksandr Tarasov Nisan 1989 doğumlu bir yerli Muskovit. Aile - Tequila'yla ait şarkıcının biyografisi hikayesini başlatması gereken bir konu. İskender'in veliler sahneye hiçbir ilişkisi vardı. Baba bitki üreten kamyonlar ZIL açtı ve annesi bir ev hanımıydı.

2011 yılında, trajedi aile vurdu - baba, Ivan Alexander birinci felç geçirdi. Adam kurtarmak ve işe geri almak mümkün, ama onun sağlığı kötüleşti. Ölmeden 2016 yılında ölüm nedeni başka felç oldu. Babasını Kaybeden babam her zaman onun için yakın bir dostu ve olduğu gibi şarkıcı için büyük bir şok oldu bir rol modeli.

Çocukluk, ergenlik

Bu makalede açıklanan Şarkıcı Tekila, biyografi ve aile, çocuk farklı aktivite ve merak. İlköğretim okulunda, çocuk yetişkinler dinlemek, neredeyse mükemmel bir öğrenci oldu. Alexander beşinci sınıfa gittiğimde Hepsi değişti. Dün inek sürekli çeşitli şakalar için diğer çocukları provoke ana okul zorbalar biri haline gelmiştir. Yıldızın anılarından bir zamanlar şimdi bile içtenlikle tövbe ne de, fişek kafa öğretmenin ofisini yağmuruna.

Hatta Tarasov ciddiye spor yapmaya başladı bir çocuk olarak, basketbol ve voleybol tercih verdi. Lisede gittiğinde, onun yaşamının bir parçası kickboks oldu. mezuniyet zaman, Alexander henüz meslek seçimi konusunda karar vermiş değil. öğrenimlerine devam, o Ekonomik Güvenlik İçişleri Bakanlığı Akademisi'nde verdi.

hayatın seçimi

şarkıcı Tequila Biyografi aktör haline gelmiş olmayabilir düşündürmektedir. Ancak müzikte ciddi ilgilenen bir öğrenci Alexander. En sevdiği yerler rap ve hip-hop vardır. Giderek Tarasov onun yaşam sahnede performansları ile bağlanmak isteyen fikrine geldi.

2009 yılında, genç adamın müzikal kariyeri tepeye çıktı. "Altta" adlı şarkısıyla başarısı Tequila büyük sahnede ile kırdı gerçeğine yol açmıştır. Bu şarkı için filme destekli kendi adını taşıyan klibin başarısını birleştirin. Video kullanıcıları arasında gerçek bir heyecan "Yutuba" neden oldu.

Sonra olan biyografisi bu makalede açıklanan ile karşılanmaktadır sanatçı Tekila, Nastya Kochetkova. mezun "American Idol-4" ile yaptığı yaratıcı işbirliği büyük bir başarı oldu. Alexander ve Anastasia işe imza attık kendi adını taşıyan klip çekildi hangi şarkısı "Üstü zemin" oldu. Uzun süre kompozisyon Rus grafikleri hatları bırakmadı.

kariyer gelişimi

2010 yılında, Tekila, biyografi şarkıcı ve hangi kamu şarkının sunulan makale şarkıları tartışılmaktadır "Radyo". Bu o Masha Malinovskaya işbirliğiyle yazdı. şarkının başarısı ilk albümü düşüncelerine Tarasova istenir. 2013 yılında, aktör nihayet ilk disk ile mutlu fanlar yaptı. "Boom" - albüm çarpıcı bir başlık aldı. Alexander tarafından ilk albümü onun diğer yıldızlarla birlikte kaydedilen şarkıları içeriyordu. Aralarında Victoria Dayneko Anastasia Stotskaya Loy idi.

İkinci albüm Tarasova beklemedi. Zaten 2015 yılında disk "Yapboz" olarak adlandırılan, serbest bırakıldı. Bu kez, ünlü şarkıcı yalnız kompozisyonlar üzerinde yoğunlaşmıştır. Ancak, o tamamen vazgeçip düetler vermedi. Bazı şarkılarım Alexander Marshal, "Vintage" bir grup ile işbirliği içinde Alexander tarafından yazılır. Sonra Vera Brezhnev ile çalıştı süredir, ortak yaratıcı çalışmanın meyvesi şarkısıydı "Düzeyleri."

Kişisel yaşam

Başka ne tekila şarkıcının biyografisini söyleyebilir? tüm hızıyla hep Kişisel yaşam Aleksandra Tarasova. kadın dikkat ışınları yıkanmak için kullanılan gençler, hafife alır. Adil seks diye bir şarkıcı olarak kendini ilan edebilmek için öncelikle sevdim.

Gazeteciler başka tutku rapçi Tequila hakkında yazmak için seviyorum. Çeşitli zamanlarda, o modeli Ksenia Delhi, sunucu Lera Kudryavtseva ile romantik bir ilişki bağladı. Ayrıca, o televizyon projesi "Dom-2" bir yıldız yaptı Olgoy Buzovoy, hayran kalmıştı söylentiler vardı. Alexander Tarasov geleneksel olarak yorum yapmayı reddediyor, bu tür dedikodulara kayıtsız.

2010 yılında, tekila şarkıcı büyüleyici modeli Olga Rudenko ile bir ilişkisi başladı. Alexander derhal onun dikkatini çekti, laik taraflardan birinin bu kızla tanıştım. İlişki Rudenko ve Tarasova o bile bir kadın yönetmen kendi projesini yapılmış, hızla gelişmiştir. Orada yakın düğün hakkında söylentiler vardı, ama olmadı. güzel çifti dağıldı o 2014 yılında tanındı.

Alexander ve Catherine

şarkıcı Tequila Biyografi ayrıldıktan sonra ilk aylarda, o tek bir hayat zevk olduğunu göstermektedir. Ancak, 2016 yılında belli oldu o yeni istihdam Tarasova kalbi. Bu kez, ulusal sahnenin yıldız Catherine Grigorenko oldu seçilmiş kişi. Bu aydınlık esmer rekabeti "- 2016 Bayan Kazakistan" kazandı. Alexander ve Catherine toplumun yeni bir birim anlamına kurmak mı? ünlülerin yakın düğün hakkında söylentiler sürekli görünür, ancak kendilerinin bunlara yorum için acele değildir. Sefer ilişkinin test standı olup olmayacağını iddia etmek güçtür. rapçi olmadığını Tekila çocukları merak Birçok taraftar? Şarkıcı, henüz bir miras var değil ancak, o gelecekte sıklığıyla karşı olmadığını biliniyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.