ÇirkinlikTamirat

Dairenin yeniden geliştirme projesi: püf

Her evin sakinleri düzenini mutlu ediyor. Çoğu zaman geçerli düzenini değiştirmek amacıyla değil, bu özel evlerde için geçerli değildir ve daireye, hazır satın olanlara ve inşaat sürecine müdahale. Bir kişinin bir sonucu olarak aldığı? hep rüyalarda kavramını uymuyor tipik mimari yapısı.

Varolan durumu değiştirmek için çeşitli yolları vardır. En popüler biri yeniden geliştirilmesidir. Bu zamanda kendi yapamaz gerçekleştirmek işin büyük bir miktardır. yaşam alanlarına tasarımına işin uzmanları aslan kapsamına omuzlarında olduğundan Proje organizasyonu, bu durumda önemli bir rol oynar. Bu dairede kalmak önemlidir rahat, ama güvenlik gibi modern standartlarda, aykırı değil sadece oldu.

Bu iyileştirme projesini içerir?

iç haberleşme pozisyonuna, inşa edildiği zeminden dahil binanın bireysel özelliklerinden - Bu kadar şeyi dile edilmelidir karmaşık bir belgedir. Çok dikkat binanın genel şemaya ödenmesi gerekmektedir. Bu yeniden geliştirme projesinde etek için arzu edilir ve yönetmelikler şu anda mevcuttur. Bu hoş olmayan sonuçlar daha iyi belgeyi bu noktada mevcut standartlar önlemek için bazen kuralları, yasama eylemleri değişebilir sır değil.

daire hakkında genel bilgiler odaların binanın daire alanı, dizi katlı sayısı hakkında bilgi yanı sıra sadece çeşitli hizmetler izni ile bu seçeneği değiştirebilirsiniz, çünkü özellikle önemlidir amaçlarını, içermelidir.

En büyük yeniden geliştirme projesi öğesi işi kendisi içermelidir ziyade varolan mimarisine yapmayı planlıyorsanız ne değişiklik açıklamak. Burada elektrikli ev aletleri bile dengesini yanı sıra mutfakta fırın konumunu belirtmek gerekir. Elbette, bu yeniden şekillenme yeni duvarların oluşturulması olmadan veya mevcut olanları ortadan kaldırarak basitçe mümkün değildir.

Daire sahibi duvarları kendin mevcut yapılarındaki değişikliklerle basit değişiklikler bile çözülecek, o zaman yakında o alanını iyileştirmek için onun fikri güvenlik standartlarına aykırı olduğu gerçeğini karşıya mümkün olacaktır. sahipleri yine böyle tasfiye duvarı yüklemek zorunda durumlar vardır. Bu ek harcama sadece fonlar, aynı zamanda bir zaman. Buna ek olarak, mühendislik hizmetleri bu tür yetkisiz eylemlerin cezası veremez. Bir iyileştirme projesi oluşturarak onunla birlikte, uzmanlar tasarımın tüm detayları bilmek ve büyük ölçüde daire sahibi çalışmalarını kolaylaştıracak özel bir şirket, hitap etmek önemli olmasının nedeni budur. Teknik rapor - bu sahibini bekliyor ana çözünürlük vardır.

mühendislik sektöründe değişiklik olduğunda, bunlar da projede belirtilmelidir. Bunlar yenileme ve su temini, kanalizasyon, ısıtma ve havalandırma değişimini içerir. elektrik şebekesinde bile değişiklikler belgede göstermek için gerekli olması gerekir.

Yangın önleme tedbirleri ahşap kirişler evler için özellikle önemli olabilir. Bu arada, bu tür çekiç gibi hatta inşaat işlerinin üretiminde inceliklerini, her binada değil kullanılabilir ve sadece uzman firmalar bunu dikkate edebilirsiniz vardır. Biz apartmanda yeniden planlama projesinin hazırlanması dikkat çekmek için hazır, böylece zaman, para ve sinirler kaydedebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.