ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Prado (radyatör): yorumlar, özellikler, üretici, bağlantı

Yaratıcı ve Prado radyatör üreticisi - SSCB Izhevsk Araştırma Enstitüsü NiTi "Devam" bilinen. zamanda, proses ekipmanı alanında bir düşünce lideri oldu. Sovyetler Birliği'nin kurumlarının çöküşü yeni bir gelişme yolları ve Bilimsel Konseyi aramaya başladı sonra, ısıtma sistemi için bir ders seçmek karar verildi. Ardından 2005 yılında, kentte kurum Prado ticaret evi nerede göründüğünü ve logosu radyatör başlandı altında, ama tam anlamıyla 2-3 yıl içinde Rusya boyunca mağazalarda olacak.

bayi ve yetkili yönetim şirketi mükemmel çalışması sayesinde bir kez daha eski Sovyetler uzay boyunca oldukça meşhur oldu ve ürünleri tüm büyük mağazalarda basit alıcı için kullanılabilir. Buna ek olarak, pek çok uzman tarafından kabul edilmiştir sahip şirket çeşitli sergiler ısıtıcılarda Prado (radyatör) sergilemeye başladı. Bugüne kadar onlar zaten böylece ürünlerinin yüksek kalite kanıtlayan kupa bir çok kazandı.

Üretim radyatörler Prado

Pilin bu tür oluşturma - bu ağır otomatik bir süreçtir. Üretim aşağıdaki adımları takip edilebilir:

 • Prado sadece radyatör fabrikasının NiTi "İlerleme" oluşturulur;
 • Üretim 1.3-1.4 mm'lik bir asgari bir kalınlığa sahip olmalıdır ancak selektif yüksek karbonlu çelik, kullanma;
 • iş parçasının tüm boyutları daha sonra presleme için özel bir makine içinde gönderilen gelecek pil ile oluşturulur;
 • kaynak ekipmanı kullanılarak preslenmiş çok boş, 1 ila 3 adet olabilir panel, bağlanır; Batarya tipleri için ince çelik sacdan imal özel takılı ısı transferi uçları artırmak;
 • Radyatör tamamen hazır olduğunda, o özel beyaz renk electroloading şekilde boyanmış.

En yaygın türlerinden teknik özellikleri: Tüm radyatör Prado hakkında

Estetik pil tipi için havayı tahliye etmek, özel yan duvarlar ve bar ile donatılmış olabilir. Bu noktada, bu pillerin altı türlerinin toplam tarafından icat edilmiştir:

 • Tip №10 - Ek kaburga olmadan bir panel ile bir radyatör olup. avantajları düşük maliyetli olmasıdır.
 • Tip №11 da bir bar, ancak verimlilik için ek kenarlarının bir dizi kaynak yapılmaktadır. Ayrıca, dahil iyi estetik hava boşaltmak için yan duvarlar ve kafes bulunmaktadır.
 • Tip №20 - Prado (radyatör), cihaz ancak sırt içermeyen iki panel bulunur. Aynı zamanda, bir ızgara ve yan parçalar ile donatılmıştır.
 • №22, №21 tip - iki panelli bu pil ve kaynak kenarları ile aynı sayıda. 20-inci türüne tüm benzer tamamlayın.
 • radyatör №33 en güçlü yazın. Bu üç panel ve bir o kadar kaynaklı kenarlar oluşur.

Özel Özellikler Hook Up

Ne olursa olsun bağlantı Prado radyatör tipi iki planları aracılığıyla yapılabilir:

 • Klasik düzenleme, dört özel bağlantı tüpü vardır ve yan cidar için uyarlanmıştır.
 • Evrensel düzenleme iki boru ısıtma sistemleri için uygundur ve sıcaklık düzenleyen tamamlayıcı valf vardır. Bu alt astar için uygundur.

Tüm radyatörler duvarın yükleme yapmak armatürleri ve özel parantez ile temin edilmektedir. Kurulum ile ilgili ayrıntılı talimatlar kılavuzda ve üreticinin ürünlerinin resmi web üzerindedir.

ürün özellikleri

bir boru ve iki borulu ısıtma sistemi için uygun Prado pil. Onlar da mükemmel kamu evlerin ısıtılması için değil, aynı zamanda özel eşyalar için de ayarlanır. su kalitesi onlar için özellikle önemli değildir, ancak operasyonun kurallara uymadığı takdirde, korozyon bir süre sonra pil içinde oluşturulur rağmen.

Cihaz Prado (ısı mecrası), aşağıdaki koşullar altında çalıştırılmalıdır:

 • sınır sıcaklığı - 1200 ° C;
 • izin verilen çalışma basıncı - 0.9 MPa;
 • Pil yetmezliği 2.25 MPa arasında bir basınçta gerçekleşir.

Prado radyatörleri 30 cm ve yüksekliği 50 cm, ve uzunluğu olabilir -. Derinliği ile ilgili olarak 3 m 40 cm, bu pil tipine göre yapılmıştır, 8 ila 20 cm arasında olabilir.

Artıları Prado radyatörlar

Bu pillerin popülerlik nedeniyle güvenilirlik ve kalitesine aldık. Buna ek olarak, aşağıdaki avantajları vardır:

 • Prado cihazı (radyatör) yeterince küçüktür ağırlığında, ve dolayısıyla dağıtım ve montaj hızlı ve sorunsuz bir. rahat ve pratik ve cihazın montajı için parantez sabitleme ve onunla başa herkes talimatları okuyabilirsiniz dahildir.
 • ısıtıcının Bu tür yüksek etkiye sahiptir ve ısı, hızla ısıtılmaktadır.
 • Buna ek olarak, bu tür bir radyatörün görünümü estetik görünüyor ve iç birçok türleri altında sığabilecek, ama uzun bir süre için özel beyaz boya ile o onun bembeyaz bir renk kaybetmez.
 • Nedeniyle üretim Rusya'da gerçekleştiği gerçeğine, fiyat sıradan insanların oldukça erişilebilir.
 • En önemli avantajlarından biri yüksek Sıkıştırma sıcaklık ve basınç parametreleri yanı sıra cihazın sürekli operasyonda güven veriyor imalatçı tarafından verilen garanti vardır.

Eksileri Pil Prado

Bu radyatör eksiklikleri biraz, ama bilmeleri gereken:

 • Çabucak ısınır, fakat ısıtma kapatıldığında, neredeyse anında soğutur.
 • Sıcaklık kontrolü zorluklar ayarlarken. Onun ayar zaman alıcıdır ve istenilen derecede ayarlanması her zaman mümkün olmamaktadır.
 • Bazı durumlarda lake sorunlar var.

Pil Ömrü Yorumlar

dezavantajlarına rağmen, kullanıcıların çoğunun satın memnun ve artık sadece Prado radyatörlerin seçilmesine bulundu. Bunlardan Yorumlar çoğunlukla olumlu olmakla birlikte, işin ve pil tasarımı ile ilgili spesifik öneriler vardır.

Birçok radyatörler çok yüksek kaliteye sahip ve bu nedenle tüm arkadaşlarıma onları tavsiye söylüyorlar. Bu piller bir var sıcaklık regülatörü, birçok kullanıcı gibi. Bazı ilk yapılandırma ile başa çıkmak, ancak zamanla adapte olamaz.

Prado başka ürün hattı olduğu gibi bazen kusurlu modeline rastlamak. Eğer bir radyatör olan bir kusur bulursanız, bir dükkanda bunu kesinlikle değişecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.