ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Tornavida "Metabo": açıklama, özellikler, yorumlar

Çizgi stres tornavida montaj işlemleri için, modern opsiyonel ve gelişmiş özellikleri ile sağlanır "Metabo" form birkaç model. Bir fonksiyon tornavida ile çok cihaz elektrikli matkap olarak çalışabilirler. Yani deneyimli bir oluşturucu sürpriz yok bugün görevlerini birleştirerek, ancak Alman geliştiriciler çoğu rakiplerinden prim tornavida "Metabo" ayıran doldurma gücü optimize etmek.

"Metabo" Vidalama hakkında genel bilgiler

Şirket bunun yerine daha çevik ve teknolojik açıdan gelişmiş şarj edilebilir versiyon önermekle, neredeyse ağ cihazları serbest bırakmayı reddetti. bir satır bulunmaktadır ve modifikasyonlar lityum iyon gücü daha uzun bir şarj tutma gereçleri ve tornavida, nikel-kadmiyum hücreleri yaşlanma çalışır edilebilir. Ancak, bu unsurlar çevre güvenliği açısından kazanırlar. Aynı zamanda el aletleri "Metabo" için yeni yapısal çözümlerin getirilmesi vardır. Şarjlı tornavida diye bir anahtarsız mandren ve ergonomik kolları var sonuçla modernizasyon dalgası, kurtulmuş değildir.

Bu markanın tornavidalar son sürümleri fiziksel işleme daha kolay ve daha keyifli hale gelmiştir. Birlikte tasarımcılar ile Geliştiriciler vücudu değil aynı zamanda yardımcı cihazları ve aksesuarları sadece geliştirmek için yollar kadar düşünüyorum. Spesifik olarak, bir tornavida "Metabo" kemer sabitlenen ergonomik metal tutucular, tamamlayıcı olabilir. Bu sınıftaki cihazlar şunlardır Yüksek güç ve tasarım için ikinci kolu dahil edilme ihtimali.

Özellikleri Model 12 BS NiCd

Sadece 5000 yılında mevcut giriş seviyesi tornavida,. ovalayın. Kompakt boyutlarına rağmen birim de gerçekleştirmek için sondaj ve sabitleme işlemleri için kullanılabilmektedir. 1.7 Ah pil paketi kapasitesi gerilim ahşap delme ve metal izin 12 V olup. Bir ağaç halinde, kullanıcı, 20 mm çapında deliklerin açılması oluşturabilir. Metal levhalar benzer parametre 10 mm arasında bir değere sahip olacaktır. boyutlar mütevazı, ama bir düşük güç bütçe cihaz için kötü değil. Özellikle tornavida "Metabo" modifikasyon BS 12 birçok ayrı avantajları vardır çünkü. İlk olarak, ailede neredeyse tek model budur, bir NiCd pili aldı. Tip inşaat araçları tamamlayan en çevre dostu pili, kullanmak mümkün küçük bir güç kapasitesidir. biçimi nedeniyle küçük bir ücret için NiCd vysokooborotisty Tornavida için uygun değildir, ancak bu durumda, bu operatör 1 saat sürekli çalışma olanağı sağlar.

Özellikleri Model 18 BS LT

tornavidalar "Metabo" arasında en geniş ilgi görüyor orta sınıfın temsilcisi. Dengeli modeli aynı zamanda delme ve sabitleme görevleri için uygundur. Ama, önceki sürüme aksine, bu seçenek sağlanır ve iyi doldurma gücü ve gelişmiş işlevsellik. torku 48 Nm sağlayan 18 Volt Li-İyon pil - Özellikle, bir tornavida "Metabo" sahip uygun performans vardır. Buna uygun olarak, özellikle aleti kullanan kişi mutlaka hemen delme planında Tüm ahşap türleri de başa çıkabilir ince metal levhalar. Ayrıca, işlevsellik sorusu tork ayarlama imkanı dikkati çekiyor. Bu, başlangıçta işlenen materyalin özelliklerini ele iş akışı optimize edilmesine olanak tanır.

Özellikleri Model BS 18 LTX'e Impuls

Yüksek motorun gücü varlığında, geliştirilmiş tasarım ve işlevsel içerik ile kanıtlandığı gibi, bu, profesyonel bir tornavida. Model 5.2 Ah 18 voltluk pil kapasitesi tarafından desteklenmektedir 4-kutuplu markası motoru ile donatılmıştır. Bu arada, çalışma süreci cihaz üreticisi iki batarya tamamlar korumak için. dişli muhafazası yapısal geliştirmeler ile ilgili olarak dökme alüminyum kullanılır. Uygulamada bu çözümün avantajı işletimi, optimum termal meydan okuma için bir fikir elde edebilirsiniz. Uzun vadede bu teknoloji, bir tornavida "Metabo" ile donatılır elemanı baz özellikleri korur. Tabii 30 bin ortalama prim düzeyinin operasyonel yetenekleri ev sektöründe faydalı olması olası değildir, ancak bu tür modeller mesleki alanda yüksek kaliteli çalışmalara hızla kök salmak -. Bu sürümün fiyatı da etkileyici.

"Metabo" tornavida Yorumlar

Genellikle güvenilir bir marka ürünler olarak karakterize sahiplerinin Metabo 'araçları, dengeli bir performansa sahiptir ve aynı zamanda rahat. tornavidalar incelemeleri aynı damarda bulunmaktadır. Hiçbir şey özellikle yeni modeller şaşırtıcı değildir, ancak fiyat dahil piyasada genel eğilimler bağlamında, çok onurlu görünüyor. Uygulamada, notlar ve doldurma gücü, güvenilirlik ve stabilitesini tornavida "Metabo" ile donatılmıştır çalışan yapısal elemanlar kullanır. ergonomi hakkında yorumlar da büyük ölçüde olumlu - alet çırpıda yeni sahipleri dahil, tedarik aydınlatma ve diğer işlevsel aksesuarlarla birçok memnun.

Sonuç

Bina araçlarının gelişmesi açısından şirket "Metabo" nin yaklaşımların özel özellikler rasyonelliği ve muhafazakârlık sayılabilir. Alman tasarımcılar test edilmiş ve diğer sistem satıcıları tarafından kanıtlanmış içerir isteyerek yeni teknik çözümler ile deney yapmak isteksiz ama. Sonuç olarak, tornavida "Metabo" oldukça aniden kordon kurtulmak, ancak anahtarsız mandren ve yüksek kapasiteli batarya paketlerini kazanmıştır gördü. Tabii ki, böyle bir yaklaşımın kullanıcıların dikkatini çekmek için başarısız olamaz. pragmatik bir inşaatçı ziyade ikincil araçların kalitesini artırmak için tasarlanmış yeni ve etkileyici seçenekler daha iyi düşünülmüş temel özelliklere sahip cihazlar tercih ettiğini fazlası.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.