Haber ve ToplumPolitika

Kavdzharadze Maksim Gennadevich: biyografi, profesyonel aktivite, rehber

Kavdzharadze Maksim Gennadevich, Lipetsk bölgesinde Federasyonu Konseyi temsilcisi Rus siyaset sahnesinin en gizemli karakterlerden biridir. Onun biyografisi, hayatı ve kariyer yolunun koşullar çeşitli sürümleri mevcuttur, bunlar belirsizlikler ve çelişkiler çok şey var. Maxim Kavdzharadze kariyer planlaması için aile bağlarını kullanmak suçla bağlantıları sahip suçlanıyor. Tüm bunlara karşılık olarak, o gizemli sessiz ve çalışmalarını yapmaya devam. Onun biyografisinde hiçbir döndürme, skandal ve suçlamalar. en yaşamı hakkında konuşmak ve kader ve mitlere inceliklerini anlamaya çalışalım.

Yolun başında

Kesinlikle biz Kavdzharadze Maksim Gennadevich Moskova'da 10 Haziran 1969 doğumlu olduğunu biliyoruz. Ancak, doğumda O ismi Kavdisaridze aldı, ancak daha sonra onun biyografi Acı gerçekle gizlemek için değiştirdi. Zaten bir genç olarak Maxim çok maceracı ve aktif genç bir adamdı, ama onun iş kanunla daha çatışma yol açmıştır. ailesi ve çocukluk yıllar Hakkında Kavdzharadze asla bile Federasyonu Konseyi'nin internet sitesinde bu konuda bir kelime resmi biyografisinde, geçerlidir.

formasyon

biyografi resmi versiyonu Kavdzharadze Maksim Gennadevich Moskova Devlet Hukuku Akademisi, özel "hukuk" mezun belirtiyor. Gerçek şu ki Rusya Federasyonu Federasyon Konseyi üyesi iken diploma o 2006 yılında sadece alınan söz etmez. Muhabirler defalarca Maxim G. yasadışı yollarla alınan diploma, ancak mahkeme kabul olurdu kanıt sağlamak ve yapamadım kanıtlamak için çalıştı.

şefin mesleği hakim ve sonra mahkeme kararıyla o bir meslek duvarcı aldı Perm, özel bir tip kurumunun aktarıldı nerede 8. sınıf sonunda Kavdisaridze SGPTU okula №190 gittiği belgesel kanıtlar vardır. Iken hala meslek okulunda bir öğrenci, eğitimcilerin anılarını göre, Maxim rant için çok beğenmiş davranış ve eğilime sahiptir.

yasa ile ilgili sorunlar

Oysa okul çağı Kavdzharadze Maksim Gennadevich birinci maddeyle karşılaşıyoruz. 1984 yılında spekülasyon ve döviz manipülasyon için yargılanmıştır. İlk şey azından o gençlere özgü Bölümü'nde kaydında konulmuştur karakola ikinci sürücüden sonra, kurtarma oldu. Max meslek okulunda okurken 1985 yılında, o bir sınıf arkadaşı ile kavga için tutuklandı. Ceza olarak Kavdisaridze spetsPTU gönderildi. Ama çıktı en kısa sürede, yine yasasını ihlal ve gerçek bir terim olsun - döviz işlemleri için 3 yıl. Hapishanede o gönderilmedi, ama Zelenograd işleri üzerine gönderdi. Bu dönemde Kavdzharadze sadece deneyim kazanır, ama aynı zamanda sonradan ona iyi getirecektir tanıdıkları bir sürü alır.

kalkıştan

Kavdzharadze Maksim Gennadevich bir çalışma aşaması olarak "sahnede Sirki" istihdam geçmişi ile çalışmaya başladı. Bazı anketlerinde Maxim G. bu süre küçük bölüm onun gelecekteki etkilemez olarak, söz etmez hakkında , mesleki faaliyetini firmasında ekonomist olarak çalışmaya yol açıklamasını başlatmak için tercih "Etoile." 1995 yılından beri birinci başkan yardımcısı olarak çalıştı "banka Sfenks." Bu kuruluş aktif olarak Gürcü Diasporası tarafından desteklenmektedir, ilişkiler doğduğu yerin rağmen hangi ile, Maksim G. hep desteklemiştir. 1995 ile 1999 döneminde Kavdzharadze aktif para kazanmak ve kısa sürede o birlikte iyi bir sermaye koymak başardı ve makul şimdi o politikaya doğrudan yol olduğunu gerekçeli.

bankacılık

kimin biyografi 1995 yılından beri ilişkilendirilmiştir Kavdzharadze Maksim Gennadevich, bankacılık faaliyetleri, başarıyla "Sfenks-Bank" ve iş birleştirmiştir "Moskova Ulusal Bankası." bankacılık yerli ortağı Maksim Gennadievich saldırılar sonucunda öldürülmesinin ardından "Sfenks-banka" orta 90'lı yıllarda Kavdzharadze büyük mobilya iş ve banka varlıklarının kontrolünü kazandı. Onun bankalar defalarca yurt dışında para transferi durumlarında sorumlu tutulmuştur. Kavdzharadze Maksim Gennadevich, ülkenin ekonomik kroniğinde sık görünmeye başladı fotoğraflar, finans ile ilgili deneyimi çok fazla alan kullanışlı kişilerin bir sürü alır. Bankacılık sektörünün 90-ler ikinci yarısı oldukça tehlikeli hale geliyor, bu öldürür, mali çöker çok olur ve Kavdzharadze soberly yeni kariyer adımı için hazırlanıyor, durumunun değerlendirilmesi.

Aday evlilik

Gençliğinde, Maxim G. Ternopil Valentine Safandula uyruklu evli ve hatta iki çocuk doğurmak başardı. Eşi ile, o kısa sürede ayrıldı ama ilişkiyi tuttu ve çocukları ziyarete devam etti. Kavdzharadze bile sadece acil durumlarda çocuklarının geleceğini garantiye ne olabilir eski karısı, onun mallarının bir kısmını yazdım.

1999 yılında öğrenci Varvaroy Gordeevoy ile bir araya geldi, onların romantizm çok çabuk gelişti ve yakında çift evlendiler. Gelinin babası ünlü Voronej Bölge Valisi Aleksey Gordeev oldu ve 1999 yılında Tarım Bakanı oldu. Kavdzharadze Maksim Gennadevich, eşi hayatı için iyi bir yol arkadaşı değil, aynı zamanda in-law destek sonraki mesleki seviyeye gitmek olamazdı olmadan durumlarda asistan sadece oldu.

Lipetsk MP

Kavdzharadze politika ilk adım atanması oldu Genel Müdür Yardımcısı gıda piyasasının düzenlenmesi Federal Ajansı. 2001 yılında Kavdzharadze Maksim Gennadevich Lipetsk bölgenin milletvekillerinin Bölgesel Konseyi üyesi oldu. Daha sonra iki kez başlık almıştı. Lipetsk bölgesinde Kavdzharadze sakinleri tapınak inşa için, o bir süt kompleksinin açılışına katıldı. Ama başlıca görevinin, ulusal düzeyde bölge çıkarlarını korumaktı. Bakan Alexei Gordeyev ile temsil Lipetsk Duma üyelerine Rusya Federasyonu Federasyon Konseyi gelecekteki üyesinin Bölgesel Konseyi adaylığı bir toplantıda. Kavdzharadze kolayca oylama prosedürü geçti ve Lipetsk bölgesinde bir senatör haline geldi.

Federasyon Konseyi

Rusya Federasyonu Kavdzharadze adayın Federasyonu Konseyi karakterizasyonu o kamu otoriteleri ve bölgesel organları ile etkileşim önemli bir deneyime sahip olduğunu söylüyor. Onun güvenilir ve sorumlu lider olarak onaylanmıştır. Kavdzharadze Maksim Gennadevich, Federasyon Konseyi kendisi için derhal komite Tarım ve Gıda Politikası ve Gençlik İşleri ve Spor seçildi, yeni bir savaş alanı haline gelmiştir. Hep sağlıklı bir yaşam tarzının bir destekçisi ve çocuk uyuşturucu bağımlılığı, alkolizm, sigara ile mücadelede yasal düzeltmeler altında şimdi etmiştir.

Aktif katılımıyla Kavdzharadze Lipetsk bölgesinde nehir Voronej üzerinde yol Petrovsky Köprüsü inşaatı için federal bütçeden 100 milyon ruble aldı. 2002 yılında geçiş açıldı.

2003 yılında Maxim G. Muhasebe Odası denetçi olmak istedim, ama büyük bir skandal çünkü genç senatör geçmişten hoş olmayan gerçekleri çok tanıttığı makale-soruşturma Hinstein A. "yardımcısı skleroz," nin patlak şu anda oldu. Lipetsk Duması'nın sonucunda bile askerden Kavdzharadze çekilme, ama Gordeeva Onlara güvence yardımcı aramak istedim. Yavaş yavaş skandalı unutulmuş, ve Maxim G. Anayasa Mevzuatı SF Komitesi çalışmaya devam etti.

2005 yılında Kavdzharadze tekrar senatör pozisyon için aday ve Lipetsk Duma adaylığını destekledi. "İçin" 50 Maksimu Gennadevichu kişisel desteğin 48 milletvekilinin oy milletvekillerinin Anatoly Savenkov bölgesel konsey başkanı oldu. O düşman ve vicdansız gazetecileri görmezden milletvekilleri çağırdı.

2013 yılında havacılık gelişimi üzerinde Cumhurbaşkanlığı Komisyonu Başkan Yardımcılığı'na atandı. Kavdzharadze parti "Birleşik Rusya" aktif bir üyesidir. O mevcut ulaşım yasası değişiklikleri geliştirilmesi katıldı.

Senatör Max G., Lipetsk bölgesinde kalıcı bir karşılama sakinleri korumak kredi kurumlarına bireylerin ilişkilerinin çözümüne Rusya Federasyonu'nun diğer konulara bölgede hava trafiğinin iyileştirilmesi gelen, onları basarak sorunları çeşitli çözmek için yardımcı olur.

dikkate değer ifadeleri

Kavdzharadze Maksim Gennadevich, genellikle yüksek profilli malzemeden bir dizi sona medya ile kişiler, tekrar rezonans fikrini ileri sürmüştü değil. Örneğin, o siber saldırılar ve casusluk dayanacak şekilde izin verecek adı "Cheburashka" altında kapalı Rus internet ağının başlatıcı oldu. tartışma Birçok sigara karşıtı yasaların yardımıyla nüfus ek gelir darbelere tütün lobisi hakkında yaptığı açıklamalarda aldık.

Önemli olacak ülkenin elektronik sanayi ihtiyacı, üzerinde Kavdzharadze ve yansımaları vardı "ulusal ekonomi gelişiminin gerçek bir itici güç." Ve ayrıca Rusya yeni olmayan karbon yakıt icat gerekli entelektüel kapasiteye sahip olması.

Uzlaşmacı

Medya genellikle Kavdzharadze Maksim Gennadevich, oğul Gordeeva, onun başlangıç sermayesi Kazanılan nasıl hakkında yazmak istiyorum. Genellikle ona akıncı saldırıları özelliği ve işletmeler bağladılar. Özellikle, çok eski eşi Kavdzharadze sahibi olduğu Skolkovo ve Nemchinov köyü yakınlarında arazi geniş bir arsa ile tartıştı. Köylülerin iken kendilerini dışarı almak istedi. Maksimu Gennadevichu ünlü kurumsal baskınlar, rakiplerin elenmesi, yasadışı mali işlemler oldu pek çok suç karakterler ile dostluk sorumlu tutulduğunu. Gazeteciler bu tür konularda gerçekleri düz Kavdzharadze tutulumu var, ama haberi olmadığı kamu ikna etmeye çalışmayın. Bütün gazeteciler Maxim G. sadece ara sıra sallayarak ve onun düşmanlarının malzemelerini ısmarlama olduğunu belirterek tepki vermiyor saldırdı.

Resmi kontaklar

Federasyonu Konseyi Kavdzharadze popülasyonunda Lipetsk bölgenin bir temsilcisi olarak Moskova (ul. Bolşaya Dmitrovka, 26) ve Lipetsk'te kamu alımı alırken (Lenin sq., 1). Kavdzharadze Maksim Gennadevich, telefon her yaptığı soruna dönüştürebilir ve içgörü ile bizzat karşılamaya çalışırken, Lipetsk 8-474-2-74-35-08 içindedir. Senatör masa onun kişisel web sitesi ve blog internette, üzerinde de mevcuttur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.