HobiDikiş

İpuçları modacılar: elleriyle yaz etek

kolay, ücretsiz ve rahat: Yaz aylarında sıcak ve genellikle çok sıcak hava ile, buna göre elbise tercih edilecektir. Ya yüklü bir etek sıcak yaz Springtime takmıyorsun? o rahatça ısıya dayanacak içinde yanında bu giysi, son derece kadınsı. Etek bir rakam tüm avantajlarını vurgulamak ve zayıflıklarını gizlemek için yardımcı olur. Doğru tarz ve malzemeyi seçmek önemlidir.

Modeller yaz etekler çok çeşitlidir. Genç ve narin kadın seçer Bu sonsuz küçük özellikle popüler kot modeli vardır. Ve haklı, çünkü gardırop bu kısmı çok uygun ve pratiktir. dedikleri gibi, etek ya da "katta" maxi popülaritesi zirvesinde hala. Bu tür modeller imajına ölümcül güzellik tarzını oluşturan, şık kadınları seçilir. Klasik kalem etekler ve midi boy da geçerlidir. Stiller "lale" veya "varil", "yıl" dolaşmak yok, bu yüzden daha az yaygındır. Modeli "güneş" ve "polusolntse" - Kadınlar için mükemmel bir seçenektir etekler.

yaz kumaş

Sıcak sezonu için şifon, saten, zımba, patiska, dantel ve diğer doğal kumaşların kullanılması daha iyidir. sauna gibi hissetmek etmemek için küçük bir sentetik madde miktarı ancak tamamen sentetik malzemelerden terk edilmelidir.

ellerinizle Yaz etek? Kolay!

dikmek bilen edenler, kendi giysilerini seçmek çok daha kolay. kesim becerilerini sahip ve dikiş sonra hemen hemen her şeyi oluşturmanıza olanak sağlar. Bu durumda, model tam rakam yaklaşım olduğunu ve ayarlamak veya almak zorunda olmayacak. Sadece bir terzi olarak kendi kendine çalışıyoruz olanlar için, Yapmak sunabilir basit bir model. Yani, elleriyle yaz etek elastik, hafif alevlendi ve uzunluk beğeninize ayarlanabilir. Ilk şey metreyle kumaş üzerinde karar vermek. Tipik haliyle, ağ-120-150 sm bir genişliğe sahiptir. Uzunluğu eteğin uzunluğu ve kayış ve etek 15 cm'ye eşit alınmalıdır. Bir model olarak uymak zorunda ve iyi oturur onun şeylerden birini kullanabilirsiniz. alt kapağında için gerekli ödenek göz önüne alındığında, bez eteklerini kesti. iki taraf yan kenarları diker. Ana kısmını - Üstünde "boru" çıkıyor. sakız eklendikten sonra, kalça ve 5 cm, katlama, çapraz bağlanma çevresine eşit bant kayışları kesmek için halka birikir. Şimdi ana bölümü için kemer dikmek gerekir. ellerinizle Yaz etek hafifçe kemer dikerken o zaman kumaş prisborivat gerekir pilili edilebilir. Bir sonraki adım - aşağıda dosyalama. yaka küçük olmalıdır -. 2-3 cm Yaz etek elleri hazır olan. Kemer elastik anlaşılacağı giyen etek evde veya dışarıda. daha katı bir model için, kemer ve fermuar gerekir.

renk çözümleri

Boyama etekler bu yaz alışılmadık parlak. Bu neon renkler: yeşil, pembe, turuncu, mavi. Yine, ilgili klasik siyah ve beyaz. Yanı sıra bej, gri ve tüm olarak pastel renkler. etek "Türk salatalık" ve çingene motifleri noktalar ve farklı kalınlıklardaki çizgili giyin. Deney ve kimse olmayacak eteğini oluşturmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.