SağlıkTıp

Penis Hastalıkları

Neredeyse beşikten Eğer samimi organlarının düzenli bakıma kız değil, aynı zamanda erkek sadece öğretmek gerekir. Günlük hijyen hayatı boyunca her erkeğe norm olmalıdır. Ve yıllar, hijyen ek olarak, kesinlikle gerekli hastalık ve penis kanserleri önlemek için yılda bir ürologa birkaç kez ziyaret etmek.

Bu yazıda temel hastalığı ve belirtileri düşünün - bu benzer semptomlar bir doktora danışmalısınız algıladığında. Doktorlara göre, erkeklerde en sık görülen hastalıklar penis (üretrit, cinsel yolla bulaşan hastalıklar), sonra hastalıkları olan testisler, epididimis ve prostat.

Penis hastalık

İnflamatuar - balanopostit (sünnet derisi iltihabı ve penis başı gövde). şişme hasta kızarıklık, ve derisi ve penis bir artış, genellikle ağrı eşlik eder, keskin ağrıları, idrar yaparken. Bazen orada izolasyon ve dayanılmaz kaşıntı. hijyenik bakım eksikliği nedeniyle bir hastalık vardır.

Fimozis - Kafa tamamen sünnet derisi dış açılması, bir patolojik daralması içinde açılmaz bu bağlamda karmaşık bakım üreme organları olduğunu. Fimozis edinilen ve konjenital edilir. İlk durumda enfeksiyon hastalıkları ortaya çıkar. O sadece cerrahi olarak tedavi - sünnet derisinin sünnet.

Cilt hastalıkları penisin: lökoplaki. beyaz noktalar görünür penis, onlar düz ve biraz "boynuz" anımsatan, kenarlarında kaldırdı olabilir. Hasta genellikle herhangi bir rahatsızlık ve rahatsızlık hissetmez.

teşhis mutlaka biyopsi için doku parçası alınır sırasında, o zaman tespit etmek histoloji gönderilir anormal hücreler. onkolojide elektrokoter kullanılarak kesilmiş tüm cilt lezyonları lökoplaki transferini engellemek için.

Genital siğiller - huylu bir tümör. Bu oluşum papilloma neden olur. Bu siğiller mukoza herhangi bir yerde görünebilir genital. Virüs esas olarak cinsel temas, oral seks yoluyla bulaşır. histolojik laboratuvarlarda ise siğiller sürekli anormal hücreler için incelenir.

peniste dışında sünnet derisi ve kafa iç kısmında bulunabilir. Siğiller tek veya çok büyümeleri ya bazında çıkıntı pembe olabilir. Bunların çapı birkaç santimetreye kadar bir milimetre arasında değişir. Kural olarak, küçük siğiller antiviral ilaçlar ile tedavi edilir. siğiller dev boyutu, bunlar lazer ya da başka bir yöntem ile ayrılmaktadır.

Penis Malign hastalık

penis İnvaziv kanser. Bu hastalık nadiren bir çocuk olarak sünnet derisinin dairesel eksizyonu (kesim) yapılan erkekleri etkiler. DC iç kenar Smegma et altında birikmesini önlediğine inanılmaktadır. 40 ila 70 yıla kadar, orta yaşlı ve yaşlı Kanser eğilimli erkekler.

Kanser sünnet derisi ve etkileyen penis. Buralarda o penisin sünnet derisi ve kafasına çatlaklar, grimsi pus tespit etmek mümkündür. Gelecekte, kanayabilir ve zarar verebilir yükseltilmiş ülser vardır. koşma yılında başın yıkım ve penisin gövdesi etmesi kolay olduğu için.

Eğer benzer semptomlar kendini bulursa, ürolog gitmek emin olun. erken bir aşamada daha iyi tedavi edilmesi uzun ziyade penisin olası hastalığını önlemek için. Sonuçta, her erkek tam ve sağlıklı bir kalır, bu nedenle kendine dikkat ve yanlışlıkla temasını önlemek için mümkün olduğunca uzun süre için istiyor. enfeksiyonların çoğu cinsel yolla bulaşan unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.