SağlıkTıp

Ne penis başını zarar verirse?

Penis başı - penis koni şeklinde bir koyulaştırıcı, idrar yolu deliğine ile sona erer. Ventral yüzeyinde dizgin olarak adlandırılan bir uzunlamasına katı, lokal. erkek şeması cinsel organı fotoğrafın üzerine doktorun ofisinde bulunabilir. Çok hassas cilde kapsadığı olarak penisin aşırı duyarlılık başkanı. Penis bu kısmı sinir uçları büyük bir sayıdır içinde öyle.

Penis başının içinde ağrısının başlıca nedenleri

Penis başının ağrı, oldukça çok neden olur. Tipik olarak, penis başı enflamatuar süreçler, termal, kimyasal, mekanik hasar, dolaşım yetersizliği gelişimini zarar verir. Tipik haliyle, etyolojisi bu duyumlar önce bir nedenle ilişkili.

Hastalar yakın bölgede şiddetli ağrı şikayet olduğunda balanopostit. Genellikle penis başı hiperemi ve ödem. Balanoposthitis bazen kasık lenf düğümlerinin iltihabı eşliğinde. Hastalığın zamanında Tedavi edilmezse nekrotik süreçlerin gelişimini tetikler Granüloza formu haline gelir. işlem banyolarının için "Furatsilinom" olarak antiseptik maddeler, permanganik asit varlığını belirlemek papatya çayı. ağrı ve enflamasyon uygun tedavi ile 5-7 gün içinde kaybolur. Bazı durumlarda, cerrahi tedavi.

Penis başının ağrı provoke Bulaşıcı hastalıklar

cinsel yolla bulaşan en yaygın hastalıklardır klamidya, ürogenital herpes, bel soğukluğu, ureaplasmosis, trikomonas. Yukarıdaki hastalıklar ağrı, kızarıklık ve penis kaşınması eşlik eder. Böyle belirtilerin tespiti üzerine bir uzman görmek gerekir. Tanı için kapsamlı laboratuar analiz yapmak. antibakteriyel ve antiviral tedavi uygulanan hastaların tedavisinde endikedir.

penis ağrıya neden olmayan bulaşıcı hastalıklar

baş ağrısı üretra iltihabı ile bağlantılı olabilir. Hastalık spesifik olmayan mikroorganizma ya da cinsel yolla bulaşan zaman patoloji meydana neden olmaktadır. kafası içinde akut ağrıda olan "keskin" karakteri, kronik üretrit daha az belirgindir.

Genellikle Penis başının ağrı etyolojisi gövdesinin azalan kan dolaşımı ile ilişkilidir. hastalıklar (diyabet, ateroskleroz, muazzam bir çeşitlilik var tıkayıcı arter hastalığı) olan kılcal kan akışını rahatsız. Bütün bu rahatsızlıkları ile kan damarlarında patolojik değişiklikler yavaş yavaş gelişir. Bu nedenle, penis başının ağrı doğada sabit bir ağrıyan sahiptir.

Biz samimi bir alanda ağrı hakkında konuşmak, daralması hakkında unutamam sünnet derisi. Bu hastalığın gelişmesiyle birlikte sünnet derisi beyaz madde biriken - Smegma, mikroorganizmalar için mükemmel bir besin ortamı olan. Fimozis, ağrı, kızarıklık ve penis kaşınması ile birlikte, karmaşık balanopostit. Penis başı açılmazsa, ne yapmalı? uzmanların çoğu ameliyat tercih ederim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.