OtomobilArabalar

Arabanın üzerine çizme: banda, diskte, airbrush

Her araba sahibi yaptığı dört tekerlekten her arabaları değil diğer markalar gibi, kendi yolunu benzersiz istiyor. Bunu yapmak için zamanımızda ayarlama salonları oldukça basittir. Ama ne yazık ki, tüm sürücülerin böyle bir lüks de yoktur. Merak etmeyin - araba ve evde dönüştürmek için oldukça mümkündür. Örneğin, araba sadece bir küçük resim zaten kalabalık ayırt edebilmektedir.

araba modifiye

Araba Tuning - beceri, zaman ve emek gerektiren bir sanattır. Şimdi her şehir bir veya makul para için tanınmayacak kadar araba değişecek bayi bir çift vardır.

Değişim ya da hemen hemen her şey olabilir arabada değiştirebilir. Yeterli güç - motor ayar yapmak gerekir. fren sistemini iyileştirmek için koymak fren servo. EUR yardımcı olacaktır burulma direksiyon veya güç direksiyonu rahatlatmak.

olağandışı renklendirme, arabalar veya özel çıkartmalar üzerinde çizim: tüm görünür dış araba uyarlamaları çoğu. Böyle ayarlama kabinde, aynı zamanda evde kendi başlarına sadece gerçekleştirilebilir. Bütün bunlar tabi - bu iyi bir araç, biraz zaman ve hayal gücü. bant veya boya, arabalarda Çizim - ayar en yaygın türlerinden birini.

elleriyle arabadaki Çizimler

çeşitli şekillerde araç gövdesini süsleyin:

  1. vinil etiketler ile etiketlenebilir.
  2. Pistole - Bir hava fırça yardımıyla.

bir airbrush ile otomobilin resim vurmak - bu çok ince olduğunu. Uygulamanın kaliteli beceri ve sanatçının yeteneklerine bağlıdır. Böyle akort özel salonlarda ağırlıklı gerçekleştirilir. Sürücü bir fırça tutmak mümkün Ama eğer düzenli bir miktar tasarruf araba ve kendini süslemek için deneyebilirsiniz. Hava fırçası, özel renk ve tasarımları çalışması gerekiyor.

Dış ayar basit bir yolu - vinilografiya. Bu film için arabanın üzerinde çizim tamamladı. Bazı durumlarda, yüksek kaliteli vinil çıkartma ucu kullanarak çekme ayırt edilemez. etiketler imal edildiği malzeme, araç çizilme ve yonga yüzeyi korur. Etiket teknoloji çok daha kolay ve daha az masraflıdır. özel bir mağaza etiketi satın ve talimatlarında açıklandığı gibi, araba gövdesi üzerinde koymak için yeterli. Bu dekorasyon airbrush daha 3-4 kat daha ucuz mal olacak. Buna ek olarak, sıkılırsa çıkarmak kolaydır.

iki şekilde vinil bant yapıştırın:

  1. Kuru yüzeyinde (genellikle kabin uzman kişilerce kullanılan).
  2. ıslak bir yüzey üzerinde. Bu yöntem ilk kez filmi kullanmak sürücüler için daha uygundur. Islak yüzeylerde kusurları gidermek için daha kolay olacaktır.

arabalarda pistole Şekil

Bir resim-pistole oluşturun - bu yeni bir resim oluşturmak için gibi. Bu oturumda yaratıcılık bağımlısı olanlar sürücülerin ilgisini çekecek.

çalışmalarında ana aracı - airbrush. O bir sprey şişesi gibi biraz. tek etkili, bağımsız çift, çift eylem ve otomatik - bunun farklı model vardır. ilk arabanın üzerinde çizim başvurdu Sürücüler, bir çift eylem ile airbrush seçmek gerekir. boya için bir hava için bir - Bu tür bir araç, iki vana vardır. İlk havayı gelir ve sonra boya. Bu cihaz tasarımı kalite püskürtme sağlar ve hata sayısını en aza indirir.

arabanın üzerinde çizim güzel çıktı için, vücudun yüzeyini hazırlamak gerekir. İlk yüzey, kumlu yağdan arındırılmış ve daha sonra nihayet astar ile kaplanmış.

nitropaint, akrilik boya, vb - airbrush ile çalışmak için özel boya gerektirir Yeni gelenler hali hazırda aşırı parçacıkları uzaklaştırmak üzere kurutulur ile iş yerinde, suda çözünür da uygundur.

Cihazı ilk kez kullanan kişiler sürücüler, şablonları kullanmak gerekir. Rakamlar bir ya da iki renkten oluşan basit seçmek gerekir. İlk olarak, tek renkli bir desen çizin. Fazla boya, bir doku ya da bir fırça ile kaldırılır yapışmaz. Sonra iyice havalı fırça ile yıkanmış ve başka renkteki boya dökün. arabanın üzerinde çizim yaparken hazır - bu vernik açıldı.

Airbrush - azim ve yaratıcılık gerektiren uzun bir süreç. Tabii ki, başyapıtları hemen elde edilir. Ancak, sonuç birkaç egzersiz sonrasında sizi memnun edecektir.

araba sürücülerde Çizimler

Çizimler sadece vücuda değil uygulanabilir. Aynı kullanım ve disklerin aerografi. Bu prosedür, sürücü ve onun aracın hem bireysellik vurgulamak olacaktır. Tam arabanın arkasındaki olarak diskte çizim prensibi. Tüm başyapıtlarından oluşturmak mümkündür, ama sadece, disk "yenilemek" onlara yeni bir renk boyayabilirsiniz. Boya diskleri kaplama yanı sıra metal korozyon sorunları ortadan kaldırır.

Sen bütün diski boya, ama onun elemanlarının sadece bazı can - konuşmacı, iç kısmı ya da jantın. airbrushing sürücüsünü sürücü hazırlama sürecinde, ayrıca, ömrünü etkiler kir ve pas, onları temizlemek için fırsat olur. Daha iyi boya diskler üzerinde görünüyordu için, LED arka aydınlatma yapmak mümkündür.

Airbrushing - servis bayilik

Günümüzde çok az insan hiçbir iyi bir araç ya da deneyim var, özellikle kendi araba boyama yapan edilecektir. Bu durumda, oto servisi - neye ihtiyacınız. Enjoy it - Ucuz, ama buna değer değil. Ortalama olarak, fiyatlar dört yüz iki bin dolar arasında değişir. Bu desen boyutuna, elbette, boya, uygulanması karmaşıklığına bağlıdır ve. Müşteri, fotoğrafları kataloglarında sunulmaktadır otomobiller üzerinde resim seçebilir ve bunların çizimler sunabilir. Ortak görüntüler - manzaralar, hayvanlar (özellikle kaplanlar ve kurtlar), soyutlama. Demişler, her heves - para için!

Sonuç

araba Çizim - iyi bir yol otomobili süslemek için değil, aynı zamanda bu tür çizikler, sıyrıklar gibi vücudun eksiklikleri gizlemek için değil, yontma. Buna ek olarak, aracın kanadında küçük çizim veya kaputun üzerinde büyük resim - bireyselliklerini vurgulamak için en iyi yoldur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.