HobiDikiş

Paetki dikmek öğrenmek için

Kolaylıkla kadın gardırop gerçek vurgulamak pullu işlemeli bir şey olacaktır. Bu nakış eldiven, çanta, elbise, kemer, manşetleri ve boyun bluzlar, elbiseler ve kazak her türlü mükemmel bakacağız. büyük ölçüde bile en çirkin kıyafetleri dönüşümü her şey parıldıyor uygulama olacaktır dekor, özgün bir karar. Ve sadece, düz kumaş nakış üzerlerinde karmaşık tasarımlar, düz çizgiler veya resmin bütününü yaratan olamaz. Çiçek baskılar, aksanlı parıltı pul, çok daha ilginç ve orijinal bakacağız.

nasıl paetki dikmek için bize bildirin. Her desen kendi özel mührü vardır bazı kurallar vardır. Örneğin, bir düz şerit dikmek için, "iğne" veya "ileri iğne" için bir conta kullanımı gereklidir. ile daha karmaşık çizgileri ayarlamak için çiçek desenleri , uyum zorunlu olduğu özel düzenleri veya renk kombinasyonu vardır. Ekipman dikiş pullar seçilen desene uygun ve her eleman şişirmek ve komşu kabadayı değil, sorunsuz gitti önemlidir.

dikiş paetki yana güçlü ve güzel süs çıktı? İlk olarak, dikiş şeffaf monofilament için kullanım olup, geleneksel farklı olarak, sürtünme keskin kenarları payetler dayanabilmesi. İkinci olarak, dikiş tipini karar vermeniz gerekir, sadece üç vardır:

  • Veya "iğne üzerinde" ters dikiş. Bu nasıl paetki bir dikiş dikmek? Hiçbir şey bu konuda komplike - iç dokusundan ve bir iğne pullu için dokuya yerleştirilen bundan sonra iğne sinirli payet, görüntüler, izleyen onbeş pullu bir mesafede iç yüzeyin delinme - bu önceki kapanışa ile sonraki öğeyi koyacağız;
  • düz dikiş. Nasıl özel beceri orada ihtiyacı yoktur, çünkü bir dikiş böyle paetki, hatta öğrenci biliyorum dikmek ve tüm okulda emek sınıflarında karşılaşılan böyle bir dikişle için. İğne ve pul ön kenarı ile iç ve daha sonraki elemanın ortasında pul ortasında yüzüne geri çekilir. Bu tür bir dikiş güvenilirliği için tersten tekrar daha iyidir;
  • ilmekli dikiş ipliği, ameliyat dikiş ipliği ya da "zincir" pullu bir model nakış için kullanılır. çalıştırmak için, Sonuçlar ve tekrar doğum payetler, böylece dikiş elemanı çizerken bir delinme ve kepçe döngü oluşturan daha sonra yüz ters tarafındaki kenarında, payetler merkezinde küçük bir halka bırakarak merkezine iğne verir. Bu dikiş biraz pul boncuk sabitleme değiştirilebilir.

Geleneksel ve çocukluk dikiş teknikleri beri tanıdık kullanarak, tamamen benzersiz şeyler oluşturabilir. sonuçları ve şeylerin böyle bir dönüşüm için finans maliyetleri tarafından haklı bu kez Geçirilen oldukça küçük olacaktır. Eğer paetki dikmek şekline bağlı olarak, çirkin kazak payetler veya güzel yaka ve manşet mükemmel bir uygulama vardı. payet itibaren şerit, çiçek desenleri ve çeşitli siluetleri şeklindeki bireysel desen işlemeli olabilir. Böyle bir kıyafet değil sadece orijinal ve çekici, ama aynı zamanda kendi türünde eşsiz bir olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.