HobiDikiş

Örgü ve okul: naylon çorap dışında bir bebek nasıl

İyi bir rummage ise hemen hemen her biri bizi evde yamalar, bezleri, eski tayt, çorap, çorap, çeşitli bol. Bize tesemochek kırparak, hiçbir yerde dantel kalıntılarını kim aldı, burada başıboş düğmeleri ekleyelim. Bu araçlardan birçoğu periyodik olarak toplar ve sadece atmak edilir. Ancak, bu pisliklerden kurtulmak için tek yol değildir. Bazen bu sözde yararsız şeyler büyük oyuncak dışarı çıkarmak.

şaşırtıcı bebek

Hala bir şey değerli önemsiz çıkacaktır inanamıyorum? Sonra yapmaya naylon dışına bebek tayt. Sen canlı ve dokunaklı oyuncak çıkacak nasıl şaşıracaksınız. O az, senin çocuk gibidir ve bunun pahalı "mağaza" kardeş belki de daha.

Bir iğne ve iplik elinde ve yaratmak için bir arzu tutma olanağı gerekecektir. ille syschutsya herhangi kadının gardırobunda eski çorap veya tayt - tüm sorunların ana malzeme ile olmamalıdır. Buna ek olarak bu biraz dolgu polyester veya Sintepuh, köpük, kablo, uzun iğne, düğmeler, parlak artıkları hazırlamak gerekir. Bunun yerine çerçeve bükük oyuncaklar hangi telin, bir plastik şişe alabilir.

Biz yapmaya başlar

Malzeme hazırladı. Şimdiki soru vardır bir bebek nasıl naylon çorap. Rus tarzında basit bir "güzellik" oluşturarak süreci bakalım. Neden affedecek mi? Elimizde bir tel kafes ile keman yok çünkü. Bize bir dar "bel" şişe ile plastik yerine.

işe kafa hemen acele etmeyin, gerekli tüm boyutlarını gösteren karalama kroki başlatın. Yani bir bebek nasıl açıkça göreceğiz. başın ölçümlerine göre naylon çorap oluşturulur. Gelecekte üzerinde küçük bir yüz burun yapmak. Bunun için Sintepuh veya syntepon küçük bir parça gerekir. doğru yerlere ambalaj malzemesi yerleştirerek, biz yanaklar, alın, brovok görünümünü elde etmek. Naylon iğne Gözlerimiz olacak yerlerde çekilir. Yavaş yavaş biz doğru bir Gorny topu ulaşmaya çalışıyorum, başımızı doldurmaya devam ediyor. Nihai dikim olarak şişenin boynunda "kek hamuru" Ortaya çıkan. naylon boyun Hurda sıkın.

buzağı alınıyor. naylon çoraplar myagonkoy dışında bir bebek yapmak hakkında biraz. ellerinde tutmak olasılığı düşük bir sert plastik güzel olurdu. Şişe köpük kauçuktan eşit ince bir tabaka sarın. o çiftlikte değilse, o zaman uygun ve kalan kullanılabilir Sentepon olacaktır. Artık "leşi" Caproni bağlayabilir.

Eğer yeterli tecrübeye sahip değilseniz, kalıntılarından dikili daha sonra iki kolları ince olmalıdır hepsi aynı favori sentetik dolgu ile doldurulmuş rulo tayt.

az ya da çok naylon çorap bir bebek nasıl anladım var gelişmiş sanatçılar için, en gerçek formu parmaklarla kolları sunabilir. Bunu yapmak için, onu iki uzun dal kesilmiş, tel alıp onun kısa on adet (parmak) (ellerin boyutu belirtmek için, kroki ile kontrol etmeyi unutmayın). Küçük segmentler dal için primatyvaem. ince dolgu polyester şeritler ile sarılmış her küçük parmak, daha sonra yumuşak bir palmiye, kendini taşıyabilen yumuşak bir geçiş yapmak. Daha sonra, naylon kumaş tüm çerçeve kınına.

güzellik getiriyor

Ortaya çıkan vücut pek güzel çağrılabilir. (Capron iyi her zamanki kozmetik tutar) allık getirmek, ağız nakış, pugovichek dikmek gözleri: yüz bitirmek için gereklidir. chelochkoy, pigtailler - saç yün ipliği yapı vardır. Parlak sarafan ve bir gömlek diker. bir eşarp bağlar. Her şey hazır.

Yapımı bebek tayt - heyecan verici bir aktivite. bunu hakim olması, daha fazla ve daha şaşırtıcı görüntülerle geliyor ve daha yaratmak arzusu hissedecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.