ModaGiysi

Nasıl giysiler seçmek için? Boyut 42 - kadın elbiseler uygun ve anlaşılır etiketleme

kolay bir iş - sağ elbise boyutunu seçin. o mükemmel şekil sığacak Yani, fiziksel parametrelerin çoğunu dikkate alınması gerekmektedir. Boyunuz, büst, bel ve kalça biliyorum, hem de bitmiş ürünün uygun boyutuna onları tanımlamak öğrenmek gerekir.

alışveriş merkezleri veya çevrimiçi mağazalarda giysi satın alırken, birçok çoğunlukla net bir şekilde talep boyutunu belirleyemez. "42" - meme hattının hacmine kadın giysileri için bir işaretleme ortalama.

Rus ölçek Özellikleri

Yurtiçi boyutlu ızgara , son yıllarda bazı değişiklikler yapılmıştır, ve şimdi modern kadının yeni oranlarda yakındır. Eğer giyim sağ boyutunu bulma standart olmayan bir şeklin sahibi iseniz Ancak, çok daha karmaşıktır.

Sen vazgeçmek zorunda ve kendisini sipariş giysiler bir ceket ve çeşitli büyüklüklerde bir etek satın veya dikmek için ödemeye hazır olabilir. doğru kıyafet seçmek için, öncelikle şekil bireysel ölçümlerini yapmak gerekir.

Günümüzde kitle ortalama kadın standartları için kıyafet üretti. Modern ölçeği (- 160 cm, daha önce) 156 cm ile başlar. Örneğin, standart bir elbise boyutunu 42 bugün dikiş, baz (yani, 164 cm önce), 168 cm ortalama yüksekliğidir.

Rusya'da, giyim boyut poluobhvatu (giysiler için) göğüs ve kalçada (ürünlere bel) ile tespit edilir. Özellikle, Rus standartlarına göre elbise boyutu olarak tanımlanmaktadır , göğüs çevresinin 2. Standart bölünmesiyle boyut aralığı 40 ile 60 sahip üç eksiksizliği: küçük (E), orta (P) ve büyük (B). Örneğin, boyut 42-62 elbiseler boyutu bütünlüğü ile başlayarak 84/2 = 42 cm meme kadınlar için bir omuz giyim (ON), çok yüksek olduğu düşünülmektedir .. kadın nüfusun yarısı bizim bayanlar ölçeği% 3,5 dışına ortalama dolgunluk vardır.

Nasıl etikette numaraları deşifre?

boy, göğüs ve uyluk: Rusça standartlarına göre işaretleme elbiseler 3 büyük parametrelerdir. ince bir çizgi modelleri için (kayış olmadan) bel çevresi gösterir. katma değer dolgunluk, ürün uzunluğu, kalça yüksekliğini, omuz genişliği, boyun kolan, bacak uzunluğu, kolan ve diğer bilek gösterir ki.

Bu bilgiler denemeden boyut uyum giymek olmadığını belirlemenize olanak verir. Kendi yardsticks ile Rus giyim işaretleme ilişkilendirmek amacıyla, 2 tarafından kendisine yapıştırılmış numarayı çarpmak gerekir.

Örneğin, Rusya'da yapılan etiket elbise, eğer, o buna 84 cm'ye eşit meme hacmi ile kadınlar için uygun olduğu anlamına gelir, 42 boyutu değer.

Uluslararası boyutları Net

boyuna ve enine: Avrupa boyutu ölçeğinde tekstil etiketleme iki önemli parametreler içeriyor. hızla sayıyı artırmaya yeterli Rus için Avrupa standartlarına, yani çevresi, 6 adede öncülük etmek. Örneğin, etiket boyutu 42 belirtilen bir ceket, - Ev 48 boyutuna boyutları içindeki bu ürünün,. Böyle elbisenin uluslararası sınıflandırmasına göre mektupta M / L ile işaretlenir (Eng dan. Orta / Büyük).

teknikleri eşleşen boyutları

İşaretli uluslararası Rusya'yı getirmek için, kadın giyim boyutunu sayma beden tablosunu veya çevrimiçi hesap makinesini kullanabilirsiniz. doğru bir olağan santimetre ölçeğindeki inç olarak başkalarının metrik sistemini çevirmek için izin verdiğinden İkinci seçenek, daha uygundur.

Buna ek olarak, hesap makinesi özellikle fiziksel parametrelerini belirlemek gerekli boyutunu hesaplar. Rus ve dünya elbise boyutları ile uyum da tablodan belirlenebilir.

tüm ölçümler doğru çekildi ederse, boyut yaz elbiseler zor olmaz biliyorum. Örneğin, dişi boyutu 42-36 parametreleri 84-62-90 (- bel - kalça meme), karşılık gelen Avrupa ve uluslararası S'dir. Bu ortalamalar değerleri, yani ölçümleri bir yönde ya da başka bir 1 cm aralığında etikette sayısından farklı olabilir.

senin oranları standardından büyümesini veya farklı uyuşmuyorsa, o zaman giysi seçimi akılsızca boyutunu belirlemek için ana kriter olarak göğüs çevresi güvenmeye. Örneğin, bir göğüs çevresi 84 cm ve kalça çevresi ölçümlerinden 94 cm açık durumunda, elbise boyutu daha büyük bir değere bağlı olarak seçilir, yani, 44 çözünürlük satın alması gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.