SeyahatOteller

Oteller Perm

Perm antik tüccar şehir bir milyondan fazla kişi ev modern bir metropol haline gelmiştir itibaren. şehir içinde Kama Nehri kıyısında yer alan Rusya'nın Avrupa kısmında Urallarda. LEVSHINO ve Perm - İşte Avrupa'nın en doğu limanları bulunmaktadır. Hazar, Azak, Siyah, Beyaz ve Baltık - Nehir beş denizler ile şehir bağlanır.

Perm önemli bir ulaşım merkezi değil, aynı zamanda en büyük petrol rafinerisi olan Rusya'nın bir mali ve ekonomik merkezi ibaret değildir. büyük bir bilim ve kültür merkezi olarak Perm. Şehir dört eyalet tiyatrolar, müzeler ve Filarmoni vardır. müzeler en ünlü Perm itibaren Repin, Savrasov, Levitan, Serov ve diğer sanatçılar tarafından Perm ahşap heykel "straganof" simgeler ve resimlerinin eserlerine ev sahipliği yapan Perm Sanat Galerisi, en büyük ve en zengin havuzlarından birine vardır.

Perm çeşitli kültürel gelenekleri vardır. Şehirde modern bir metropol ve gelenek tüccar ilin aktif iş hayatını bir arada. Perm Oteller sıcak misafir ve turist bekliyoruz. Oysa daha önce, otelde bir yer olup olmadığını öğrenmek için, şahsen oraya gitmek zorunda kaldı, ama şimdi tüm bilgilerin şehir web sitesinde mevcuttur. Ama hepsinden önemlisi, kendi yorucu arayışı, önceden rezervasyon, Perm otelleriyle ilgili ön okuma değerlendirmeleri almak.

Şu anda, şehir bir inşaat patlaması yaşanıyor - uygulanan çeşitli otel projeleri Perm yılında inşa edilmiş ve daha yeni otel ediliyor. Birçok önemli odaklı iş yapısında olduğu gibi bir zorunluluk haline ve sürekli misafirleri çok sayıda ziyaret bir iş buraya gelir gelmiştir. Şehir ve turistlerin birçoğu.

hizmet kalitesi sürekli Avrupa otel göre sağlanan hizmetlerin düzeyine göre Perm oteller birçok otel artmaktadır. Bunun doğru olması, Perm otelleriyle ilgili birçok değerlendirme söylüyorlar.

Sayısız Perm oteller şehir boyunca yer almaktadır. sağlamaz olsa ucuz otel, birçok hizmet insanca bir yaşam standardı sağlamak. ekonomi sınıfı Bazı oteller kendi binasını ve sadece zemin yoktur. Tipik olarak, bu tür otellerde bir kötü ses yalıtımı.

Ağırlıklı olarak hemen hemen tüm kent merkezinde bulunan üç yıldızlı oteller, hakim misafirperverliği yara Perm. konforlu bir konaklama için gerekli geleneksel hizmetlere ek olarak, otel, isteğe bağlı sunar.

Perm sakin tatil geçirmek isteyen sessiz yeni kent merkezinde bulunan otel "Cruise", kalabilirler yerleşim alanı. Rahat odalar, tüm modern bir tarzda döşenmiş, kablo TV, telefon, buzdolabı, banyo bulunmaktadır. avantaj fiyatları 1600 ruble gelen fiyatına kahvaltı dahildir, uygun fiyatlı olmasıdır. Tesiste ayrıca internet ücretsiz internet erişimi olan bir salon, iki adet sauna, jakuzi ve kafe yer almaktadır.

misafirler - Ama en iyi VIP konaklama için tüm koşullara chetyrehzvozdochnye otellerdir. Yeni yapılmış olan bu otelin "Kama" olarak business class, "New Star" ve "İnci" dir. ve iş toplantıları için burada çeşitli konuları ele konferans olanakları, internet, bilgisayar donanımları, ve bir dinlenme için - sauna, jakuzi, masaj odaları, bilardo ve daha fazlası.

Şehrin merkezinde yer alan "İnci". 2010 yılında otel en iyi otel kompleksi olarak tanındı. Bu modern, konforlu dört yıldızlı otel, 2008 yılında inşa edilmiştir. On katlı bina oturma alanı ile donatılmıştır tüm katlarda dört yüksek hızlı asansörler, geniş bir salon vardır.

Ama Devrim'in sokakta otel sadece en mütevazi misafir durdurabilir. fiyatları düşük, ama Odalar son derece kötü ve çok küçük. Otelin kendisi bir apartmanın bodrum katında bulunan ve üstünde bir gözleme mesafesindedir. Çatlak kapı, kötü mobilya, koridor ve iğrenç hizmetinde banyo ...

Perm Kalite tatil misafirperverlikle yayılmış önlerinde kapıyı açmak yolcuları bekliyor otel birçok sağlayabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.