Ev ve AileÇocuklar

Nasıl yenidoğanlarda PPTSNS yapar?

Genellikle ışığa geçiyor ömrü boyunca emek bir kadının geleceği% 100 sağlıklı bebek belirdi olur. Ancak, gebelik süresi herhangi bir ciddi komplikasyon olmadan gerçekleşir bile sorunlar yetişkinlikte girişinde sonra kırıntıları bekleyebilirsiniz. Uzmanlar, bilim PPTSNS yenidoğan adlandırılan tam bir hastalık grubunu belirledik (sinir sistemi perinatal lezyonlar). Bu hastalık nedir?

genel bilgiler

Çoğu zaman, bu hastalık tür adı verilir ve aksi takdirde - felç veya serebral fonksiyon bozukluğu. Uzmanlar, belirli bir hastalığın tanısı hala tam oluşmamış bile doğum zamanına, beyin kırıntısı sinir hücreleri beri, büyük bir sorun teşkil etmektedir uyarıyorlar. Ebeveynler, sırayla, tanı, tam anlamıyla panik duydu.

yenidoğanlarda PPTSNS. nedenleri

Çeşitli intrauterin enfeksiyonlar, asfiksi, hipoksi: tanı görünümünü etkileyen temel faktörler arasında Doktorlar, şu tespit hemolitik hastalık. Omuriliğin yenilgisi genellikle en yaygın doğum cihazları neden olabilir dikkat çekicidir.

sınıflandırma

yenidoğanlarda PPTSNS sınıflandırarak, doktorlar genellikle aşağıda dayalı kriterleri:

  • baskın etyolojik bir faktör olarak adlandırılan;
  • Faktör ağırlığı;
  • hastalık zaman çerçevesi;
  • Zaman faktörü zararlı eylem;
  • sendromlar.

Bebeklerde PPTSNS: belirtiler

Eğer varsa hala hastanede sürekli dönen o küçük adam fark ederken, fazla bir dakika bir yerde yalan söyleyemem, belki de bu tanı oldu. Belirtiler değişebilir. Aslında, zamanından önce her halükarda panik yapmamak gerektiğini de. şey hastalığın varlığında, sizin yardımınız olmadan doktorlar teşhis etmek mümkün olacak olmasıdır. Böylece, zaten bilecek açıklamada, bebeğin sağlıklı olduğunu ve özel bir tedavi gerektirir.

yenidoğanlarda PPTSNS. tedavi

Yukarıda belirtildiği gibi, her durumda ebeveynler panik olmamalı, bunun yerine küçük yaratıkların hayattaki bütün olumsuz faktörleri ortadan kaldırmak için denemek için. Buna ek olarak, tek yol yenidoğanlarda PPTSNS ve tedavi edilebilir, çünkü bir doktorun tavsiyesini yerine getirmek için mümkün olduğunca tamamen olmalıdır. Tedavi genellikle beyin ödemi öncelikle birlikte kabartma ifade eder. Ancak o zaman kramp kurtulmak yöneliktir önleyici tedbirler geçebiliriz. Ayrıca, modern tıp damar duvarlarının geçirgenliğini ve acil miyokardiyal kasılma fonksiyonunun sonraki iyileşme azaltmak için teknikler çeşitli sunmaktadır. Tedavinin sonunda en yaygın sinir dokusunda metabolizma normalize etmek için özel bir hazırlık reçete. Sonra bebek onun hangi nazik muamele yapılmasını sağlamak önemlidir fiziksel aktivite neredeyse az.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.