Sanat ve EğlenceSanat

Bir bebek ile bir geyik nasıl çizilir

Çocuklar için Çizim sadece eğlenceli değil, aynı zamanda yararlıdır. Bir çocuğun gelişmekte, yazma elini trenler soyut düşünme, azim, doğruluk, yaratıcı hayal.

Bugün bir geyik nasıl çizileceğini zorlukları buluşacak. Bu teknik, 4-5 yaşından büyük çocuklarla çalışmalarında kullanılabilir. Bir çizmek için çocuğunuzu teşvik ren geyiği, Noel Baba yılbaşı üzerinde çocuklara hediyeler sunan bu hangi.

Çocuğun lütuf ve bu hayvanların güzelliği Noel Baba'nın notu hakkında ona karikatür bak. Onların kadar Kuzey'de yaşayan insanların getirmek muazzam yararları hakkında, yaşam tarzlarını hakkında bize söyleyebilir. geyik tasvir birkaç çizimler, düşünün. vücutlarının yapısı çocuk karakteristik özellikleri ile öğrenin. Böyle eğitimden sonra çocuk bir geyik nasıl çizileceğini anlamak daha kolay olacaktır.

Çizim için gerekli herşeyi önceden hazırlar. kalem İyi bilenmiş, o keskin ucu vardı önemlidir. Silgi daha yumuşak ve kağıt üzerinde iz bırakmaz, beyaz almak daha iyidir.

Senden önce tavsiye başka parça bir geyik çizin. Eğer hayvanlar çizim çok deneyimi yoksa, ona danışmak ve çocuğunuzu göstermeye muktedir bir görüntü olması arzu edilir.

Bir geyik çizmek için en yaygın formları ile başlayalım. İlk olarak, hayvan figürleri kontur özetlemektedir. başını küçük oval genellikle benzer olan ve vücut birbirine göğüs ve kalça, iki çevreler tarafından temsil edilebileceğini çocuğunuzu göster.

Bizim çizim olarak geyik yüzden öncelikle bir daire çizin, önden başını çevirdi, kafasının şekli olacaktır. dairenin içindeki daha küçük bir daire çizin - susturmaya. Sonraki gövde orta tabakanın daha iki daire çizin ve sırt hatları ve karın onları bağlayın. meme - etrafında bir ön kafa ile boyun çizgileri bağlayın. kollarının her iki hat düzenlemesi anahat, küçük daire diz eklemleri üzerinde işaretlenmiş. Bu ayak "koymak" hakkını ilerletmek için izin verecektir. uyluk ön kalınlığını işaretleyin ve arka ayakları. küçük dikdörtgenler ve kuyruk şeklinde Pririsuyte toynak. Temel olarak, inşaat hazırdır.

Şimdi detay çizime devam edebilirsiniz.

Nasıl bir geyik çizmek, bu yüzden kendisi gibi görünüyordu için? Açıkçası, bu ona bu özellikleri vermek gerekirse, sen çizimleri bakarak, bebek ile ilgili konuşuyorduk. omuz bir hayvan, sağrı, bacak ayarı, baş iniş olma "geyik" çalışırken, ortaya çıkan pürüzsüz hatları bir çizim çizin.

Çiz , geyik boynuzları ilk önce kalınlığını ekler iki kola, şeklinde, sadece taç altında başlayan. Pririsuyte kulaklar, badem şeklinde gözleri, çevrelerinde ve ağız şeklinde burun.

beyaz parlamayı bırakarak gözlerini gölgelendirdi çapraz taramalar zıt burun ren geyiği boyayın. Örneğin, 2V yumuşak kalem kullanılarak gölgeler uygulanması için.

Bebeğiniz beş yıldan az ise - bir gülümseme geyik ekleyin ve kahverengi boya. Çocuğunuz daha büyükse, sen onlara hayvana hacmini vermek gölgeleme, harmanlama ışık ve gölge temellerini göstermek "canlı" yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.