Sanat ve EğlenceFilmler

Nur Aysan: aktris bir biyografi

Popülarite düştü bir Türk aktris Mahidevran Sultan - o Sultan Süleyman'ın üçüncü eşini oynayan televizyon dizisi "Muhteşem Yüzyıl", yayımlanmasından sonra Nur Aysan. Ekranda genellikle karmaşık ve şirret karakteri ile bayanlar oynamak zorunda çünkü bu rol, aktris tam teslimiyet ve dönüşüm gelen talep etti. Bugün, kimin biyografi parlak dolu, her zaman olmasa da olumlu şeyler Nur Aysan, - Türk sinemasının önde gelen oyuncu.

Nur Aysan (nee - Fettahoğlu) doğdu 12 Kasım Almanya'da 1980. o kaçırmak zorunda kaldık çocuk değil böylece O kardeşlerimiz bir yeri vardır. Noor profesyonel oyuncu olmayı hayal, ama despotizm ile ayırt babası, bu meslekte kızını ve istenmediğini yatıştırmak arzusunu görmemiştir. Bu sorun Nur Aysan üzerinde güçlü bir etkisi olmuştur. değil mesleğe babasının tavrı olsaydı aktris Biyografi bambaşka olabilirdi.

Türkiye Aysan liseden mezun olduktan sonra Haliç kentine gitti ve tasarım fakültesi yerel üniversiteye girdi nedeni de budur. kız ebeveynlerine bağlı istemiyordu, bu yüzden bir banka memuru olarak iş aramaya başladı. Bir süre sonra, Nur ekonomik konularda transferi bir TV sunucusu haline gelmiştir.

Aysan hep bankacılık sektörü ve ekonomiye ilgi, ancak TV filmleri için paralel ve oluşturma kostümleri girişme bir tasarım şirketi açmak için gelecekte olasılığını dışladı olmamıştı. mali sektör, aktris göre, çok öngörülemeyen, bu yüzden Nour çok craved değil onun içinde çalışan.

2008 yılında, Nur Fettahoğlu Nur Aysan, aktris biyografi başka hal aldı oldu - o bir borsacı Murat Aysan ile evlendi. Yeni kocası aktris olmaya Nur önerdi ve o yeni bir şekilde kendini denemeye karar verdi. Zaten ve «Gönül Salincagi» "Babam biri", debutante kitlenin ilgisini çeken serisinin, ilki. Nur Aysan, biyografi, fotoğraf ve kişisel yaşamları gözetimi altında olmuştur, daha doğrusu sakince onu kabaran popülerlik tepki gösterdi.

2008 yılında Aysan Nebahat Çehre, 2010 yılında oldu televizyon dizisi "Muhteşem Yüzyıl", onun gelecekteki meslektaşı ile bir çift oynadığı TV dizisi "Aşk-ı Memnu", eleyen. Rol Mahidevran Sultan, biyografisi artık Türk sinemasının tüm sevenler bilinmektedir, "yasak aşk" sonra ününü sayesinde aldı Şehzade Mustafa'nın annesi Nur Aysan,.

Nur Aysan tarafından Mahidevran - aktris hemen insanların sevgisini vurdu ilk serisi "Muhteşem Yüzyıl" sunulduktan sonra, serinin hayranları TV dizisi adanmış web sitesinde, tartışma Sultan Süleyman iyi eşi kim olduğu konusunda sürekli devam etmektedir, Noor seviyorum veya Meryem Uzerli ile Hjurrem (4 mevsim - Vahid Perchina).

2011 yılında, Nur filmi "Kurtlar Vadisi: Filistin" aktif politikacı oynamıştır, tamamen yeni bir görünüm seyirci önüne çıktı. 2012 yılında Aysan kocasını boşanmış ve kızlık soyadıyla döndü - Fettahoğlu. Boşanma medyada bir skandal eşlik etti, ancak Nur yaşamın tüm zorluklara rağmen gösteri çalışmaya devam etti.

Şimdi mutlu bir Türk işadamı Levent Viziroglu evli Fettahoğlu nur. filme Sonra "Muhteşem Yüzyıl" aktris doğum izninde ayrılmayı planlıyor. eğitim oyunculuk olmamasına rağmen, Nur Türkiye'de en çok aktrislerinden aranan biridir ve onu son birkaç yıl içinde kalmak devam ediyor. Biyografi Nur Aysan bitmedi, ve en kısa sürede aktris yeni orijinal roller ile hayranlarının memnun edecek şekilde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.