MaliSigorta

Biz SNILS sizin için temel oldu öğrenmek için nasıl sorusuna, kendimizi (serbest için) emekli resmi olun. eyleme yönlendirin.

Sen, yani senin resmi iş bulmak ancak gelirin yeterli ve istikrarlı bir kaynak olmaz - bir çevirmen? Bu size karşı gerçek bir ifadesi ise, uzak yalnız gelmektedir. İnternetin gelişmesi Serbest meslek için yeni fırsatlar yol açmıştır. Rusya'da Birçok kişi aynı sorunu veya bir avantaj (sopa, sizin bakış bağlı olarak) var. Bir yandan - bu özgürlük (istediğiniz zaman makamlar ve diğer pek çok faydaları ile etkileşim, bütün suları dışarı sıkmak için gerek yoktur, ofise günlük geziler yapmak gerekli değildir ve bir tatile) 'dir.

Eğer farklı bir perspektiften bakacak olursak - (Yapmanız arayan müşterilere belirli bir düzeyde de olsa) devamlı müşterileri aramaya gerek ödeme hiçbir garanti ( "atmak", ancak seviyeye mümkün olduğunu büyük bir risk), iyi gelişmiş öz disiplin (sabit çalışma takvimi ve ilgiye ihtiyacı vardır patron) ofisinde bu sorunu alır değil "konuşma deneyimi" (eğer 55-60 yıl boyunca, siz) geliri olmayan bırakılabilir demektir emeklilik fonuna, için "vchornuyu" mahsup edilmez katkıları çalıştırıyorsanız.

Ama Freelance tüm olumsuz yönlerini nötralize edebilir. Bugün bunlardan sadece biri hakkında konuşacağız. gelir garantili kaynak - Herkes resmi emeklilik söylüyor ve ne olursa olsun. Diyelim ki dolayı hala genç olması nedeniyle, SNILS öğrenmek için nasıl merak değil gerçeği ile başlayalım. Doğal olarak, güvenmek gerekmez , yaşlılık aylığı çünkü normal bir varoluş için, örneğin, seyahat etmek için, çok küçük. zamanla Bunu yapmak için tüm belgeler (en azından 30-35 yıl) tescili ve nasıl sorusuna katılmak üzere , SNILS bilmek değil karanlık ormana. Ama, son çare olarak, bir emeklilik zarar veremezler çizin.

Gerekli tasdikli olarak, Öncelikle vergi ajanı. Çünkü o sorgulamadan, biliyor musunuz nasıl SNILS hiç ortaya çıkamaz. Bu amaçla SP kayıt. bir kez vergi çalıştırırsanız, bir hukuk bürosu ödeyebilirsiniz ve sizin için her şeyi yapacağız.

Kendinden Kayıt IP aşağıdaki masrafları varsayar:

1. Devlet görevi 800 ruble tutarında.
2. Noter hizmetler - 300 ruble (eğer belgeler bizzat imza tasdik kiralamak 2011 tarihinden itibaren, bölgeye bağlı olarak gerekli değildir).
3. Baskı - 400 ruble.
4. bankada cari hesap açma - 500 ruble.

Aksi takdirde, bağımsız IP kaydı, olasılığı olan çeşitli adımlar içerir:

vergilendirme iyi sistemi seçin 1.. Bu en avantajlı ise etkinlik alanı - hizmetler - STS - gelire% 6.

2. INN alın (yerel vergi hizmeti açıklamada doldurup kiraladıkları).

3. Biz NACE kodlarının seçim yapmak. Eğer daha sonra kodları eklemek istiyorsanız, bu sorun oldukça fazla sürer, çünkü kod 20 adet kadar seçmeniz gerekir. kodların (ns FSS tarafından) kaza tarife hızına bağlıdır.

4. Biz yerel vergi dairesine içinde IP tescil başvurusunda vermektedir. (Moskova, bu 46-inci vergi otoritesi). Eğer (tüm gelen katkıları verileri girilir) SNILS atanır Emeklilik Fonu, kayıtlı uygulamanın sonuçlarına göre. Sorabileceğin bundan sonra, nasıl bu SNILS biliyorum.

5. Bir devlet ücretini ödeyin vergi alınan makbuz üzerinde Sberbank (800 ruble) içine.

6. Derhal Biz USN bir açıklama vermektedir.

doğru belgelerin listesi hazırlamışlardır sonra, SNILS bulmak için nasıl soru, bu kadar karmaşık görünmüyor, değil mi?.

Vergi sunulmak üzere belgelerin listesi:

- IP Tescil Başvurusu
- INN bir kopyası
- oturma izni Xerox pasaport
- Harcı Ödendi Belgesi
- Uygulama USN

beş iş günü içinde aşağıdaki menkul kıymet ihraç gerekir:

- OGRN (SP olarak size devlet kayıt belgesi)
- IP tek kayıt defterinden Özü
- Form 2-3 Muhasebe
- Eğer Rusya Federasyonu'nun toprak Emeklilik Fonu kayıtlıdır dikkat edin. Nasıl anlarım sayı SNILS, bunu isteyecektir.

Bundan sonra barış içinde çalışmaya başlayacak, kendi geleceğine güvendiğini, tüm vergiler ve takvime göre çeşitli fonlarda (PF dahil) ücretleri (detaylar için özel sitelerde bulunabilir) proplachivaya. Ve daha sonra, SNILS bilmek nasıl soru, size rahatsızlık neden olmaz. mükellefleri saflarına hoş geldiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.