FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Öğretmen fark etmedi ki nasıl bir kopya kâğıdı yapmak için? kopya kâğıdı gizlemek için nasıl

Bir çok öğrenci ve öğrenci merak , bir kopya kâğıdı nasıl öğretmen fark etmedi ki. Bu oldukça basit ve her omuz. birkaç seçeneği göz önünde.

kitapçık bir kitap içine yerleştirilir

Birincil kaynakların kullanımı da benzer bir muayene izin beri bu beşik kullanımı literatürde yaratıcı çalışmalarında mümkündür. o da bazı yasal konular için uygundur. Bir metin editörü açın ve bir beşik veya ağda bulunan bilgiler yazmalısınız. Bunlar, tabii ki, biraz ayarlanması gerekir edilir. Metin seçmek ve yazı tipi ayarlamak izledi. en uygun - TimesNewRoman ve boyut - 8-10. Sayfa kitapçık numaralı edilecek zorunludur. Şimdi bazı fikrin bir sınav için bir kopya kâğıdı nasıl. Bir sonraki adım "Sayfa Yapısı" açmak ve boyutunu, yani A5 ayarlamaktır; tipi bir kitap olmalı. Aşağıdaki gevşek yaprak baskı izin edilir. Ancak, uygun kutuya, kesinlikle belirtmek gerekir bu kitapçığın. ve nasıl yaprağı açmak için ve nasıl eklemek için: Bir Kelime kalanını kendiniz yazmak için. ilk girişim şey yapmak için başarısız olursa, tekrar bir kitapçık yazdırabilirsiniz. Ne yazık ki, tüm yazıcılar aynıdır ve sayfaları beslemek için nasıl tahmin etmek zordur. Böylece, kitapçık hazırdır. Şimdi bunu koymak gerekir. Bu vdevaem için orta ve dikkatle dikişli kitapçıkta baskılı edition ifşa Bir iğne iplik; Dikişler yakındaki 5-7 yaprak yapılmalıdır.

şal

Eğer bir soğuk varsa, bu beşik sizin için idealdir. Büyük olasılıkla, bu öğretmen bulamazsınız. Ona bu dört kez katlanmış, demir ve pat mendil almak gereklidir. Özellikle dikkat kat dikkat edilmelidir. Yalnızca bir mendil pat olmamalıdır, ama yine de biraz potansiyel bir kopya kâğıdı kurutmak çünkü Ancak, demir nemlendirici tedavi aktive etmek tavsiye edilmez. Bu çok önemli bir noktadır. Üzerinde bilgilerin yeniden yazılmasına: Aşağıda çember koymak ve zaman alıcı işlemini başlatmak için bir mendil. Mürekkep leke olabilir gibi, bir tükenmez kalem kullanmalısınız. Bir jel eşarp üzerinde hiçbir yazı olabilir. Tutanak bilgiler her iki tarafta izin, ancak her konu için ürün üzerinde bir kare sağlamalıdır. Bu sekiz yanıtları bir eşarp sığabilecek çıkıyor. Öğretmen şeyden şüphelendi vermedi için, sınav, en azından zaman zaman burun koklamaya olmalıdır. Bu yüzden daha gerçekçi bakacağız. İşte bir sınav için bir kopya kâğıdı nasıl sorusunun cevabı.

geleneksel beşik

Bu beşik şematik olarak ve kısa bir süre bir kafa (sayısı belirleme formül) içerisinde düzenlenen değildir gerekli bilgi ve veri yola küçük broşür vardır. Bu yazının dezavantajları sadece biraz bilgi alabildiği gerçeği yatıyor, ancak kullanımı zordur. onu geliştirmek için birçok yol vardır: o kopyalarken gürültü yaratmaz, böylece örneğin, şeffaf yapışkan bantla her iki tarafta yapıştırılabilir. Bu Beşik geleneksel kağıda daha tercih edilir. Bu gerçekten doğru. Nasıl kopya kâğıdı gizlemek için? Onun hiçbir sorun egzersiz kitabın ikinci levha koymak, veya sayfalar arasında sınav yerinde üzere. Tam bunları kullanın öğrencilerin sadece% 25-50 ve bunların% 50-75 sadece en temel ile kapalı yazılır olabilir.

kuşe kâğıtlı dergi

masanın kenarında bazı akılda kalıcı geniş parlak dergisi, günlük ya da dizüstü koymak gerekir. Bunların boyutu büyük olmalıdır. Önceden, sütun bölünmesi ince yatay şeritler biçiminde Beşik baskı. Kağıdın sol tarafında konu veya biletin adını yazılmalıdır. Kolayca isimleri okuyabilmesi için günlük beşikler itmek için gereklidir. Öğretmen bilet anons edecektir sonra konu o engel sanki gerekli almak ve göstere kağıt baskının kaldırmak için dikkatli olmalıdır. Keşke o kadar kolay sağ beşik bulmak için yapar, çünkü bu seçenek iyidir. Zaman biraz üzerinde geçirdi. kopya kâğıdı gizlemek çok kolay olarak Ayrıca bu seçenek, çok başarılı olarak tarif edilebilir.

Disket sırrı

Disketi götürüp ona metal hareketli parça bulmak için gereklidir. Sırada ne var? Şimdi taşıyabilir veya gözyaşı gerekir. Aşağıdaki diskete ihtiyacınız olan bilgileri yazmaktır. Bu işaretleyici ya da kalem yapılır. Uzun diskete ile rahatsız etmek istemiyorum edenler, basitçe ikiye bölünürler. o zaman onu toplamak için zor olacak çünkü Ama biz, dört parçaya bölün olmamalıdır. Şimdi bir manyetik disk almak ve bir kağıt beşik levha ile ona sopa gerekir. Bir sonraki adımda, bir disketi toplamak gerekir. hazır Beşik. sınav kısmında, masanın üzerinde bir diskete koyabilirsiniz. metal bir parça yanlışlıkla kenara hareket sanki Gerektiğinde bu olmalıdır. Daha sonra diski çevirmek gerekir. tahmin değil bir şey hakkında öğretmene, hatta yukarıdan bir şeyler yapıştırmak önerilir. Ayrıca çok fazla soru olmayan bir çizgi olarak disket kenarını raschertit edebilirsiniz. Kesinlikle sınavı geçmek mümkün olacak.

Akordeon ve rulo

Rulo - bir tüp içine katlanmış kağıt uzun dar bir parça. Ancak bu sadece bir seçenek değildir. Ayrıca, bir akordeon gibi katlanabilir. (Bu, açıkçası, kötü görünüyor olsa da) tuvalet kağıdı hakkında bilgi çıktısını öğrenci bulunmaktadır. Ama biz onun kalitesinin en önemli eğer beşik görünüm dikkat etmelisiniz - bu işlevselliğini? Eğer öğretmenin ilgi bakışını yakaladı varsa, neispisanny gösteren ve yüzünden sinirlerin ortaya çıkan ishal, şikayet tuvalet kağıdı bölümüne sorabilirsiniz. güvenle ederken davran. Öğretmen mahmuzlar (beşikleri) ait karalanmış kısmını fark etmedi emin olmak için deneyin. Doğal olarak, bu fikrin çok üzgün görünüyor, ama ... Muhtemelen, öğretmen harcayacak ve olsa gidelim ve bu durumdan memnun olmayacak olacaktır. Böylece, tuvalete gitmek ve orada sorunuzu ezberlemek denemek mümkün olacak. Yaklaşık 5 dakika sürer. Öğrencilerin 50-70% tam olarak kağıttan bilgileri kullanmak ve oradan bilgi% 70-90 almaya yönetmek. Ve yenilginin olasılık ve% 50 alaycı sözlerini duymak. Nerede kopya kâğıdı gizlemek için? Onlar için en uygun yer - bir ceketin iç cebinde. Ama böyle bir giysiyi ne yoksa? Bu durumda, onun pantolon cebinde bir beşik koyabilirsiniz.

matematik veya fizik atfedilen gibi?

Birçok matematik beşikleri üretiminde ilgileniyoruz. Başka karmaşık konu - bu fizik, ve bazıları sadece hile olmadan yapamaz. Bu durumda, beşik-hesap makinası yardımı geliyor. Bu gerekli bilgiyi küçük bir kitapçıktır. ağırlıklı bir hesap makinesi gerektiren konularda böyle bir beşik yararlanın, bu öğrencilerin% 95 çıkıyor. Öğretmenlerin nadiren bu kitapçığı fark olduğunu belirtmek gerekir. Yapmanız gereken tek şey - çıktısını (veya yazma) gerekli bilgileri küçük harflerle ve sessizce hesap makinesi ve kapak arasına bir beşik koymaktır. Başka bir seçenek yoktur. Sen kalem aracının arka tarafındaki bilgileri yazabilirsiniz. Bu beşikler matematik gerçekten çok iyi.

öğrenciler için Seçenek

Bu üniversiteler metodik literatürü kullanmasına izin verilir sır değil. . En sınavlar üzerine, öğrencilerin ek baskılar çeşitli uygulayabileceğiniz - vs. Tablolar, tarihi haritalar, şemalar, Ve kılavuzları olarak ve daha çok izin verdi. (- Aşırı tepki yok, TSB yapmayız en önemlisi) tablo, her zaman bu tür yayınların bir çok olmuştur üzerindeki denemek için gereklidir. Bu durumda, kolayca kitabın sayfaları arasına bir kağıt küçük bir parça ekleyebilirsiniz. Öğretmen kitaplarınızı getirmek izin veriyorsa, bilgi dikkatlice yayın çizgileri arasına yerleşir. kitaplar hedef kitleye doğrudan dağıtılır, bu örneğin bir kart koymak başka türlü kısa notlar ve iyice incelemek, sen atlas çalışma ve tüm inceliklerini anlamaya çalışmakla meşgul olduklarını görünmesini yapma mümkündür. Öğrencilerin% 90-95 bu şekilde hile. Ayrıca bir fotoğraf beşikler kullanabilirsiniz.

Minyatür versiyonu

Biz beşik bir bilgisayarda yazdırılabilir unutmamalıyız. Önemli olan - ayarlanması için doğru yazı tipi boyutunu. Doğal olarak, küçük olmalı, ama baskı Önerilen 50 cm mesafeden, gözlerinizi yormadan, yola her şeyi okuyabiliyordu ihtiyacım - kendi bakış temelinde, gerekli seçin 7'ye 4.. bilgi geniş ölçekte sunulması durumunda, içerikler veya içerik veya gerçeğin tablonun kolaylık yazmak için gerekli bilgileri bulmak için, çok fazla zaman harcayacak gereklidir. Beşikler, sen işletmek oldukça kolaydır önce gördüğünüz resimler.

"Bomba"

Bu beşik avans yazılı doğru cevabı olan bir kağıt parçasıdır. Uzun bir süredir yapmak zorunda kalacaktır. Ancak, beşikler inşa etmenin en etkili yollarından biridir. onun fikrini gerçekleştirmek için, diğer gruptan birisiyle konuşmak yaprak sınav verilir öğrenmek ve özdeş bir kağıda doğru cevaplar yazmalı. Zaten seyirci olmak hemen bilgi bulabilirsiniz toplam yığının dışına almak mümkün olmalıdır. Sonra, sagely öğretmen Hepinizin bildiği düşünülmektedir için kağıda yazmak bir şey lazım. o dolu olduğunda, kağıt değiştirmeniz gerekir. Öğretmen dikkati olduğunda bu yapılabilir. o yola olmaz, yanlışlıkla sayfasını bırakabilirsiniz. onu almak ederken başka kağıt almak gerekir. Ve bir tablodaki veya cebinde yaprak buruşmağı ve atmak gerekir. % 80-90 başarıyla bu ipuçlarını izleyerek sınavları geçmek. Aslında, bu bilgiye sahip birçok bir kopya kâğıdı nasıl öğretmen fark etmedi ki.

"Görünmez"

Bu beşik bomba gibi, ama görünmez. Başka temiz kağıda yerleştirerek, bir kağıda cevapları yazmak için gereklidir. kalem yazarken anlamıyla yüzeye içine preslenmiş olmalıdır. Bu çok önemlidir. (Şimdi ile boyanmıştır) ilk kağıt atılabilir. Eğer sınav bilet çekin sonra, ilk bakışta, temiz bir levha (underlay bir) almak o, ama gerçekte olabilir - sorusuna hazır bir yanıt. Şimdi sadece önceden yazılı edildiğini her yerinde kesmek gerekir. Hepsi bu. Ayrıca arkadaş söyleyebilir , bir kopya kâğıdı nasıl öğretmen fark etmedi ki.

Güzel ve kolay

Ayrıca bir kitap beşik hak, çok basit olun. Kitabın sayfaları çıkarmak için yeterlidir. Böyle bir beşik yararlanın oldukça zor, ama onun hazırlanması çok az zaman alır iyidir. Fakat kitap, tabii ki, üzgünüm ... Sen bir öğretmen sana kopya kâğıdı fark eğer kağıt baskının berbat, neden cevap vermek gerekeceğini biliyorum zorundayız. Öğrencilerin% 25-50 başarıyla yaprak yararlanmak yönetir ve% 50-75 yarısı kapalı yazmak olsun. Böyle beşikleri için en uygun yer - ceketin içinde bir cep. Bunu yapmazsanız, bunu satın alabilirsiniz. Şimdi öğretmen fark etmedi, böylece bir kopya kâğıdı nasıl sorusuna birçok cevap vardır anlıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.