Ev ve AileGençler

Nasıl kısa notları, hızlı, kolay ve ekonomik hale getirmek için.

Cankurtaran, tabii ki, beşikler sınavlar ve testleri herhangi bir öğrenci vardır. Yazma beşikler, ilk bakışta, oldukça basit egzersiz gibi görünebilir, ama gerçekte - maalesef herkese verilmez bir bilim dalıdır.

Bunu göze alamaz sadece tüm sınav ücretleri öğrenmek düşünüyorsanız, öğretmenler için görünmez kopya kâğıdı nasıl bilmek gerekir. Hiç beşikler kullanmıyordu öğrencilik hayatında ve gerçek aslar için vardır hem deneyimsiz öğrenci uyacak bir kopya kâğıdı nasıl çeşitli yöntemler çok sayıda bulunmaktadır. üretim süreçlerinin derhal gözden inmek ve onların dağıtımını teşvik edelim.

en yaygın olanlarından biri olduğu - Ders malzeme fotokopi ve dört misli azalma. Öğrencilerin derslerde yazılanları kelime için sınav soruları kelimesini cevap Tabii ki, pek çok öğretmen, çok hoşlanıyorsunuz. Sınav hafifçe öğretim yola Ama eğer bilgileri okumak? Sonra bu yöntem tam bir başarısızlığa yol ve yeniden alacak. öğretmen "ofis uyumamış" kadar birkaç saniye için doğru soruyu bulmak dolayı fotokopileri muazzam sayıda diğer şeylerin arasında, neredeyse imkansızdır. Yani, ilk yolu bir kopya kâğıdı nasıl her zaman iyi değildir, bu yüzden size mahmuz diğer az ya da çok etkili yöntem ve çeşitlerini anlatacağım.

Eğer yaratıcı bir kişi iseniz, ikinci bir yol gibi olacak bir kopya kâğıdı nasıl bir yapışkan bant üzerinde. : Başlamak için, gerekli aksesuarları edinmelidirler Lazer Yazıcı , daha iyi, öyle geniş, ve tabii ki bir fantezi, (zorunlu), genişbant bandı, vb. , Ofset veya sınav sorularını yanıtlayan gerekli bir bilgisayarda Dial bir lazer yazıcıda çıktısını. Metin bant genişliği ile aynı olması gerektiğini unutmayın.

Metin basıldıktan sonra: üzerine bant yapıştırın ve dikkatli bir şekilde düz bir nesne demir (örneğin, bir cetvel) bağlanma ile mümkün olan en iyi şekilde oldu. yapıştırılmış bant kenarından taşan Kağıt dikkatlice kesilmelidir. Ayrıca, alt kağıt bant birkaç dakika ve sıcak suya, yapıştırılan. Kağıt yumuşatacak, bu mürekkep akacak riski oluşturur ve beşik arızalı olarak her durumda, su içinde sökmek değil, sıvı çıkarmak ve yapışkan bir bant ile keskin bir nesne ile kazıyın. teybe dikkat, gerekli bilgiler neredeyse görünmez kamu gözü teşvik için yapım yapıştırıcı şeridinde bırakılır. Beşik kolu veya meşrubat bir şişe üzerine konabilir. Bu, tüm hayal bağlıdır.

Hayır bir kopya kâğıdı nasıl özgün bir yol daha az, ama daha zahmetli, çivi plakaları üzerinde bilginin yerleştirilmesidir. Evet, evet bu doğru okumak. beşikleri bu tip tek dezavantajı, büyük çiviye o yerdir bilgi miktarı imkansızdır. Ama karmaşık bir matematiksel formül, sizin için bir kopya kâğıdı yapmak için nasıl o zaman bu tür gerekiyorsa. mavi veya siyah jel kalem kullanarak çivi üzerinde gerekli tüm bilgileri yazın, ardından üst Etiketleri şeffaf vernik uygulayın. Dışarıdan testler ve incelemeler üzerine pürüzsüz hile sağlayan manikür bir tür gibi görünüyor.

Inandırıcı sizce, beşikler yazmaya başlamadan önce, size sormak - Bir "hediye" elde edilen tahmini gerekirse Gradebook? Tabii ki, beşik oturumun "rehin" başarıyla tamamlanması, ancak gelecekte verecek bilgi ve becerileri Kazanılan ücret ve kariyer etkiler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.