ModaGiysi

Obez kadınlar için Trapez mont (fotoğraf)

o vazgeçilmez bir şeydir çünkü Coats, her kadının gardırobunda var. yağmur ve kar rağmen, neredeyse tüm yıl boyunca can giyebilirsin. Bu üst giysi ile kusurları gizlemek ve avantajları vurgulayabilir. Önemli olan doğru tarzı ve aksesuarları seçmektir. evrensel Trapez ceket - kızlarla dolu, bu sorunlu alanları örtmek için yardımcı olacaktır. Ama ince prensesler, tam tersine, vücudun sağ kısımlarında bir hacmi sağlayacak. renk aralığı çeşitlidir, bu nedenle şey bir sezon için satın olmadığından çok, ton, peşin düşünmelisiniz.

Şirket ceket

Birçok kişi ceket-yamuk o efsane inanıyoruz - kilolu kadınlar için ve sadece! Bu model vücutta kadınlar için idealdir, ama koşuluyla alt seçimi doğru olacağını. Aksi takdirde, görsel açıdan daha figürü zarar verebilir. İyi bir uyum botlar, çorap, kalem etek, pantolon, sıska. Alt göz alıcı çok, düzgün, dar olmamalıdır. Bu siluet tam karın, uyluk, buzağı dikkatini aktarmak.

Trapez ceket iyi ve ince kız oturuyor. Bu, doğru yerlerde hacmini katacak şıklık ve zarafet vurgulayacaktır. ince bir bel vurgulamak için, kol uzunluğu dirseğine ulaşmalıdır.

Kış, soğuk

Bakın çekici kadınlar yılın herhangi bir zamanda gerek. Hatta kış soğuk bir engel moda güzellikleri değil. bayanlar parametreleri kusurlarını gizler trapez ceket, kazanmak ve bireysellik vurgulamak olacaktır standartlara uzakta ise. Bu şey hacimli cepler, broşlar ve parlak eşarplar dekore edebilirsiniz. Aksesuarlar şişkin karın dikkatleri ve stil görüntüsünü verir. Büyük ilgi ayakkabı ödenir. Çizme aksi zorlanacaksınız yay, bacağına rahatça oturmalıdır.

bezin üzerine karar verin o kadar basit değildir. Neyin iyi görünür büyük kadınlar için ceket trapez? Fotoğraflar renk ve doku belirlemeye yardımcı olacaktır. seçim büyük, ama en pratik malzemelerdir:

  • örtü - iddiasız bakımı, kuşaklar tarafından test, geniş renk yelpazesine sahiptir;
  • Cashmere - Yumuşak (biraz rustik görünüyor, ama günlük giyim için kullanışlı olacaktır), iyi dokunmatik hoş ısıtmak korur;
  • yün - dayanıklılık, kalite - en yüksek seviyede, bu kumaşların tek dezavantajı - yüksek maliyet.

Kış ceket trapez kürk veya direksiyon ile kesilmiş olabilir. Kürk çekiciliği ve kadınlığın görüntüsünü verir. Ayrıca kıvrımlar, düğme, perçin bekliyoruz. Bu şık öğeler bir vurgulayın görüntü vermek ve tarzınızı vurgulamak olacaktır.

evrensel şey

klasik sürümü - bir siyah ceket trapez. Kentin deli bir ritimle yaşayan pratik kadınlar tarafından seçilir. Yıkayın ve bu şey yılda bir kez olabilir temizleyin. Herhangi gölge siyah takım elbise ayakkabı, pantolon, çanta, şapka belirleyin.

kat için en uygun renkler bej kahverengi tüm tonları. gri skala olarak donuk ve sıkıcı. Ama herkes ceket Birden fazla sezonu takacak unutmamak önemlidir, farklı tatlar vardır.

Bazen biraz grotesk beyaz önlük trapez büyük kadınlar için. Planlar sorunlu alanları gizlemek için mükemmel inşa edilmelidir. Çok uzunluğuna bağlıdır. Kısa ceket pelerin gibi görünüyor. Bu dar etek ve giyilebilir düz pantolon. Ama diz altından uzunluğu zalim şaka ve yıllardır genç bayan eklendi olabilir. Bir kadın uzun ceket seçerse, omuzlar mükemmel oturmalı ve hortum çok uzun olmamalıdır.

Model dörtte üçü kılıfı içeriyorsa, mutlaka dirsek deri eldiven obzavedites. Böyle bir görüntü romantizm ve incelik vurgulayacaktır.

Bir mucize bekliyorum

Bir trapez kat - pozisyon idealdir dış giyimde kızlar için. Hamile için fotoğraflar iyi bir örnek teşkil. Nitekim, hayatın bu dönemde çok çekici bakmak ve kıyafet almak istiyorum çok zordur. Bebeğin doğumundan sonra takılabilir pratik bir şey, satın almak istiyorum. Eğer yetiştirilen düşkün şeyi giymek devam edebilmesi için, ceket ve narin kız alevlendi mi. Moda ve gebelik oldukça uyumludur. Gerek doldurulmuş güzellik yapılır boyutsuz ceket, aşağı satın almak. Trapez kat - en iyi yoldur. Yeni elbise hostes ruh yükseltmek ve zerafet görüntüsünü verir.

Birçok kadın pisliği saçlarını korkuyorlar, bu yüzden şapka giymez. Bir Get kukuleta, trapez ile ceket. Böyle bir model soğukta size rahatlık, kolaylık ve sıcak kazanacak. Hood saçı bozan, ancak bu dış etkilerden saçları korur vermedi.

Bakım ve Bakım

Coats - şey ucuz uzaktır. Dikkatli ve derhal ondan sonra bakmak gerekir. Eğer temizlik şeyler geçemez ise, kendi başlarına sorunla başa çıkabilir. etiket üzerindeki bilgileri dikkate alınız, yıkama makinesi normalde yasak. Özel bir toz ceket doldurun ve sonra nemli bir fırça ile üzerinden geçmek gereklidir. Yağ lekeleri türetilebilir pamuklu benzin batırılmış. Ama şarap lekelerinin ve böğürtlen izleri tuz örtüşmektedir. daha sonra ılık su ile durulanır, leke dökün ve bir saat bekletin. Daha sonrası için bırakmak yerine, taze bir nokta getir. Çok kirli ise, elle ürün yıkayın. giysi ilgilenir Ne, o kadar uzun ömürlü ve mükemmel bir görünüm takdir edecektir!

ev stüdyosu

Piyasa her zevke bir ceket sunmaktadır. stilleri, dokular, renkler bir sürü - Tüm bu bolluk içinde kaybolabilir. O kadar bitmiş ürünler sadece sevmiyorum olur. Öyle değil, yanlış uzunluk, çok geniş kollu otur. nedenleri farklı olabilir, ama umutsuzluk yok edebilir. Eğer dükkanda bir ceket trapez dikmek veya kendiniz yapmak deneyebilirsiniz.

Desen göründüğü gibi o kadar zor değildir. Önemli olan - Doğru kumaş alın, ölçümler ve seçme hakkı. İhtiyacınız olan her şey hazırlayın ve kesme başlayın!

Bu tarz bir ceket-yamuk gibi, bize altmışlı verdi. Lüks kadınlar daha erkeklerin dikkatini çeken, gururla onları giydi. ince figür sonra meraklı gözlerden gizlenmiş ve bu farklı düşüncelere yol açar.

Bu şık ceket obzavedites emin olun. Bu yıllar boyunca sürecektir ve sadece rahatlık ve sıcaklık getirecek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.