ModaGiysi

Deri etek giymek Ne: birkaç fikir

kız ideal hep gibi görünmelidir. Hava, ruh hali veya ikamet yerine rağmen. Bu nedenle, birçok bayan güzel ve zarif bakmak için bir deri etekle giymek ne yararlı tavsiyeler olacaktır.

moda Hakkında

Birçok kez ya nasıl değiştiğini olursa olsun, unutulmamalıdır deri etek her zaman geçerli olduğunu. Yaz aylarında ve yılın soğuk zamanlarında hem giyilebilir, o bir parti ya da romantik bir tarihte, iş yerinde iyidir. Bu, her kızın gardırobunda olması gereken bir temel şeydir.

çalışmak için bir deri etek ile ne giymek? Öncelikle bu iş için bir pick up gerekir dikkati çekiyor kalem etek siyah renk. Bu güzel, ama aynı zamanda orta şiddetli sadece bakacağız. fırfırlar, fırfırlı, yay olmadan, daha iyi beyaz veya bej birlikte Böyle bir uyum basit ve sade bluz. Üstüne üstlük Eğer koyu renk bir ceket giyebilir. deri etek, hazır yer alacak tüm iş emri,!

randevu

tarihte bir kız nazik ve romantik görünmelidir. Bu nedenle, (, bu arada, uzun ya da kısa, ve aynı zamanda herhangi bir renk ya da olabilir) deri etek açık pastel bluz alabilirsiniz. Zaten nazik süsü olmayacak uygun bulunmaktadır. Ve tabii ki, topuklar unutmamak önemlidir!

parti

Bayan deri etekler partilerin çeşitli türleri üzerinde de mümkündür. Ne böyle bir durumda bir etek giyilebilir? Mükemmel çıktı Eğer neşeli bir baskı ile can, top, tişört veya aynı rengin tişört olacaktır. Resim tam bir büyük tamamlayacak yuvarlak küpe, debriyaj ve ayak bileği bot veya ayakkabılar karşıt renkli.

kabalık

o görüntüyü aşırı ve basit kaba bakmak çok kolay olduğu için bir deri etekle giymek ne bulmaktan, bayan daha iyi, çok dikkatli olun. Kötü formu - Yani, biz deri deri etek ile kombine edilebilir aynı malzemeden çanta ve ayakkabı, ancak tam giyinmiş unutmamalıyız. Bu nedenle aynı malzemeden bir etek bir deri ceket gibi bu kıyafeti ortadan kaldırmak için daha iyidir, bazı alt kültür temsilcilerini yaptığım tek yapabilirsiniz.

işaret fişeği

Deri ile ne giymek alevlendi, etek üstten alta? durum dışında mükemmel bir yoldur ülkenin tarzında elbise olacaktır. Yalnızca balıkçı yaka gerekecek ve yelek ayaklarınız ayakkabı giyilebilir. Güzel ve sıradışı!

Birkaç kurallar

Deri Eğer etek düz ya da "kalem" şekline sahiptir, dolap bayanlar üst kısmı kabarık olabilirler. etek aşağıya doğru uzatılmış Tersine, o sıkıca oturan üst giymek en iyisidir. deri etek kızın parlak renk ise üst o parlak veya kontrast renkler giymek daha iyidir. Bu tatsız botları deri etek yanı sıra giyim, "Hayvan" baskılar görünüyor. Kısa deri etek - düşük tam bacaklı kızlar için bir tabu. Ayrıca, şekil sorunlu alanları var örneğin bir deri kalem etek bayanlar giymem geniş kalçalar. gündelik mükemmel siyah veya koyu deri etek giymek için, herhangi bir üst ile kombine edilebilir ve kaba veya kaba görünmüyor. Görüntü tam değil aşırı oldu için doğru aksesuarları seçmek için de önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.