Sanat ve EğlenceMüzik

Biyografi Andrei Makarevich - "sürücü" "Zaman Makinesi"

Çok az insan biliyor kimin biyografi biz bu makalede, bir müzisyenin değil, aynı zamanda şarkıların yazarı ve besteci sadece gözden olacaktır Andrei Makarevich. Andrei V. de hakim sanatçı mesleği, yazar, yayıncı ve yapımcı. Ve birden fazla yetenek bu inanılmaz insanda gizli olduğunu varsayabiliriz.

sanatçının Biyografi: Makarevich Andrey

Doğum Efsanevi rock müzisyeni 11 Aralık kutluyor. Moskova'da 1953 yılında doğdu. Ailesi - Belarus yerlileri: anne - Nina Markovna - Vadim G. - - mimarı babası bir doktordu. Çocukluk Andrew Vladimir Vysotsky eserlerinin düşkün olduğu için, grup «Beatles», kuşkusuz meslek onun gelecekteki seçiminde rol oynamıştır Bulat Okudzhava. Zaten 13 yaşında o «Çocuklar» adlı ilk grubunu kurdu ve bir "Zaman Makinesi" 1969 yılında oldu.

Biyografi Andrei Makarevich: eğitim ve ilk profesyonel deneyimi

lise çocuğu mezun olduktan sonra Moskova'da Mimari Enstitüsü girdi, ama yakında atıldı. üniversiteden kovulmasına resmi versiyonu ve gerçekliği karşılamayan "katılamadığım için" sadece geliyordu. Aslında, bu gücün anda tasvip etmedi istihdam Makarevich Rock müzik, kaynaklanıyordu. Gelecekteki aktör daha sonra Tasarım Enstitüsü eğlence tesisleri ve tiyatro mimarı bir iş aldı ve Moskova Mimarlık Enstitüsü'nde akşam sınıflarında eğitim devam etti. Aynı zamanda onun müzik çalışmaya devam "Time Machine".

Biyografi Andrei Makarevich: İlk başarı

1980 yılında grup "Zaman Makinesi" "Rosconcert" ile sözleşme imzalayarak yasal statü kazandı ve resmen hareket etmeye başladı. şarkıların çoğu Makarevich tarafından yazılan grubunun cephanelik dahil. O da kelimelerin yazar ve besteci ve oyuncudur. Uzun bir süredir, ozan paralel Andrey V. tarzında gerçekleştirilen "Zaman Makinesi" geliştirdi ve yalnız faaliyetleri - albüm çıkarıyor, konuştu.

Apart Makarevich başarılı müzisyen olmasından, geliştirdiği ve televizyon gibi gelmiştir. Bütün ülke böyle "Smack", "Macarena", "Andrey Makarevich Sualtı Dünyası", "Gölge", "Üç pencere", "Zamanımın araba, onun katılımıyla programını izledi." 2002 yılında, monotonluk zaten oldukça yorgun Andrew "Creole Tango Orkestrası" oluşturur. Takım müzisyenler "Quarter" oluşuyordu, "Zaman Makinesi", "eğrelti otu", bir grup. Onların müzikal bir cephanelik şaşırtıcı çeşitli - ve onlar rock, caz, rumba ve chanson ve salıncak ve hatta maviler oynadı.

Biyografi Andrei Makarevich: filmler

denilen aktör rol aldığı ilk film, "ruh." O 1982 yılında serbest bırakıldı. Makarevich rol aldı filmin ikinci makara, "baştan başla." Denirdi O 1986 yılında kiralama bıraktı. Ayrıca, sanatçının katılımıyla, (1989) "Rock and Fortune" "Ana yaklaşık Eski şarkılar" (1996 ve 1997). Kaldırıldı, "Crossroads" (1998), "Durgun Sular" ve "Vitrin" (2000), " seçim günü "ve" Kaybeden "(2007).

Andrei Makarevich Biyografi: Kişisel hayat

müzisyen resmen üç kez evlendi. İlk defa Andrei V. (üç yıl yaşamış) Elena İgor Fesunenko evlendi. İkinci kez - (birlikteyiz üç yıl için) ona bir oğul Vanya taşıyordu Alla Romanova, için. İki evlilikler sonra Makarevich 2000 yılında ona bir kızı Anna taşıyordu rahatsız Rozhdestvenskoy, bir sivil evlilik yaşadı. 2003 yılında Natale Golub için üçüncü kez evlendi. 1997 yılında müzisyen ABD'de yaşayan 19 yaşındaki gayrimeşru kızı varlığının öğrendik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.