Gıda ve içecekIçkiler

"Novoterskaya su": yapısı, yararları ve müşteri yorumları

"Novoterskaya su" en popüler kadar biri gereğidir. Onun kimyasal bileşimi, üzerinde olumlu etki sindirim organlarının, alıcılar çekiyor. Ne kadar kullanışlı, biz bu makaleden öğreniyoruz.

Kelime Üreticisi

Bu oldu maden suyu uzun süre: Birden altmış yıl önce. Bugün hemen her bakkal bulunabilir. "Novoterskaya su" üretir alanı, "Malka" olarak adlandırılır. Bu Kafkas Mineralnye Vody yer almaktadır. Bu alan binden fazla yıldır buzulların, yüzünden. Bu nedenle, bu su, çok yüksek kalitede ve faydalı olarak kabul edilir. bunu elde etmek için, neredeyse yarım kilometre derinliğini delinmiştir. Böylece, herhangi bir dış etki tabi değildir ve berrak kalır. Bu mineralin avantajı bir maliyetle herkes tarafından kullanılabilir olması halen devam ediyor. yarısı bir şişe hacmi litre sadece 30-40 ruble ödemek zorunda kalacak. Alıcı üreticisinin kolaylık sağlamak için plastik kaplarda su üretir.

"Novoterskaya maden suyu": tanıklık

Bu ürün bir tedavi olduğundan, gastrointestinal sistem ile sorunları olanlar için kullanılması önerilir. temel mineralleri içinde varlığı vücudun bağışıklık artırır. Doktorlar teşhis edilmiş olanlara bu su içmeye tavsiye:

 • Pankreatit. Pankreas sabit beslenme minerale ihtiyaç duyar. "Novoterskaya su" suyu akışını neden meme kanallarında durgunluk ortadan kaldırır.
 • Kolesistit. Benzer şekilde, yukarıda tarif edildiği gibi, bu maden suyu vücuttan taşların çıkarılması ve kum olur. Bundan başka, safra, etki sahiptir.
 • Gastrit. Genellikle hastalık mide artan asidite ile kendini ve zarının iltihaplanması var olduğu bir sonucu olarak almaktadır. asidi nötralize edecek terapötik su, acı ortadan kaldırır.
 • Ülser. Mide ve on iki parmak bağırsağında lokalize edilebilir. nükslerin arasındaki bu maden suyu bu cesetleri kurtarmak için yardımcı olur.
 • Hepatit ve diğer karaciğer problemleri. Vücut filtrenin bir tür olduğu için, "Novoterskaya" her toksinler yoluyla atılımını arttırır.
 • İdrar yolu enfeksiyonu.

Bu listeden, ve bunların durumda bulduk, hatırlıyorum: Sadece bir gastroenterolog kabul edebilir şifa içme suyu başlamak için karar. Akut tehlike döneminde götürün. Buna ek olarak, bu tür suyun kimyasal yapısının ayrıntılı bir bilgi gerekir.

yapı

Sıradan içme suyu farklı olarak, tedavi, bir daha zengin bir yapıya sahiptir. direkt üretimi sayesinde etiketinde belirtilen oldukça biri değil. Su birkaç kez muamele edilmiş ve bunun kimyasal elementlerin dengeli kantitatif bileşimi. Su "Novoterskaya şifa" içerir:

 1. Bikarbonat. Bu ülserler, gastrit ve kolit için kullanılan mide asitliğini azaltır. Ayrıca aktif olarak sistit ve piyelonefrit muzdarip hastalar tarafından kullanılan.
 2. Sülfat. Bu eleman, peristaltizm düzenleyen karaciğer rejenerasyon üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Ayrıca, zararlı toksinlerin vücuda getiren, bir müshil etkisi vardır.
 3. Klorür. Mide ve bağırsak iltihabı ile yardımcı olur. Metabolik süreçleri geliştirir.
 4. Kalsiyum. İskelet sistemini kurtarmak için yardımcı olur Bilinen bir gerçektir, diş, tırnak ve hatta saçları güçlendirir.
 5. Magnezyum. yatıştırıcı etkisine ek olarak, kas spazmları ortadan kaldırır.
 6. Potasyum. Bu madde kalp üzerinde olumlu bir etkisi vardır ve kan damarı duvarlarını güçlendirir.

"Novoterskaya su": yararları ve zararları

Tıbbi masa su içme gerekli olması, uzun süredir bilinmektedir. Bu sadece onun normal randevu yalnızca doktor tavsiye edilebilir bu. Sindirim organları ile herhangi bir sorun, maden suyu ile tedavi edilebilir inanılmaktadır. Kendine sulara belirlemeden önce, size tanı onun alımı ile uyumlu olup olmadığını bilmek gerekir. Bu türdeki tüm sular karbonatlı olduğu gerçeği ile başlamalıdır. Ve her zaman doğal bir şekilde tutulmaz. Doğal havalandırma artık oldukça nadirdir oluşur, bu nedenle üretici yapay kabarcıklar oluşturmak için karbondioksit ile doldurur. Ve bu mide için oldukça zararlıdır. Bu nedenle, bir içecek önce çıkıldı gazlara birkaç dakika bekleyin. süreç daha hızlı olduğunu, böylece bir kaşık önleyebilir.

Sık sık gevşek dışkı varsa, sülfat suyun sadece bu hastalığa kötüleştirir. Akut içinde sürer asla unutulmamalıdır. Tipik olarak, hekim, kronik hastalıkların remisyon profilaktik mineralku reçete. Daha ciddi vakalarda, en fazla iki haftadan fazla seyrini guzzle Tavsiye - bir ay. Aç karnına bu suyu günde üç kez yarım bardak içilir. Sadece oda sıcaklığı - Hiçbir durumda soğuk olmamalıdır. Eğer büyük miktarlarda bu suyu atarsam, sindirim sistemi salgı işlevinde bir düşüş tehdit ediyor.

müşteri Görüşleri

"Novoterskaya su" olumlu eleştiriler aldı. Birçok kişi onun tıbbi özellikleri inanıyoruz. mineralin kimyasal bileşimi, çeşitli sindirim hastalıkları kurtulmak yardımcı olur. Ancak bazıları plastik kaplarda satışa verilen su, böyle güçlü iyileştirici etkisi olmadığını işaret etmektedir. Tıbbi masa suyu sevenler gibi özel tat "Novoterskaya". İnsanlar gerçekten yardımcı olduğunu söylüyor.

Sonuç

satın suyun ne tür bir seçim, bakan alıcılar kendi kullanımında deneyime sahip olanların görüşüne dayanır. "Novoterskaya su" en yüksek kalitede biri olarak kabul edilir. içki Dengeli bileşimi gövdesi birçok hastalığın baş yardımcı olur. Önemli olan - düzenli olarak içme sadece gastroenterolog ile görüştükten sonra olabileceğini unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.