MaliGayrimenkul

Novokosino'da Daireler - yeni bir gelişme: genel bakış, açıklama ve yorumlar

Novokosino'da - Bugünün kiracı yön için yeterince çekici. Şimdi alan aktif olarak yeni binalar inşa edilmiştir, kendi altyapısı ile dev konut komplekslerinin çok şey var: gerçekten bolca seçenek yoktur. Eğer Moskova Ring Road dışında konaklama seçenekleri göz önünde bulundurarak bir daire satın tasarruf etmek istiyorum, ama sermayenin altyapısına erişimin kaybetmeyi göze değilse, Novokosino'da seçin. Yeni bununla biri en iyi seçeneği bulacaksınız, burada yeterli bolluk ve çeşitli temsil etti. en fazla iyice onlar hakkında konuşmak her kompleksin, daire düzeni ve teklif edilen altyapı özelliklerini sıralamak edelim.

"Satın Al"

Eğer oluşturucu Novokosino'da yeni binalarda daire ilgileniyorsanız, özellikle "Satın Al" setine dikkat - en popüler biri ve bugünden sonra aradı. Bu Moskova metro istasyonları adına sadece 500 metre mesafededir, proje geliştirici "NDV-Emlak" dir. Elverişli konumu - bu kompleksin temel avantajı, bu sermayenin aynı ölçüde birçok lüks kompleksleri sağlayamaz. oluşturucu güvenlik sistemini donatarak kompleksin her yolcu, bahçe alanının güvenliği hallettim. Ayrıca her bölümde yalnızca güvenlik düzeyini artırmakla concierge çalışacaktır. Ve bütün bunlar, "Satın Al". Yeni gelişme bu kadar rahat olmamıştı: anaokulu, ortaokul, mağazalar, restoranlar, alışveriş ve eğlence merkezleri kompleksinden yürüme mesafesinde. Zaten burada bir ev satın almış olanların hepsi, daire metro istasyonu, toplu taşıma yakın, aydınlık, ferah olduğuna dikkat - gerçek rüya.

daireler

prostoynymi mutfak ve balkonları olan İşlevsel düzen - "NDV-Emlak" Novokosino'da geliştiriciden yeni binalarda tüm daireler Her alıcı bu 28 metrekarelik küçük bir stüdyo veya 10 metrekarelik alanda büyük ve mutlu bir aile için büyük üç odalı bir daire olup olmadığı, büyük bir seçeneği bulacaksınız.

fiyat

Tabii ki, tüm potansiyel alıcılar oluşturucudaki Novokosino'da yeni inşaat fiyatlandırma ilgileniyor. Fiyatlar ana seçim kriterlerinin biridir. 4.000.000 ruble karmaşık başlar stüdyo maliyeti, ancak geniş "Rus para birimi parçası" 8 milyon ruble için satın alınacaktır.

LCD "Satın 2"

Ve burada bölge Novokosino'da başka konut kompleksidir. Yeni büyük bir hızla Burada görünen, bu yüzden benzer adları hakkında garip bir şey yoktur. Ulaştırma erişilebilirlik ve mükemmel konumu - geliştirici övünme bir şey. Moskova'da kendisi, yani Moskova'da bir daire satın göze alamaz ise şehir hayatının zevklerini vazgeçmeye ancak hazır değil, sen altyapısının tüm nesnelere erişebilir LCD'yi keyfini sınırlama olmaksızın kültürel etkinlikler ve konumlar katılmak istiyorum "al-2 ". Moskova yakınlarındaki toprak Reutov ile alakalı yeni gelişme. Böyle elverişli bir konumda uygun bir maliyetle, banliyölerde iyisi olarak, bu karmaşık gösterme fırsatı sağlar.

Monolitik ve prefabrik evlerin şeklinde konut 350'den fazla 000 metrekare inşa planlanmaktadır. Civarda buz pateni pisti ve büyük bir sinema anaokulları, ortaokul, hastane ve alışveriş merkezi olacak - sakinlerinin eğlence LCD "2 Alana" tam verilmektedir. Yeni gelişme sunan maksimum konfor.

daireler

alıcıların dikkatini bireysel ve standart düzeni ile mükemmel daireler sundu. geliştirici geniş bir mutfak, büyük bir banyo ve bir sundurma ile seçenekler sunuyor. Herkes kendileri için en iyi seçeneği seçmek mümkün olacak. Ayrıca, tüm sakinleri ve son kez, güvenlikli otoparkta park yeri satın boş alan bulma unutabilirsiniz.

fiyat

Yani aynı zamanda oluşturucu Novokosino'da mevcut binalar? stüdyo 29 metrekare 3,5 milyon ruble karmaşık bir başlangıç dairelerin fiyatları. güvenli otopark park yeri Moskova standartlarına göre yeterli bütçesi 560.000 ruble için satın alınabilir.

LCD "Deniz Feneri"

İşte geliştirici "Tsentrstroy" ile temsil başkent yakınlarında ekonomi sınıfı konut için arayanlar için harika bir teklif. Proje kapalı garaj ile iki 25 katlı binaların yapımını öngörmektedir. Yürüme mümkün olduğunca rahat bir hayat verme iki çocuk yuvaları ve ortaokul vardır. Sakinleri işaret olduğunu size gereken her şeyi satın alabilirsiniz birkaç fitness merkezleri, stadyum, yeterli dükkan açmak çok yakındır. geliştirici kusursuz inşaat işlerinin yürütülmesi ve en kaliteli malzemeler ve yenilikçi teknolojilerin kullanımı ile tanınır. Bu zaten karmaşık bir ev satın almış olanların birçoğu yapmak başardı. Sayısız referanslar şirket her tamamlanan sahne incelemek için sahipleri davet korkmayan olduğunu teyit buna gerek iletişim ve bitiş özetliyor, sen duvarlar, bölümlerin ereksiyon sürecini izlemenize olanak sağlar. Nesne teslim 2017 yılının 3. çeyreği için planlanmıştır. Kompleksin yadsınamaz avantajı 239 araçlık bir yeraltı otopark.

daireler

Novokosino'da (yeni) Daireler - şehir hayatının konforu veda etmeye hazır olmayanlar için en iyi seçenek. Moskova dışında daire daha ucuz olduğu için, para kazanmak için mükemmel bir fırsat - Aynı anda metro istasyonu ve toplu taşıma yürüme mesafesinde Reutov bir daire, At. Biz konut kompleksi "Mayak" dairelerin düzeni hakkında konuşursak, geliştirici isteklerine ve modern tüketicilerin tercihlerine başlayarak mümkün olduğunca konforlu hale getirmek için çalıştı. Her giriş kolayca üst katlara boy ve ağır yükleri dağıtmasına olanak sağlar kargo olmak üzere dört asansör ile donatılmıştır. Alıcılar 55 129 metrekare arasında değişen iki ve üç yatak odalı daireler bir- satın davet edilir - bu gerçekten geniş bir dairedir.

fiyat

Şu anda, birçok Novokosino'da daireler seçin. genç aileler için cazip bir seçenek - Yeni gelişme, fiyat sermayenin daha düşüktür. o Moskova bölge için en ekonomik seçenek biridir 85 000. Bugün metrekare başına ortalama maliyeti 5 milyon ruble gelen bu karmaşık başlar dairelerin maliyeti - daha yakından daha yakından bakmak düşündürmektedir.

LCD "Jubilee"

ekonomi sınıfı konut kendilerini kabul edenlerin çoğu, bakmak tavsiye edilir LCD "Jubilee." Yeni Novokosino'da oldukça çeşitlidir konut fiyatlarının onların çok sayıda etkilemek, ancak kalite ve değerde kolay değil optimal kombinasyonu bulmak için. LCD "Jubilee" - Moskova yakınlarındaki Reutov güneyindeki 25 katlı monolit-tuğla ev. İlk katlar ticari gayrimenkul için ayrılmıştır. Ayrıca, proje 50 çocuklu, yeraltı otopark için anaokulu inşa sağlamaktadır. Hemen civarda tüm altyapı şunlardır: okullar, hastaneler, mağazalar ve alışveriş merkezleri, stadyum. Eğer Novokosiono (yeni gelişme) bir apartmanda ilgileniyorsanız, fiyatlar hangi onları daha genç bir aileyi satın alma olanağı, büyük bir seçenektir. an inşaatın sadece başında, inşaat alanını ziyaret etmek söylenen ilk alıcılar, yeterince aktif olduğuna dikkat: eser gece bile durmuyor. Karmaşık metro istasyonuna 10 dakika mesafededir.

daireler

geliştirici 25-86 metrekare arasında değişen küçük, ama oldukça rahat daireler sunmaktadır. Küçük mutfak, ayrı odalar - kiracı bugün seçiyor şey.

maliyeti

Biz Novokosino'da, yeni bir gelişme en iyi daireler sunmaktadır. konut kompleksi "Jubilee" konut emlak fiyatları 25 metrekarelik bir stüdyo için 2,4 milyon ruble başlar. Bu banliyölerde iyi bütçe seçenekleri biridir.

özetliyor

Tüm altyapı çevrili yaşamak istiyorsanız, Novokosino'da seçin. Yeni binalar yeterli bolluk içinde sunulmaktadır. Sen daireler konfor sınıfı ve daha düşük maliyetli seçenekleri bulabilirsiniz. Biz en iyi projeler Moskova metro istasyonlarının hemen yakınında bulunan dikkatinizi çekmek çalıştık. Gerçek kiracı Yorumlar ve yapım aşamasında bir daire satın almış olanlar bu yüksek kaliteli malzemeler ve yenilikçi teknolojileri inşa sürecinde kullanılan güvenilir bir oluşturucu olduğunu teyit etmektedir.

seçeneklerin çoğu maliyeti gerçek kurtuluş ve son olarak elde etmek için arayan genç aileler için ideal bir seçenek, kendi ayrı konut haline sermaye çok bütçe emlak bulunmaktadır. Bu fon yok? Sorun değil. Sen ipotek kredilerinin programı çekmek için bir peşinat ve kalanı olarak kullanabilirsiniz. büyük bankalar ile işbirliği geliştiricileri bize elverişli koşullar sunmayı sağlar. Biz içtenlikle hoş için banliyölerde gayrimenkul edinimi ile ilgili tüm çabalar olacağını umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.