Spor ve SağlıkHokey

Aleksandr Svitov: başarıları ve biyografi spor

Alexander Svitov - Rus forvet ram türü. Bu son beş yıl içinde en güçlü forvetlerinden biri olarak kabul edilir.

ilk yıllar

Gelecekteki atlet 1982 yılında Omsk doğdu. Küçük bir çocukken, televizyonda hokey izlemek için ekledi. herhangi bölümüne gitmek için zamanı geldiğinde, tüm açıktı. Alexander Omsk hokey kulübünün mezunudur. Onun çocukluğunu ve ergenlik geçirdiği buradaydı.

Gençler her zaman buz üzerinde vurmak için sevdim ve antrenörler nasıl kullanılacağını biliyoruz. Erken bir yaşta bir forvet yapıldı ve süitlerde suda balık gibi burada hissediyorum.

Rus hokey gelecekteki yıldızlı ilk takım Yerel "Vanguard" oldu. Sasha memleketi kulüp için bir gün oyun hayal. Uzun bir süre o sadece gençlik ekibi ve çoğaltma yapı için harekete geçti. Bazı anlar hokey ben kalbini kaybetti, ama hatta eğitimde çok çalışmaya devam etti. Onun haber biliyordu. Anlaşıldığı üzere, bu eğitim Aleksandr Svitov ortaya koydu boşuna değildi. hokey oyuncusu 1998-1999 sezonu için başvuruda oldu. Ya oyunda yoktu, ama ben bile daha fazla çalışması gerektiğini fark etti.

ABD'ye profesyonel kariyer ve hareket başlangıcı

1999-2000 sezonu ile. Alexander ilk takım Omsk takımında düzenli oynamaya başladı. Onun ilk sezonunda o on dokuz oyun harcanan üç gol attı ve asist aynı sayıda verdi.

hayranlarının zevk için gelecek yıl daha da başarılı oldu. Alexander otuz dokuz maçta buz gitti ve on beş üretken sayı attı.

2001 yılında sadece buz üzerinde üç kez yaptı. Bu hokey oyuncusu Amerika'ya taşınmak istedi ve hemen hemen her zaman müzakerelere katılır gerçeği atfedilir.

On dokuz yaşında, o hala ABD'ye taşındı. Bir yıl ikinci lige çıktı ekip, "Springfield Şahinleri", geçirdiği ve ertesi yıl NHL gelen takıma katıldı - "Tampa Bay Lightning". Orada bir sezon için oynanan bir hokey oyuncusu olduğunu ve oldukça iyi, ama sonra geri ikinci lige çıktı. Alexander Svitov adında yeni hokey takımı "Hamilton Bulldoglar" haline gelir. İyi bir oyun Burada gösterilen, genç adam "Tampa" döndü. Bu 2003-2004 dönemi için kayda değerdir. hokey sadece üç kulübün yerini aldı.

2004-2005 sezonu. Alexander tekrar Amerikan Hokey Ligi düzenlenen, ancak ertesi yıl Rusya'ya döndü. "Öncü" annesi, oldukça iyi güvenen oyun gösterdi ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bir dayanak bulmak için başka bir girişimde yaptı. Sezon 2006-2007 gg. atlet "Kolambus Blyu Ceketler" için oynayan, NHL'de geçirdi. Onun tafgaya pozisyona oyun verilen hemen hemen tüm maçlarda görev aldı ve iyi bir performans gösterdiğini belirtmek gerekir.

2007 yılında, hokey Rusya'ya döndü ve yerli "Vanguard" ile sözleşme imzaladı. Alexander Svitov burada sürekli oyun yüksek seviyede gösteren sırasında üç yıl olmuştur.

2010 yılında, o yine üç yıl boyunca başarıyla oynadığı takımın "Salavat Yulaev" ile bir anlaşma imzaladı. 2013-2014 dönemi. Alexander bugün performans göstermeye devam JSC "Parmaklıklar", bir parçası olarak başladı.

Rus milli takımının bir kariyer

o Aleksandr Svitov oynayan olursa olsun, o her zaman olduğu kadar prosese verilen ve mükemmel sonuçlar gösterir olabildiğince ekibine geliyor.

O gençlik ekibi arasında değişen tüm kategorilerde gerçekleştirmiştir. 2000 yılında yaptığı ilk yaptı. Rusya Dünya Gençler Şampiyonası'na katıldı ve süit kompozisyon liderlerinden biriydi. Altı maçta oynadı ve üç gol atmıştır. Sonuç olarak, takım gümüş madalya kazandı.

Bir yıl sonra, Alexander Svitov gençlik takımda dünya şampiyonasında gitti ama turnuva bir oyuncu olarak ve bir ekip olarak yenildi. Onlar sadece yedinci yerim var.

atlet geçen toplantı en genç oyuncularından biri olduğunu düşünürsek, yine yenilenen gençlik takımın bir parçası olarak Dünya Kupası'na gitti. Turnuvada iyi bir hokey oyuncusu olduğunu kanıtladı, ama takım altın madalya kazandı.

On yıl sonra, İskender yine dünya şampiyonluğu, ancak milli takımda bu kez kazandı. 2013 yılında Dünya Kupası bir başarısızlık haline gelmiştir.

Kişisel yaşam

Alexander'ın eşi Julia Svitova adıdır. Birkaç lisede tanıştı ve daha sonra artık ayrı beri.

2005 yılında, çift Lisa adında bir kızı vardı. 2012th Svitova çift Papa onuruna seçildi bir oğlu vardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.