Gıda ve içecekYemek tarifleri

Multivarka "Philips" Charlotte: tarifi ve pişirme ipuçları

Charlotte ise "Phillips" lezzetli ve ihale, diğer benzer cihazlarda olduğu gibi, ama o marka gibi elde edilir multivarka. Böyle bir bisküvi hazırlanmasında zor bir şey olmadığını belirtmek gerekir. Bu sadece pişirme cihazı satın almış hatta en deneyimsiz hostesi yapabilirsiniz.

3037, 2173, 3036, 3033 ve 3039 ilk modeller multivarka "Philips" in pasta hazırlama beri? Bu tür cihazlarda nazik ve yumuşak pandispanya bir toplu programı kullanılarak yapılmalıdır. En yüksek modunda sıcaklığı. Buna bağlı olarak elmalı turta çok çabuk pişirilir ve sonucudur inanılmaz, nazik gür ve lezzetli.

Bugün nasıl multivarka "Phillips 2173", hem de diğer Söz konusu modeller Charlotte yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Böyle cihazlar kullanarak, aynı tarifleri kullanabilirsiniz unutulmamalıdır. Onlara, sen kesinlikle çok lezzetli ve ihale pasta olsun. Ancak bunun için kesinlikle her ne reçeteli gereklerini takip etmek gereklidir.

multivarka "Philips" 3036, 3037, 2173, ve diğer Klasik Charlotte

Bir sünger kek yapmak için, pahalı ve sıradışı ürünleri satın almak için gerek yoktur. Sonuçta, ihtiyacımız olan şey, kolayca yani kendi buzdolabı, bulabilirsiniz:

 • Yumurta kırsal ortalama - 4 adet;.
 • Parlak yüksek dereceli un - tam 1 cam;
 • Şeker-ince kum - Tam cam;
 • Soda yemek odası + Elma sirkesi (söndürmeye) - eksik bir küçük kaşık;
 • kokusu giderilmiş ayçiçek yağı - (yağlama şekli için) 15 mi;
 • tatlı olgun elma - 3 orta boy parçalar.

viskoz tabanını yoğurun

Eğer multivarka elma turta önce hamur yoğurmak nazik viskoz bulunmaktadır. Bunu yapmak için, köy yumurtaları bölmek ve sonra sarısı ve farklı kase beyazını bölün. Birinci bileşen, ince toz şeker dökün ve beyaz kadar bir kaşık ile dikkatli bir şekilde öğütmek için gereklidir. yumurta proteinleri gelince, onlar buzdolabında ¼ saat yerleştirilmelidir ve daha sonra bir çırpıcı karıştırıcı ya da geleneksel bir blender kullanılarak istikrarlı ve katı bir köpük halinde çırpılmış.

Her iki kitleler hazırlanacaktır sonra, bağlanmak ve iyice karıştırın gerekir. Bundan başka, yumurta karışımı kaşığı soda söndürmek için gerekli olan elma sirkesi ve yavaş yavaş hafif dereceli unu dökün. Yoğun karışık ürün, çok kalın vakıf değiliz almak gerekir.

olgun meyvenin işlenmesi

Nasıl elma turta pişirmek multivarka en lezzetli içinde? Bunu yapmak için, doğru elma seçin. Bunlar taze ve tatlı olmalıdır. İyice sıcak su içinde yıkandı ve daha sonra soyulmuş ve dörde kesilmelidir. Ayrıca, meyve Eğer tohum kutusunu kaldırmak ve orta dilim üzerinde diş doğrayın istiyorum. elma bu pişirme doldurma yılında tamamlanmış kabul edilir.

fincan tatlı Şekillendirme "Phillips" cihaz

Eğer multivarka elma turta önce, doğru oluştursun. Bunu yapmak için, kapasite, bir pişirme fırçayla doğru kokusu giderilmiş yağ koyun için gereklidir. Daha sonra fincanda daha önce yoğrulur temelini dökülmelidir. son şey yapmak - hamurun meyve güzel kıyılmış dilimleri kapsamaktadır. Bu durumda, bir bir desen oluşturabilir.

ısıl işlem süreci (kabartma)

multivarka "Phillips" Apple pasta bir toplu modunda hazırlanmalıdır. Neyse ki, bu program yukarıdaki modellerin hepsi mevcuttur. Eğer görüntü modu mevcut olmadığı başka marka cihaz kullanıyorsanız, "Sıcak" yerine kullanılabilir. Program ayrıca en yüksek sıcaklığa sahiptir ve içinde kolayca ve hızlı bir şekilde herhangi bir ürün fırında yapabilirsiniz.

maddeler kase cihazda olacak sonra kapatılmalıdır ve bir toplu modunu ayarlamak için. bir saat arzu elma tedavi hazırlayın. Tipik olarak, bu süre seçilen yukarıda belirtilen program otomatik olarak ayarlanır. Bunu artırmak gerekiyorsa, el uygun butona tıklayarak yapabilirsiniz.

yaratılmasına son aşaması ev-pişmiş

multivarka içinde Charlotte "Philips" sonra tamamen pişmiş olması ve programa, açıp bisküvi fincan çıkarılması gerektiğini kapağının tamamlama sinyali duyulur. Ayrıca, gerekli kapasite büyük tabakta keskin dönüş yapmak. Sonuç olarak, Charlotte devrilebilir ve yukarı dipli yemekleri yatmak zorundadır.

tabloya kek servis

Gördüğünüz gibi, multivarka klasik elmalı turta "Philips" oldukça kolay pişirilir. pasta plaka üzerinde olduğunda, onun kısmi soğutma beklemeliyiz. Daha sonra, o parçalar ve sıcak çay ile birlikte hane bugünkü üyeleri halinde kesilmiş olmalıdır.

adım adım tarif Charlotte multivarka olarak "Phillips 3033"

elmalı turta pişirme bu farklı olabilir. Onun klasik sürümü yukarıda sundu. Ancak, ben, bir toplu iş yapmak için nasıl hakkında size ekşi krema eklemek istiyorum.

Yani, biz gerekir:

 • Yumurta kırsal ortalama - 4 adet;.
 • Parlak yüksek kaliteli un - 1.5 su bardağı;
 • büyük yağlı ekşi krema - Tam cam;
 • Şeker-ince kum - Tam cam;
 • kabartma tozu - Küçük bir kaşık;
 • kokusu giderilmiş ayçiçek yağı - (yağlama şekli için) 15 mi;
 • elma, tatlı, olgun - 4 orta boy parçalar.

hamur hazırlama

multivarka "Phillips 3033" Charlotte basit ve hızlı cihazlarda gibi diğer model olarak hazırlanır. Önce temelini yoğurmak gerekiyor. Bu kapta yumurtalarını için, (birlikte sarısı ile ve protein), daha sonra, yüksek hızlı bir karıştırıcı ile yendi. Ürün homojen olur ve köpüğe başladıktan sonra, ince toz şeker buna koymak ve tekrar karıştırma prosedürü için. malzemelerle yanında büyük bir yağlı ekşi krema eklemek istiyorum. şeker eriyene kadar bu yapıda elde edilen kütle ayrı tutulmalıdır. Bu arada, alt tabakanın diğer kısmını hazırlayabilir.

Parlak yüksek kaliteli un ardından kabartma tozu ekleyin, bir elekten elenmiş birkaç kez olmalıdır. Daha sonra, zerre şekilli karışım, bir yumurta kütle hazırlamak ve de normal bir kaşık karıştırmak için gereklidir.

tatlı elma hazırlanması

ilk tarifi de tarif edildiği gibi, meyve pasta için bir işlem tam olarak aynı olmalıdır. Bunu yapmak için, sen elma yıkamak kabuğuyla onları kesip tohum kabukları kaldırmak istiyor. Ayrıca, ürün ince dilimler halinde parçalamak gerekir.

Biz oluşturmak ve multivarka ürünü pişir

Bir fırında önce multivarka kek, hamur bütün elmaları dökün ve iyice karıştırın gereklidir. Sonuç olarak, bir kalın meyilli meyve almalısınız. Bu çerçeve tertibatının bir yağlanmış kokusu giderilmiş yağ kapasitesi koymak gerekir. Daha sonra, benzer bir program hakkında 60 dakika içinde pasta ve fırında kapatmak istiyor. Tahlil parçacıkları bırakılırsa (temiz kuru) bir kürdan sopa ve çekici olmalıdır tatlı Bu süreden sonra görmek. boşuna yapışmış, o zaman elma davranır güvenle kaseden kaldırılabilir. kürdan bir ham bazda idiyse, pasta yaklaşık ¼ saat aynı anda pişmiş olmalıdır.

çay lezzetli tatlı Serve

Hazırlanma ekşi krema ile elmalı turta, sen güvenle tören tabloya başvurabilir çok lezzetli ve ihale hamur işleri, olsun. Bu pasta önce parçalar halinde kesilmiş ve fincan tabağı üzerinde yaymak istiyoruz. Tercihen çay ile mevcut tedavi hane veya kişi konaklayabilir.

Çikolata Charlotte cihaz modeli 3039 yapma

multivarka Charlotte "Phillips 3039" önceki iki durumda da aynı şekilde pişmiş. Ancak, bu pasta için hamur Eğer biraz farklı karıştırmak gerekir. Bunu yapmak için, aşağıdaki ürünleri gerekebilir:

 • Yumurta kırsal ortalama - 4 adet;.
 • Parlak yüksek kaliteli un - 1.5 su bardağı;
 • büyük yağlı ekşi krema - Büyük 2 yemek kaşığı;
 • Şeker-ince kum - Tam cam;
 • Soda yemek odası + Elma sirkesi (söndürmeye) - eksik bir küçük kaşık;
 • kakao tozu - 2 büyük kaşık dolusu;
 • tuzak (tahıllar) - Bir kam;
 • kokusu giderilmiş yağ - (yağlama şekli için) 15 mi;
 • tatlı olgun elma - 2 orta boy parçalar.

üsleri Karıştırma

böyle bir olağandışı Charlotte hazırlanması için akı ve farklı kaseler yumurta sarısı ayrılmalıdır. şeker dökün ve beyaz kadar onları öğütmek için gerekli son bileşen gidin. Nin yanında bir kaç yemek kaşığı yağ ekşi krema ve kakao tozu koymak gerekmektedir. proteinlere ilişkin olarak, bunlar soğutulması için ve daha sonra, güçlü ve dengeli bir köpük halinde çırpılmış. İki kitlelerin sonra bağlayın ve iyice karıştırın gereklidir. Sonraki çikolata karışımına kaşığı soda, kireç sirkesi ekleyin ve parlak, yüksek dereceli un dökün. Yoğun olarak bir belirgin kakao lezzet ile kahverengi viskoz hamur almak zorunda, malzemeyi karıştırın.

elmaları hazırlayın

Güzel ve lezzetli kek elde etmek için, elma doğru kesmeliyiz. Bunu yapmak için, onlar iyi yıkayın ve kabuklarını soyun ve ikiye kesmek gerekir. meyvelerin yarısında tohum kabukları Çıkarma güzel V şeklinde kesiler yapmak gerekir.

bir pasta ve hamur oluşturma süreci

multivarka "Philips" in Çikolata pasta 65-70 dakika pişirilir. Hamur ve elma dolum hazırlanacak sonra, ürünün oluşumuna ilerleyebilir. Bunu yapmak için, cihaz kase sonra irmik serpin, yağ kokusu giderilmiş yağlanması gerekir. Ayrıca, kapasite tüm çikolata hamuru dökmek gerekiyor. Bunun üzerine yarım elma güzel dilim yukarı yerleştirilmelidir.

Fırında bisküvi pasta pişirme programında gereklidir. Birim mevcut rejimi tamamlandıktan sonra, sadece tatlı (kürdan) ait hazırlığı kontrol gerekecektir. iyi propeksya ise, kolayca bir kürek kullanılarak temizlenebilir. Bununla birlikte, bu çikolata hediyeler kısmi soğutmadan sonra arzulanan bir.

Düzgün çay lezzetli ve ihale elmalı turta (çikolata) hizmet

bir çikolata hazırlanması elma ile pasta, bu üçgen parçalar halinde kesilir ve daire üzerinde konulmalıdır. Tabloya bu incelik Serve çay ile birlikte tavsiye edilir. Bu arada, olmadan önce charlotte Doygunluk hazırlanan çikolata buzlanma kendi. Onun pasta ile daha güzel ve iştah açıcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.