ModaGiysi

Ne kadar küçük göğüsler için doğru mayo seçmek için

Güzel gür göğüsler her zaman moda olmuştur. erkeklerin dikkatini çekmeye çalışan lüks sahipleri. lahana plastik cerrahi, kullanım jel ve köpük ekler yapmak, halk hekimliğinde dinlemek ve yemek: Küçük göğüslü kadınlar meme hacmini artırmak için yollar her türlü çalışıyoruz. Özellikle akut arzu tatil sezonunda büyük ve güzel bir memelere sahip olmak.

için mayo küçük göğüsler: Bir seçim bazlar

Nasıl vücudun üst kısmının ek hacim vermek için doğru mayo modeli seçilir? basit kurallar yardımcı olun. Onları takip ederek, görsel göğüsleri büyütmek ve ek ihtişamını oluşturabilir.

Tringl

korse yapılan Bardaklar üçgenler olarak. Bu küçük göğüsler için mayo pek uygundur, o kuvvetle göğüs uyuyor. Eğer gerçekten böyle bir model satın almak istiyorsanız, kumaşın doğru renk ve doku seçmek gereklidir. dekoratif ekler, meclisleri veya aksesuarlarla .. Bir leopar desen, etnik desenler, yatay çizgili, vb Mükemmel uyum top: baskılar mayolar dikkate almak daha iyidir. Örneğin, merkezinde ya da büyük bir köpüklü broş Rhinestones bitirmek. Çok ilginç iki tonlu korse mayo, daha hafif bir tonda bir üçgenin merkezi ve koyu çerçeveleme görünüyor. Şimdi bu modellerin eklenmiş çok sayıda tasarımcı mayo, köpük sekmeleri dikkatle korse boyutunu seçmeniz gerekir. fincan göğüs sapma çok ise, doğal olmayan görünüm ve daha görsel olacaktır meme azaltır.

Şınav

Bu size göğüsleri kaldırmak ve jel ve köpük yastıkları yardımıyla kendi hacmini artırmak için izin verir, belki küçük göğüsler için en yaygın mayo olduğunu. Bu mayo ile, 2 ile meme boyutunu artırabilir ve hepsi çok doğal görünüm ve doğal olacaktır. Böyle bir model, hoş ve monokrom çözümleri dahil olmak üzere hemen her renk seçebilirsiniz. Biraz göğüs Çok seksi vücut bend vurgular ve şekli zarafetini verir, metalik bir parlaklık ile bir şınav görünüyor. İlave dekoratif unsurların mevcudiyeti terk edilmelidir. Rhinestones, fırfırlar ve üst daha ağır olacaktır büzgü, çok komik bakacağız. push-up korse onlar ana bölümünde daha koyu bir kaç tonları ise, bu fincan tam durulacak, genellikle oldukça geniş askıları olduğunu yapın. Bu model genellikle olarak anılır "maksimum korse." En iyi tek kadınlar için uygundur küçük meme için hangi mayo, o seçim için birkaç seçenek sunar, satıcı-danışman söyle.

Bando

Adil seks arasında çok popüler modeli. Bu çok yönlü mayo mükemmel omuz ve bel vurgular. Genellikle küçük göğüsler için böyle mayo (fotoğraf) Accessorize. Bando fırfır ya fırfırlar ile çoklu renk seçmek için daha iyidir. Büyük bükülmüş mayo, o göğüs daha tokluk yaratır görünüyor. mayo bir başka özelliği - üst kayışı bağlamak için farklı şekillerde olasılığı. hat taraftan gider ve boyun arkasında kapanırsa, göğüs görsel yükselir. kayış mayo merkezinden uzanır ve boyun çevreleyen, taşlar gibi ek aksesuarlar, eklemek daha iyidir. Çok şık bakacağız. altta çok daha hafif olacak sadece Mayo, farklı renklerin parçadan oluşan üst kısmında vurgu ekleyebilirsiniz. Örneğin, sesi broş içinde broş ve erime olan beyaz korse.

spor

için ilginç bir çözüm meme büyütme - bir spor mayo kullanmak ve bunun yerine her zamanki korse üst satın almak. küçük şort spor üst görsel göğüsler büyür, ancak mayo ile, şort en uyumlu yolu olacak. Tabii ki, sahilde bir mayo spor türü kullanmak, çok güzel değil Beachwear ana amacı, çünkü - Maksimum açık vücut bronzlaşma. Sen havuz veya spor koşu için bir model seçebilirsiniz. Spor mayo genellikle tek renkli olduğunu. Bu modele dikkat çeşitli renklerde oluşan değer; göğüs altına veya arkasına koyu uçlar görsel ön hacim ekleyin. Opsiyonel aksesuarlar burada belirtilmemektedir ve boynunuza veya yaya bir zincir olsun, bizlerden daha iyi temizlemek için, yersiz bakacağız. İstisna - karın delici, bu pansuman bırakılabilir. Küçük göğüsler için sportif mayo ilave hacim için özel köpük ya da jel uçlar ile kullanılması daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.