SağlıkKadın sağlığı

"Milan": Bayan hijyenik için pedleri

Bayan hijyenik için ürünlerin modern pazar farklı yollarla geniş bir çeşitlilik sunmaktadır. Bu onların özelliklerini ve ihtiyaçlarını, tercihlerini ilişkilendirmek hakkına sahip, kritik günlerde, günlük bakım için contaların örneklerin çok sundu ve doğru seçim yapmak. âdet "Milan" için Hijyen ürünleri kızlar ve kadınlar için en uygun seçeneklerden biri olarak kabul edilir. Her gün en iyi ve ucuz pedleri olduğunu.

Avantajları aracı olarak hijyenik adet pedlerinden

Contalar - menstruasyon sırasında ve günlük hijyen için kullanılan en popüler araçlardan biridir. ile karşılaştırıldığında, örneğin, tampon veya özel kapaklar için bunlar daha çok kadınlar için uygun, rahat ve uygun fiyatlı.

Buna ek olarak, vajina adet kanı toplanan fonlar, infeksiyonlara neden olabilen dair bir kanaat vardır. menstrüasyon sırasında kullanılan contalar, özgüllük amacıyla (gün, gece) bağlı olarak farklı parametreler, kalınlık, uzunluk, yüzey özelliklerine sahiptirler.

Külot gömlekleri çok ince ama etkili bir her durum ve kıyafeti konfor kadınları sağlayan doğal akıntı, vücudun anatomik şeklini tekrar maksimum absorbe edilmelidir. Şirketin "Milan" olarak kabul en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerden biri. Contalar hemen her dükkanda satın alınabilir.

Artıları contalar "Milan" ı seçin

Her şeyden önce, o uygun fiyat, 20-60 ruble ortalama unutulmamalıdır. 10-20 adet. Kadınlar için bu ürünü ve kullanılabilirliği hijyen "Milan" (sorunsuz onları hemen hemen her süpermarket ve küçük bir dükkanda bulunabilir). . Contalar, sıvı emme çok iyi bir şekilde en az alerjik reaksiyon, rahatsızlık riskini azaltan yumuşak bir yüzey vardır.

Yüksek kaliteli parlak ambalaj uygun biçimde paketlenmiş ürünler, her birim, ayrı bir ambalaj kağıdı vardır. rahatsızlık zamanında değişimde pedleri olmamalı hissetti. Termal dikiş hızlı bir şekilde sıvı içine gerçekleştirir, ve bir ağ yüzey tabakası kuru bir yüzey temin emici katmana gönderir.

Bu uygun bir fiyata en iyi seçim, kadınlar için diğer ürünler genellikle aynı fiyata kat fakirdir performans sunulmaktadır olduğunu.

formatı ve üretim yapısı

"Milano" Contalar (firma "Sağlık") yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. alerji riski nedeniyle kişisel hassasiyete hemen hemen her zaman minimal ve olduğunu.

Termal dikişler sabit iç emici tabaka bir jel halinde sıvı dönüştürür süper emici granüller artan bir içeriğine sahip preslenmiş kağıt hamuru oluşur.

daha iyi emilir ve maksimum bir konfor sağlamak için özel bir ağ (drei) ile kaplanmış yüzey pedi, anatomik olarak yerleştirilmiş yivlerle yumuşak (yazılım) olabilir.

alt tabaka iyi bir hava nüfuz etmesini sağlar dokunmamış doğal bir malzemeden yapılır. Her bir ürün birimi tek tek paket içinde paketlenir. . adet pedleri, ortalama uzunluk - 230 mm ( "Ultra" - 260 mm ila 280 "Maksi" biçimi), her gün - 1 mm kalınlığında olan, 150 mm.

contalar Türleri, "Milan"

özellikleri ve kadınlar üreticisinin tercihlerine bağlı olarak farklı emilim seviyeleri ya hijyen ürünlerinin miktarı ile farklı ürün gruplarını geliştirmiştir, "Milan" (pedleri farklı yüzey özelliklerine sahip) düşer:

  • "Milana Lyuks" (yüzey drei + jel).
  • "Milan Yumuşak" - "Yumuşak Ultra Normal", "Ultra Süper Yumuşak +".
  • "Milan Klasik".
  • "Milan Vita" (yazılım, drei, yumuşak Deo, Deo drei).
  • (Drei + jel + yumuşak jel) "Milano Ultra" ile.
  • "Milano etki" (drei + jel).
  • Günlük "Dolce Deo yazılımı" Ultra Yumuşak "Yumuşak Deo", "Yumuşak" "Kuru", "Deo Kuru".

Bu, her gün için kaliteli contalar için en iyi seçeneklerden biridir. . hijyenik kadın ürünleri belli bir tip olan "Milan" kolay seçim için ambalajın farklı bir rengi vardır, bu kendisi için bunların her birinin konfor seviyesini deneme ve değerlendirme fırsatı verir.

satın alırken nelere bakmak

bir conta, "Milan" seçimi, hesap döngüsünün gün ve belli, onların tercihlerine özelliklerine içine almak gereklidir. paketin üzerinde belirtilen damla sayısı üzerinde, kalınlık ve emicilik düzeyine bağlıdır, fakat aynı zamanda contanın varlığı daha somut olacaktır. Geceleri, "Ultra Yumuşak Maxi" daha iyi kullanmak. . Bu maksimum konfor ve kontrol sızıntısını sağlayacaktır.

pratik dezavantajları

Bazı kadınlar (mesh ile) conta (yumuşak yüzeyli) "Milan Yumuşak", Kuru bazen kötü nedeniyle rahatsızlık yaratan zayıf yapıştırıcı, kötü sızıntı hava, güvenilir bir çamaşır tutamayacak, vücudun anatomik şeklini tekrar söylüyorlar. Bu nedenle, hijyenik ped, "Milan" Bir kadın bir aktif tatil veya spor aktiviteleri planlıyor adet sırasında kullanım için çok uygun değildir. rahatsızlık ve para israfı önlemek için, yüzükoyun tahriş çok hassas bir cilde sahip olanlar, başka bir seçeneği daha iyidir.

birçok nedeni ek rahatsızlık biçimi bireysel ürün ambalajı, "Milan" için. Contalar yapışkan bant olmayan kenarları boyunca birbirine kaynak ince plastik bir filmden bir paket içinde paketlenir. Son nüans neden ek rahatsızlık kullanılan araçlar ile temas durumunda.

Bazen çünkü kötü yapıştırma üstünlük olarak "kanatlar" konulu dikişler kaynaklı. aromalı olarak değil ürünün yer aldığı halde Bazı kadınlar, hoş olmayan bir koku fark, somut hışırtı imkansız conta kalitesini tutturmak için yapar yürüyen pedleri ve küçük boyutu, "kanatları" dan geliyor.

. Çoğu yorumlar nedeniyle bazı eksiklikler bütçe yastıkları "Milan" en iyi evde kullanılır göstermektedir.

"Milan" döşenmesi dahil "Hijyen", kadınlar için ürünleri kullanmış olanlar karışık değerlendirmeleri rağmen, bütçe hatları arasında en popüler seçimlerden biri olmaya devam etmektedir.

Nedeniyle üretiminde kullanılan malzemelerin doğası gereği, verim emici bir rahatsızlık, kullanım sırasında ortaya çıkabilir. Doğru conta biçimi seçin Ama eğer, aktif spor bunları kullanmayın, kalite / fiyat oranı güvenle optimum çağrılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.