Kendini yetiştirmePsikoloji

Erkeklerin korkuyorsun? Fobiler ve korkular erkekler

Fobiler ve insanın korkular - bu normaldir. Güçlü seks en azından kısmen, onlardan kaydedilmelidir gibi görünüyor, ama bu kadınlar çoğu zaman daha sorunlardır, çıkıyor. Yani, erkeklerin korkuyorsun? onlarla bir konuşma cümleleri ne tür kaçınılmalıdır?

seks

Kural olarak, erkeklerin ana korkular seks ile ilişkili.

Öncelikle, herhangi bir şey, daha güçlü seks temsilcisine göre, iktidarsızlık daha kötü olamaz. Seks - bu erkek kendini öne alanlarından biri. Bu nedenle, ölüm gibi güçlü seks için "oyun dışı". Kadınlar seks ile ilgili problemlerle karşılaşacaklardır çok daha kolaydır. adam herkes bu konuda bilecek bir erkeğin yetmeyecek sadece kaybetmekten korkuyor, ama aynı zamanda endişeli.

ego bir vuruş "Ben orgazm sahte": erkekler yatakta ecstasy için bir kadın getirmek için, sıralı için İkincisi, bu önemlidir.

Sonuç olarak daha güçlü seks temsilcileri ilk olmayı severler, bu yüzden masum kız ilk cinsel partner olsun ister. Zaten bir bağlantı vardı bir bayan ile bir ilişki başlarsa erkekler her öncekilerden daha süslü yatakta olmak üzere, bu önemlidir. en korkunç şey eski yarışmada kaybetmek çünkü eski ortağı ile herhangi karşılaştırmalar, öfke ve kızgınlık bir telaş neden olur.

ilişkiler

Genellikle bir adam, birini sevmek için bu adama karşı savunmasız olmayacaktır korkar. kendileri bile sevdiği kadın tarafından, manipüle edilebilir edelim, ona bağlı - Onlara alçaltıcı görünüyor. Özgürlük - bu ne gerçekten değerli.

Ancak, bağımsızlık tüm arzusuyla, kulağa geldiği kadar paradoksal bir adam hala kadınsız olmaktan korkar. Er ya da geç, hatta müzmin bekar kimse, rahat bir evde akşam gel yanına bir sevecen arkadaşına orada güvende hissetmek istiyorum. reddedilen yaşamın tarafında atılır, ek olarak, güzel bayanlar yapılan yaş talep hatta en azılı zampara düşer ve bir işe yaramaz gibi hissedebilirsiniz hayat bu dönemde olduğunu.

Başka belirgin fobi - başarısızlık korkusu. Bir adamın ne diyeceğini hakkında önemli değil "hayır", reddedilen ve yanlış anlaşılmaktan - bu yabancılar listesinde onun adını görmek böyle.

sorumluluk

Toplumda erkek evindeki sorumlu olduğu oluşturulan bir algı, kendileri ve vb kendi işlemler için var Ama bu sadece erkekler tarafından XXI yüzyılda sorumluluk en kaçınmak var.

Hangi kelimeleri erkeklerden korkuyorsun? Aşağıdaki ifade ile ilişkili başlıca korkular ortağı çıkardı: Evlenelim "" Hamileyim " "Bana aileme tanıştırayım"" vb Neden bu kadar proihodit? Cevap basit: Bu tür adımlar çok gerektirir çünkü.

düğün hakkında planlanmamış gebelik veya konuşma - her erkek için zaaf noktası. güçlü seks temsilcisi bir eş ve çocukları sahibi, o zaten hayatın eski şekilde devam edemez anlar. Bunun yerine, bu onu korumak için, aileniz için sağlamak zorunda kalacaktır. Aksi takdirde, onun diğer korku karşıya gelecek - kınama toplumdan.

Ek sorumluluk üstlenmesi Relüktans hayatın diğer alanlarındaki yüksek yükleri ile ilişkili olabilir. Bir erkek (örneğin, büyük bir firma ya da şirket sorumlu) iş tamamen dışarı atılır ise, hem o bir ailenin bakımında güçleri o olmadığını düşünebilir ve o koca ve baba rolünde olduğu gibi parlak bakamadım onların sanatı ve profesyonel ustaları.

vatan hainliği

Ne ateş gibi erkeklerden korkuyorsun? Bir ortak tarafından İhaneti. Bu korku bir kadın ile yakın bir ilişkinin ilk günlerinde gelen ve en sık kıskançlık şeklinde görülür.

güçlü seks temsilcileri genellikle kendi sevgililerinin değiştirmek, ama onun partneri özgüvenini isabet böyle yaparak, sanmıyorum. Ancak, fikri kadın aldatma duyguların sadece çok fazla.

İlk olarak, ortağı açısından ihanet Böyle bir adama o artık onları yok sayar söylüyor. Bu mantık geçerli: bayanlar psikolojisi samimiyet yeni ortağın en az sempatik olması gerektiğini, ve maksimum olarak bir adam tarafından sevilmek. İkincisi, sevgili ihanet - bu yanlış bir şey olduğunu adama düşünmek için bir fırsattır. Ama daha güçlü seks onların eksikliklerini düşünmek sevmez, ben de toplamak değil. Değişiklikler - Başka bir adamın fobi olduğunu.

Görüş anne ve arkadaşlar

Sosyal statü, görüş - bu erkekler için önemlidir. Ama daha da önemlisi - anne ve arkadaş görünümü.

Bir adam arkadaşlarıyla çok iyi geçinmeye onun kadınını ihtiyacı var. Seçilen birler ve arkadaşları, arkadaşlarından eleştiri ve alay arasındaki çakışmalar - bu sıkıcı. Bir adam nişanlısı onun çevresi ile dost istiyor. Bu onun yanında iyi kız olduğu için gurur sağlayacaktır.

Daha az önemli oğlunu yapar her şeyi anne tutum olarak kabul edilir. hayat ortağı veya başka bir şey kötü bir seçim olursa olsun, ister annesini hayal kırıklığına uğratmak gizlice korkuyor çok erkek.

güzel kadınlar

Ne Yukarıdakilerin hepsi ek olarak, erkeklerin korkuyorsun? Garip, ama çocuklardan başka fobi güzel kadındır. Hatta alfa erkekler dikkatle güzel kadınlarla ilişkiler kurmak. bir yanlış adım ve utangaç kız sadece kamuya onunla alay edemez, ancak reddedebilir mi: Bu basit bir nedeni olur.

Erkekler de güçlü seks diğer üyeleri de güzel bir kadın tarafından zevk popülerlik korkutuyor. Yarışma çok büyük ise neyi kaybetmekten daha kötü ne olabilir, bunun nedeni, onlar düşünüyorum yarışta katılmama daha iyidir? seçim çok büyük olduğunda, gibi şansı yavaş buharlaşır.

her zaman bir seçim ya da bir geri dönüş olacaktır, çünkü ek olarak, herhangi bir zamanda, böyle bir kadın, gidebilir. Güzellik o alışık olduğu yaşam tür onu sağlamak için çok çalışmak zorunda kalacaklar, azına razı olmaz. Kısacası, güzel bir bayan olarak - bu erkek korkuların sadece konsantrasyon var.

Kadın yarışmacı

Aslında erkeklerin korkuyorlar Ne, onların seçilmiş kişi onlarla rekabet etmek zorunda olacağı bir gerçektir. aile hayatında, iş hayatında, kariyer: O ne olacağı alan içinde önemli değil.

Erkekler zeki bayan sıkıcı ve muhtemelen soğuk olduğu hikayeleri arkasına saklanmak. Yeter, onlar, kötü şöhretli kadın bilgelik söylüyorlar. kaybı korkusu, başarısızlık - Ama aslında, en yaygın korku yoktur karıştı. belden aşağı bir darbe gibi bir şey - Ve sonra sırayla daha başarılı erkek de sollamak zaman - kırılgan bir bayan ne zaman bir şey vardır.

Bu gelirin bir çok acı bir konudur. Erkekler daha fazla kazanmak kadınlardan korkar. velayete rolü - aslında onlar ana sosyal rollerden biri almış çünkü onlar, kayıp kendi kendine yeterli bir bayan yanında.

Ayrıca ruhu adam sürekli kendi tür rekabet baskısı altında olduğunu ve eşinizle birlikte bile rekabet etmek gerekirse, o zaman sadece ek bir stres haline gelir.

Nasıl erkek fobilerin başa?

Nasıl korku ve fobileri bu sel ile başa çıkmak için? Her durumda, her iki cinsiyette temsilcilerini bunu birlikte yapmak zorundayız.

Kadınların nelerdir? Biraz için anlayışla bazı durumlarda ödün onların seçilmiş temsilcileri korkar. Kadınlar erkeklerden, saldırı ve kendisini ilgilendirdiği onların hiçbir işlem korkar ve mümkün olduğunca bunu önlemek için ne kelimeler bilmek gerekir.

"Kurtuluş boğulma - boğulma el işi", yani bilge kadın olmak ne de adam kurtulmak olmaz herhangi korkularından, bir eser üzerinde etmek istemezse yoktu ne. Ve ne olursa izin verilenlerle çerçevesinde kendilerini nasıl muhafaza adil seks ne de aşağı birçoğu, ne de, o hala bağımlısı olması bulur. Bu hayatta pek çok şey basitçe konfor, onların ufuklar bölgesini genişletmek, korkmak gerekir ve bir hata yapma hakkını saklı tutar vermez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.