OtomobilArabalar

Hangi lastik bizim iklim için en uygun olan?

Soru lastik seçimi her sürücünün önemli ve geçerlidir. üzerine - Bu sürecin inceliklerini On!

iyi ne yeni veya kullanılmış lastikler, / var?

Yeni lastiklerin alım daha pahalı olacağını Odnoznchano, ama size güvenlik yüksek seviyede sağlayabilir.

Yeni lastiklerin avantajları:

  • Eğer lastikler gizli hasar yok olduğundan emin olabilir;
  • Her yıl daha fazla ve daha sofistike teknoloji ve malzemeleri vardır;
  • Eğer bir özel deposunda lastik satın varsa, bu nedenle, özelliklerini kaybetmedi, lastikler düzgün saklandı emin olabilir ve;
  • harika bir seçim.

dezavantajları:

  • kıyasla daha yüksek fiyat / u ürünlerini b

Faydalar B / Y lastikler:

  • düşük fiyat

dezavantajları:

  • dikkatle kamufle mekanik hasar mümkündür;
  • mümkün olan düzensiz lastik aşınması;
  • saklandığı takdirde kauçuk özellikleri yırtılmasına yol açabilir, bozulabilir;
  • bir kalite güvencesi.

Özetle, emniyet ve düşük fiyat arasında seçim. bazen bir lastik / b çok iyi satın alabilirsiniz rağmen.

Kış için en iyi lastikler nelerdir?

Her şeyden önce, sen sırt deseninin dikkat ve dikkate makine işletilecek olan iklim koşulları almak gerekir. körlemesine reklamı marka ve modellerini satın almak için kovalamak vermeyin. Birinci sınıf özellikleri.

kırsal alanlarda yaşayanların off-road lastikleri seçin daha iyidir. genellikle temizlenir yollarda gezinmek ve karayolu üzerinde, tür "Avrupa Winter" olarak lastikler tercih etmek daha iyidir büyük şehirlerde, sakinleri. BDT ülkelerinin çoğu sakinleri için buz ve karda sürüş araba güvenen yol "tutan" hangi için mükemmel lastik "İskandinav kış", sayesinde vardır.

Ne iyi lastikler: çivili veya olmayan çivili?

Birçok ülke çivili lastiklerin kullanımını yasakladı. Doğal olarak, sebepsiz değil. Bu gibi lastikler büyük ölçüde yol yüzeyi bozacak ve asfalt sürüş önemli ölçüde fren mesafe artar. Bu nedenle, kentlilerin bu seçeneği seçmelisiniz.

Ancak, çivili lastikler genellikle buzlu yollarda seyahat etmek zorunda olanlar için iyi bir hizmet yapabiliriz. Bu kaplamanın üzerine sivri fren mesafeyi azaltmak ve araç savrulma şansını azaltır.

Ne iyi lastikler: mevsimsel veya dört mevsim?

dört mevsim lastikler kullanımı konusunda farklı görüşler vardır. Genelde, bu tür lastiklerin karşıtları evrensel bir şey tanımı gereği iyi olamayacağını konumlarını açıklar.

Tabii ki, dört mevsim lastiği kış ve yaz lastikleri arasında kesin kopromiss olduğunu. Ancak, modern teknolojilerin kullanımı iyi performans elde etmek mümkündür.

"Pereobuvki" gerek olmadan bu lastiklerin en büyük avantajı. Bizim iklim bir dört mevsim lastik lehinde güçlü bir argüman olduğu zaman. mevsim değişikliği kazaların çok sayıda sırasında gelir de öyle. araba yaz lastikleri karlı veya buzlu yollarda neredeyse yönetilemez bir arabanın aksine vsesezonku içinde "ayakkabılı".

Kauçuk Bu tür ılıman iklimde yaşayanlar için uygundur, fakat aşırı sıcaklıklara sahip bölgelerde yaşayan insanlar, arabalar için "obuvki" 2 takım olması daha iyidir.

Hangi lastik yaz için en iyisi?

Sık sık yolda seyahat etmek gerekiyorsa, birlikte lastik satın "damalı". makinesine iyi bir yol, kuru yüzeylerde yönlü V-şeklinde bir model olan belirli taban yüzü üzerinde tutma. ıslak yolda size istikrara önemli ise, derin oluklar ile asimetrik desenli lastiğin dikkat edin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.