HobiDikiş

Doğru ve hızlı bir şekilde kağıttan yapılmış zarfı nasıl yapılır

Zarf kağıt - cep şeklinde belirli bir şekilde bir paket katlanmış. Küçük bir düz şeyleri koymak mümkündür. posta servisi üzerinden yazışmalar, mektuplar, kartpostallar, belgeler göndermek için - bir kural olarak, asıl amaç olarak. Günlük yaşamda, en yaygın hediyelerin teslimat ve önemli detayların tebrik depolanması için kullanılır.

Zarf kağıdı dış şekil ve boyutlarına ilişkin sıkı özelliklere sahiptir. Birbirinden, bu ürünler biçiminde, dekoratif model, yapıştırıcı olarak, valf düzeneği, Tangier varlığı ve alıcı alanına şeffaf pencere bulunmaktadır. Bu küçük paketler, her postane satılan perakende kiosklar sokakta veya kitapçılarda. Herhangi bir nedenle kağıt zarf satın alamazsınız, bu bağımsız yapılabilir. Böylece kabul standartlarına uymak için daha iyidir.

genel kabul görmüş desen uymayan, evde aile içi kullanıma yönelik özel bir paket yapmak için. Zarf kağıt bayram olabilir, origami art katlanmış. Herhangi bir biçimde ve renkte gerçekleştirmek için, aplike veya dekoratif unsurlar ile dekore edilebilir. yaratıcı ve şık bir paket ev yapımı güzel bir doğum günü kutlama celebrant veya kartları, banknot, seyahat paketleri, Renkli fotoğraf veya başka sürprizler kutlamak verir.

hediye paketinin imalat teknolojisi para ya da kutlama mesajı için çok basittir. Ellerinizle kağıt zarf yapmak için, tutkal, makas kağıt şablon olmasını gerekir. Dekorasyon ek aksesuar (kurdeleler, yapay uygulamak çiçekler, aplike t. H.).

Bir kağıdın baz -, beyaz renkli veya opak. Tebrik kartı olan zarf şablon veya şablon olacak yapılır. kağıt tabaka belirli boyutlara göre seçilmelidir. Onun yüksekliği bir kartpostal iki katı kadar olmalıdır. genişlik şablondan santimetre bir çift hizmet etmelidir. yan kenarlar hizalama şablonun bir kapama seviyesine kağıt tabakasının alt kısmı bükmek için. uzunluğu en az 2,5 cm üst parçanın serbest kalması gerekir. Bu zarfın kapatma valfi olacaktır. Daha sonra, kart seviyesinin yan ve kağıt geri kalan üst parçanın boyunca ileri doğru eğilir.

Daha sonra döner ve kıvrık levha makaslar en uç köşe kısımları kesilmiş. Zarf şablonu hazır. Güzellik dış köşeleri patlama sırasında yuvarlanır. Valf kenarı ve zarfın arka figuratively kesim aynı zamanda (şekle bakınız).

Bundan başka işaretli hatlar üzerinde kat kağıt torba bütün dış parça gerçekleştirilir.

Yan loblar yapıştırıcı ile kaplanmış ve bir katlanmış zarf yapıştırılır.

Şimdi tam bir paket içinde, gerekli içeriğini koydu ve üst kanadı kapatabilir. alıcının ve göndericinin yapıştırılan damga ile dolu alanının ön yazışmalar göndermek için. Bunun gibi, zarf sevkiyata hazır. Alıcı sütunundaki seçenekleri Tebrik gün için kahraman adını yazmak için yeterlidir.

Origami teknolojisini kullanarak hala A4 kağıt şenlikli numunenin bir zarf yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.