ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Nerede eski televizyonlar teslim etmeye? Nerede TV bırakın

Nerede eski televizyonlar teslim etmeye? Şimdi bu soruyu anlamaya çalışırlar. Birkaç farklı seçenek vardır.

Televizyon uzun dünyadan eğlence insanların zorunlu nitelik olmuştur. Bu tarz bir teknolojiyi başarısız o kadar sık değil. Ama daha dünyaya daha iyi ve daha pratik geliştirilmiş modelleri vardır. Genellikle ev aletleri bu tür dolayı kırılma veya eski ya çünkü daha gelişmiş bir sürümüne değiştirmek için bir arzu ile değiştirilmesi gereken olur. Nerede eski televizyonlar teslim etmeye? çevreye zarar vermemek için, onunla ne yapmalı?

Aslında, gereksiz ev aletleri kurtulmak için, ek olarak eski TV, pas ve hatta küçük gelir getirme nereye birçok seçenek vardır.

Resepsiyon teknolojisi

Önce, bir özel ofiste koyma seçeneği dikkate almak gerekir. Bunlar geri dönüşüm için eski televizyonlar alımını yaptı. Böyle firmalar cihazlarını almaya kararlıdır ve bileşenlerin içine sökülür. Bazı bölümler tamir için kullanılır.

Diğerleri işleme izin verdi. Bu arada, satın alma eski televizyonlar büyük firmalara değil, aynı zamanda küçük atölyeler sadece yapmak. Bu ofislerin maharetli sahipleri kaldırıldı ve eski bir televizyonun tüm parçaların tamir kullanılabilir.

kurtarma

Nerede eski televizyonlar teslim etmeye? geri dönüşüm gibi bir hizmeti yoktur. Bu ev aletleri Kabulü atölyelerinde birkaç aşamada gerçekleşir. İlk olarak, ana tüm değerli öğeleri kaldırmak. Sonra hazırlanan ve geri dönüşüm için gönderilecek kalan kısmını sökmeye. Plastik gövde erimiş ve işleme endüstrisinde öğütme ve daha sonraki kullanım için metal ve cam parçaları edilir. Ve böylece geri dönüşüm TV'ler olur.

Nerede vücutta CRT cihazı teslim etmek? Böyle Televizyonlar, elbette, daha az var, ama onlar da geri dönüşüm için geri dönüşüm alır. Sonuçta onlar değerli madenlerden yapılmış çok daha öğelerdir. Altın ve gümüş parçaların yeni aletleri, telefonlar veya bilgisayarlar için parçalar yapmak için kullanılır. Demir çelik metaller eritilir. Bir sıvı kristal ekranları, modern ekipmanlar ve alet yapımında kullanılan.

TV'ler Alış - iş oldukça yaygın türü. Bu nedenle, hatta küçük bir kasabada, kolayca cihazlarını göndermek için bir yer bulabilirsiniz.

Eski cihazların geri dönüşümü için firmaların çok sayıda yerel alan reklam vermesi. Bu numarayı arayarak, tam eski tv geri dönüşüm bütün şartları bilebiliriz ve uygun bir zamanda ustaları sipariş. Şirket çalışanlarının yardımıyla tekniğini alacak. Aynı zamanda da bir çöp kaldırılacaktır. Eski tv geri dönüşüm Bu şekilde kendi elleriyle ev aletleri kurtulmak daha iyidir.

yetimhaneye ver

Nerede eski televizyonlar bırakabilirsiniz? Belki de çocuk ev ya huzurevinde onları vermelidir. Genellikle bu tür kurumlarda ev aletleri eksikliği vardır. Bu nedenle bu evlerin sakinleri böyle bir hediye mutlu olacaktır. Ancak, belediye kurumda TV sunarak, biz uygunluğu ve bütünlük tam olarak emin olması gerektiğini hatırlamak önemlidir.

Böyle bir kurumda kullanmak şeyi verir herkes, bunun için sorumludur. Tabii ki, bertaraf bu yöntemin faydaları almazsınız ve teslimat kendi başlarına yapmak zorunda, ancak hayatta biraz iyi bakın eski insanları memnun etmek için harika bir yoldur.

Yeni gereksiz ekipman Değişim

Eski ama çalışma tv Rehinciden satışa verebilir. Bu teminat bir miktar elde edilir. yenisi ile eski aletleri bir değişim olduğunda Birçok eşya mağazaları eylemleri yürütmek. alış faydaları alamadım edelim ama kurtuluş sorunu kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Nerede yenisi karşılığında eski televizyon devretmeye? mağaza ekipmanları. Hangi konuda? Bu reklam görülebilir. Çoğu zaman, mağazalar gibi eylemleri yürütmek. Bu arada, çoğu, ek olarak alıcı konuma yeni, daha fazla meşgul ve ücretsiz kargo eski cihaz için eski donanımları alışverişinde. Ve bu küçük bir kar olarak kabul edilebilir.

Satış Reklam teknolojisi

o hala düzgün olup olmadığını yerlerde, eski bir televizyon devretmeye? Bu bir reklama satışa edilebilir. Sonra bir yazlık veya eve bir TV satın almak isteyeceksiniz olanlar var olacaktır emin olun.

Çoğu zaman düşük fiyata böyle ekipman öğrencileri veya genç ailelerin olurlar. Ve sadece aynı apartmanda yaşayan gençlerin bir grup olan küçük bolluk, mutluluk kişisel kullanım için böyle bir cihaz elde etmek.

Sonuç

Şimdi eski tv geçmek nerede olduğunu biliyorum. Eski tekniği satın başka metropol dolu firmalar olarak Krasnoyarsk. Örneğin, bu şehirde Bölge Util Merkezi, «Eko İzleme" LLC ve diğerleri vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.