TeknolojininCep telefonları

Aktivasyon sırları: nasıl iPhone'da bir hesap oluşturmak için

"Hesabı" iPhone markalı akıllı telefon kavramının sahiplerinin çoğunluğu için inanılmaz çok yönlü yeteneklere sahip cihazın taşıdığı işlevsellik ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir. Belki son zamanlarda günaha karşı ve "yasak meyveyi yediler" savurgan basitlik pratik Elma cihaz olamazdı insanlardan biri haline gelmiştir. Tabii ki, hemen ve iPhone'da bir hesap oluşturma hakkında bir soru olgunlaşmış. Sonuçta, bu hemen pratik öneriler gerektiren acil bir görevdir. Eh, zaman "sırları" açın.

ilginç tanıtım

"- telefon (iPhone) ve ergonomik bir fiberglas değil sadece bir parça ben!": Şaşırmadınız ancak elektronik cihaz Düzgün bir adı var olacak, yetkili belirtilmektedir Sadece dikkate ve bu gerçeği tanımak için özel bir dikkat ile bu almak zorunda. Tam anlamıyla toplama cihazının ilk günlerden bir hesap oluşturmak için gereklidir. iPhone'larda tat çekim gücünü simgeleyen logoyu flaunts. Bir kullanıcı olarak, sadece herhangi bir gizli basitlik ve elementlerin kullanım makul içinde, insan dehasının meyvelerin tadına bakabilirsiniz: Her işlevinde, detay, zor görünür tasarım detay. Ama bize maddenin özüne dönmek ve mantıksal çözünürlüğe devam edelim.

elinde bütün dünya

rahat ve daha keyifli mobil cihaz iPhone yönetin. Eğer dikkate geliştiriciler umut verici bir vizyon almak buysa, yardımsever akıllı telefon işlevsellik inanılmaz geniş, söz "Ben iPhone'da bir hesap yaratabilirim?" nin biraz belirsiz kökenli olur predusmotrevshih. Sonuçta, cevap hakkı kullanıcının gözlerinin önünde olduğunu ve App Store sekmesi anlamıyla üzerinde parmağınızı tutun çağırmaktadır. Bu artık ve başlamak dan bu kadar.

Adım numarası 1. "alışveriş"

 • ( "A" harfi şeklinde cetvel, kalem ve fırça) «App Store» Store simgesine dokunun.
 • Herhangi Ücretsiz bir uygulamanın bir listeden seçin Serbest dokunun ve uygulamayı yükleyin.
 • açılır menü belirli bir işlemi tamamlamak için davet edecektir. Sürüm - "Apple Kimliği oluşturun».

tam olarak yararlanmak amacıyla iPhone-a sizin devaysu cihaz bir tanımlayıcı atanmalıdır. Ne ileri sizinle yapacağız.

Adım sayısı 2. Küçük bir bürokratik

 • İkamet bir bölge seçimi. (Nerede iOS bilir) Çoğu durumda, birim kendisi varsayılan ülke ortaya çıkarır.
 • Nasıl okumadan iPhone'da bir hesap oluşturmak için lisans anlaşmasını? Sadece olamaz. Biz okumak ve sadece tüm dost istekleri ile kabul ediyorum.
 • noktada Apple Kimliği ve Şifre ulaşan, size e-posta gelen kutusu girmelisiniz mansap stenografi Email, bir onay kutusu görüntülenir.

En kabul edilebilir Gmail hizmeti, ancak, eylemin özelliklerini verilen gerekli değildir dikkati çekiyor. En önemlisi - geçerli bir posta kutusu sağlar. o hesap doğrulama (tasdik) için bir istek içeren bir mektup alacaksınız beri.

Adım sayısı her bir karakter 3. Güvenlik

 • Bir hesap "iPhone 4" oluşturmak - aşağıdaki onay kutusunda, şifre girmeniz gerekir.

Şartlar: en az 8 karakterden bir harfler ve rakamlar kullanımı duyarlı (normal ve küçük harfle). Girdiğiniz değerleri yazmak emin olun.

 • Bir sonraki pencerede güvenlik soruları seçip şifrenizi kaybetmeniz durumunda Apple Kimliğinizi kurtarmak yardımcı olacak yanıtları ifadeler girmeniz gerekir.

kullanıcı sıklıkla fırsat eksik, iPhone, pratik eylem bir hesap oluşturmak için nasıl soru yanıtlayan sahibinin adına birçok affedilmez olduğunu. Hesabınıza (şifre) için veri erişimi kaybı olasılığı son derece yüksektir ve yeniden kayıt modifiye daha kullanımda çok uygun anı zaman alır ve genellikle olmadığından e-posta hizmeti (ayarlar, yönlendirmeler ve diğerleri.).

 • Sonra doğum tarihinizi belirtmeniz gerekir.
 • Eğer bir yedekleme posta kutusu varsa, söz konusu öğe onun adresini girin. Bunlar tamamlandıktan sonra, aşağıdaki kayıt sayfasına yönlendirilirsiniz.

Adım numarası 4. bir hesap oluşturmak için nasıl ödeme sistemlerine referans olmadan iPhone

 • Öğeler sadece doldurulmuş görmezden edilebilir.
 • Her zaman (gerekirse) onları doldurmak mümkün olacak. Yok sekmesini seçimi.

Adım numarası 5. Pasaport Detayları

 • Ad ve soyadı.
 • ikamet gerçek adres.
 • telefon numarası.

Olasılık bilgisini belirtir - bir hesap oluşturmanız gerekir zaman sürecine senin ayrıcalığın olduğunu. "IPhone 4", diğerleri arasında - 2010 yılında, ön siparişlerin döneminde - örneğin bir tür kesinlikle online açıkladı yeni öğelerin yedeğini (App Store'u) egzersiz talep edilmektedir haline gelmiştir. Tanım gereği hangisi kişisel kimlik bilgilerinin hesap bağlayıcı ve hakikatten yoksun yapılamaz. Geçerli veri girmek veya gizli kalması: Ancak, seçim sizin. Ancak, ödeme sistemlerinin kullanımının devam gördükten vb App Store'da satın alınacak (kredi kartı bilgileri) kritiktir Noktaları.

Bu kayıt işlemi neredeyse tamamlandı. Yapmanız gereken tek şey, posta sunucusuna gidip Apple e-postadaki bağlantıya giriş yapmak için.

Kişisel yararları veya benim çıkarım ne olacak?

Hesap "iPhone 5" (veya popüler Apple marka cihazın modifikasyonu) Eğer fırsatların-iPhone cihazın tam olarak yararlanmak için izin verecektir. Özellikle:

 • İnternetten indirmek için hesap bilgilerinin kullanımından kaynaklanır.
 • Geniş bir fonksiyonel hizmetler :. iTunes, iCloud, App Store kullanma yeteneği de dahil olmak üzere Apple'ın güncelleme sunucuları, uygulama, oyunlar ve diğerlerinden indirin.
 • Elma-toplumun çeşitli temsilcileri ile internet üzerinden iletişim kurmak için ücretsiz.
 • Tam anlamıyla bütün dünya dijital sonsuzluğa şeklinde size sunulacak.

Sonuç olarak

Şimdi iPhone'da bir hesap oluşturması biliyorum aslında sadece bir ilköğretim olmakla aynı zamanda hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle, Elma -, dahası, hayallerini kontrol onların etkisi sınırlarını genişletmek ve teknolojik yeniliklerin eğilim her zaman olmak için yeteneği veren mobil iletişim sadece bir üretici, bu marka, değil. Hayatınızı renk elma iphone Boya!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.