ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Buzdolapları "Kandi" (Candi) - Üreticiler tipi, müşteri yorumlarını ve uzmanlar

ev aletleri bugünün piyasasında şirketlerin Şeker Grubu tanınmış uluslararası bir gruptur. Onun ana marka "Şeker" dir. Uzun yıllar boyunca, bu şirket üreten ve başarıyla yüksek kaliteli ev aletleri satar.

yaratılış Tarihçesi

Başlarken Şeker Şirketi Bu Avrupa Dünya Savaşı'nda patlamaların ardından rönesans İtalya'nın bir dönem oldu 1945 yılında geri koydu. sivil hayata insanları dönersek hayata çeşitli teknikler üretiminin gelişmesine olmadan mümkün değildi. Peppino, Nizo ve Enzo - - İtalya'da ilk çamaşır makinesi geliştirdi tüketicilere sunulan O kardeşler Fumagalli o zaman oldu. Bu model bile o iyi bir izlenim bıraktı Milan, elektrikli aletlerin fuarda sergilendi. Böylece büyük bir hikayenin başlangıcı atılmıştır.

elektromekanik montaj oluşturulması yapan Fumagalli kardeşler tesadüf değildir. zamanda Babaları makine ve cihazların çeşitli üretim başlattık mekanik atölyeler, sahibi oldu. Ancak, savaş vardı sonra ana faaliyeti değiştirmek için. Ve burada ben yeni gelişme kardeşlerin yardımına gelir. Onun uygulanması babasının şirketi kurtardı, ama aynı zamanda radikal aktivitesinin yönünü değiştirdi sadece. Böylece Şeker Grubu sonradan kurulduğu temelinde, marka Şeker doğdu.

Fumagalli kardeşlerin her biri kendi kürenin şirkette çalıştı. Yani, kredi Nizo ilk ev aletlerini yaratma fikrine dahil tüm teknik yenilikleri idi. Daha sonra bu iş o Cenevre Üniversitesi Ödülü verilmiştir. örgütsel faaliyetlerine ilişkin olarak, tamamen Peppito emanet edilmiştir. İlk yarı otomatik çamaşır makinesi tipi döner ortaya çıkmıştır tüketici pazarına 1954 yılında şirketin verimli çalışması için teşekkürler. Böyle birimlerin otomatik modeli - Altı yıl sonra da yeni bir gelişme oldu.

gelişim tarihçesi

onun varlığı "Candy" nin tüm yıl hızla bir başarıydı. O böyle buzdolabı ve bulaşık makinesine, elektrik ve gaz soba gibi ev aletleri tür tür başlattı yurtdışında fabrikalar açıldı.

Geçen yüzyılın yetmişli marka mal Şeker teşvik politikası daha saldırgan hale gelmiştir. Başlatılan rakipler emilim. Ve bu listedeki ilk Kelvinator Italia ve La Sovrana gibi İtalyan şirketler. 80 yıl içinde yabancı şirketlerle birleşerek başladı. Sonuç olarak, Brugherio İtalyan şehir merkezi şirketlerin Şeker Grubu'nun modern uluslararası grubunun oluşumu yoktu. Ama binlerce personeli istihdam ev aletleri, üretimi için kendi fabrikaları, şirket dünya çapında vardır.

Modern sahne

Bugüne kadar, Şeker beyaz eşya birimleri tarafından üretilen toplam yıllık tutarı 5 milyon. Çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri, üst seviye pişirme ocak ve fırınları ve, tabii ki, buzdolapları Bu geniş aralık. Şirketin cihaz ve çok yönlü hasat arasında bulunmaktadır. Bunlar fırın, ocak ve bulaşık makinesi fonksiyonlarını birleştirir.

Ev Aletleri Şirket dünya çapında yüzün üzerinde ülkede bulunan 16.000 perakende satış noktalarında fark etti. Bu güvenilirlik ve tutarlı kalite özelliği, cihazların fazla 12 500 modelleri. Tüm ondört üretim tesislerinde Şeker 2/3, Avrupa'nın birçok ülkesinde çalışan, ihraç edilmektedir. Moskova, St. Petersburg ve Kiev şirketin Temsilcilikler.

buzdolaplarının Modelleri çeşitli

Bize çok daha güzeldir etrafında Harmony, refah ve denge, hiç şüphesiz, dünyayı olun. Bugüne kadar, bu şeylerin yaratılması başarılı şirket "Şeker". Buzdolapları ve yaşam kalitesini artırmak için birçok yönden bu marka altında piyasaya diğer ev aletleri.

Şeker müşterilerinin gıda saklamak için cihazların modelleri sunar. Bu gömülü ve buzdolapları âtıl durumda. Ve onların üretimde en yenilikçi teknolojileri kesinlikle kullanacaktır. Onların sayesinde 'Kandi' buzdolapları daha uzun süre taze gıda tutmak edebiliyoruz.

yapı avantajları

Buzdolapları "Şeker" güzel parlak renklerde yapılmış gövde, sıkı klasik çizgileri var. Bu ekipmanın imalatı en modern malzemeler kullanılır ise, şok emici özelliklere sahiptir. Bu onlar sayesinde ve düşük titreşim ve iyi ses yalıtımının cihazlar olarak buzdolapları "Kandy" müşteri değerlendirmeleri olsun. Ve üretim sürecinde son teknoloji ile bağlantılı olarak, bu teknik, ekonomik ve güvenilir olarak kabul edilir.

"Şeker" buzdolapları sadece orijinal İtalyan parçaları toplanır. Böylece, çok katlı bir kalite kontrolü yoktur. Bu bakımdan çok güvenilir bir teknik olarak buzdolapları "Kandy" müşteri değerlendirmeleri. Enstrüman Şeker şirketleri yıllardır bir onarım işlemi gerekmez.

Ayrıca olumlu "Şeker" buzdolabı yorumları uzmanları karakterize etmektedir. ev aletleri tamir üzerinde Ustalar bu birimlerin düzgün çalışması için özel bakım gerekmez savunuyorlar.

Tüketici pazarı buzdolaplarında "Kandy" son derece yeterli değerli. Memnun müşteri Yorumlar bu birimler herhangi bir dekor için ideal olduğunu onaylayın. Buna ek olarak, alıcılar cihazların kullanılabilirliğini çekti.

"Şeker" buzdolapları zararlı maddeler kullanılmadan üretilen söyledi edilmelidir. Burada kullanıldığı gibi, soğutucu gaz gezegenimizin üzerinde bulunan ozon tabakası üzerinde olumsuz bir etkiye sahip R600a vardır.

Ürün yerleştirme

Bu tekniğin popülerlik kazanmıştır ve nedeniyle mükemmel kapasitesine gelmiştir. Ve bu sadece soğutma için geçerlidir, ancak dondurucu bölmesi. Çekici modeli ve raf türleri çeşitli verir. Bunların amacı ve yerine bağlı olarak plastik, metal veya temperli camdan yapılmış kafes olabilir. Ancak, ne olursa olsun malzemenin, raflar kolaylıkla kaldırılır. Dahası, tencere ve ürünlerin ağırlığı altında eğim yeterli ve asla güçlüdür.

"Şeker" buzdolapları olumlu Başka hangi özellikleridir? Müşteri yorumları kapısına yerleştirildikten çok rahat ve iyi düşünülmüş Çoklu kutu sisteminin bahsediyoruz alettir. Bu yumurta, tereyağı ve diğer ürünler için farklı konteynerler olduğunu.

Ne "Candy" diğer birçok teknoloji markaları buzdolapları farkı nedir? Onların tasarımında Üretici gıda muhafazası için birimlere dikkate en zorlu tüketicilerin hepsini al. Şeker buzdolapları güçlendirilmiş yapı var onun tam şeffaf plastik raflar, içinde var. Onlar çifte yükünü üstlendiği edebiliyoruz. Böyle raflar bile kendi ürünleri üzerine yerleştirilen ağır yükü altında deforme edilmez.

Yenilikçi teknolojilerin kullanılması

Uzun bir süredir Şeker buzdolapları ürünlerinin yerleştirilen tazeliğini korur. Yenilikçi teknolojilerin kullanımını teşvik etmektedir.

Bu nedenle, Biocold Futura sistemi çalışır markası ayırma BIOSAFE, buzdolabında vardır. Bu ürünlerin bir vaha yaratmak için izin verir. Ve böyle yiyecek saklamak ve içecekler geleneksel biriminden 3 kat daha uzun olacaktır. BIOSAFE kanatlı veya et ürünleri, peynir veya taze hamur, Bölümü Yerleştirme taze onları orada almak için uzun bir süre olabilir, tadı ve faydalı özelliklerini korumuştur.

Başka bir çok yararlı sistem Turbo Soğuk olduğunu. Çalışma ilkesinin düşük sıcaklık hava beslemesi sürekliliği dayanır. soğutma bölmesi fanının üst kısmında bu işlevsellik sağlamak için eklenir. Bu cihaz, düşük sıcaklıkta hava akışları dolaşan bir kompresör tarafından aktive edilir. Nedeniyle soğuk üfleyicisinde sürekli birimin çeşitli bölümlerine sağladı. Bu hızlı kapıyı açtıktan sonra sıcaklık şartlarının iyileştirilmesine ve ürünlerde düşük sıcaklıklarda daha etkili olmasını sağlar.

Çift Cold başka buluş. Bu sistem, bir buzdolabı, "şeker" çift bölme ile donatılmıştır. Yorumlar uzmanları ve alıcıların Çift Soğuk kullanarak birimin işin kalitesini artırır ve bunun çalışması kolaylaştırılır olduğunu göstermektedir. Sisteme girilen ana eylem nedir? Çift Soğuk yardımıyla bir çift soğutma devresi oluşturur. Düşük sıcaklık ile, hava akışının dağılım optimize dondurma ve soğutma bölmesi arasında hareket eder. ihtiyaç duyulduğu yerde sistem yalnızca çalışır. Ayrıca, derin dondurucu ve soğutucu bölmeleri ayrı sıcaklık kontrolü imkanı vardır.

defrost sistemi

Ne alıcılar buzdolabı "Kandy" iki odasını çekiyor? Kullanıcılarının dondurucudan don otomatik olarak kaldırılmasına verin. yarı otomatik ve manuel - Buna ek olarak, model Şeker ve defrost diğer türleri vardır. İlk durumda, sahibinin kendisi buzdolabı defrost düğmesi içermelidir. Ancak bundan defrost başladıktan sonra.

Satışta buzdolabı ve "Şeker" tüketici dondurucu bir yıl manuel kapalı olmalıdır kez iki hazneli vardır. Bu duvarlarda oluşan don onu serbest bırakacak.

birimlerinde Dahili

buzdolapları "Candy" modelleri arasında çok popüler birim CFBC 3180A olduğunu. toplam hacmi 281 litre olan bir girintili kombine birim. 60 litre dondurucu ve soğutma da dahil olmak üzere - 203 Bu model otomatik defrost sağlar. uzun süre saklanan ürünler için çalışma sistemi Turbo Soğuk, hem de ayırma BIOSAFE sağlayan bir fan. Nasıl ekonomik buzdolabı "Şeker"? talimatı yüksek enerji verimliliği sınıfını (A) gösterir.

Bir diğer popüler model ankastre buzdolapları, "Şeker" CFBC 3150A olduğunu. bir dondurucu ve 203 - - buzdolabı genellikle bu birim hacmi 287 litre, 60 l'dir. yüksek (A sınıfı) güç tüketimi ve otomatik defrost tipi de vardır.

masanın altına da yerleştirilebilir Kurullar,

Bu tip modeller arasında "Şeker CRU 164A" özel popülerlik buzdolabı kazanmıştır. Bu birim hacmi 120 litredir. 17 litre - soğutma bölmesi 101 payı l ve dondurma sahiptir. Burada, sadece yukarıdaki modellerde olduğu gibi, enerji tasarrufu ve otomatik eritmenin yüksek sınıf.

Müstakil iki bölmeli birim

Şirket "Candy" tarafından sunulan modeller arasında, düşük sıcaklığa hücrelerin farklı düzenlendiği buzdolapları vardır. Çok popüler birim CCM 400 SLX olduğunu. Bu, bir düşük ısı bölmesinin bir alt konumda sağlanan bir buzdolabı olmuştur.

Onun toplam hacmi 362 litredir. Ayrıca, 228 litre ve dondurma payı için soğutucu bölme hesapları - 134. Bu tür bir ünitenin yüksekliği iki metre eşittir. Bu derinliği ve genişliği - 60 santimetre. Model en yüksek güç sınıfı vardır ve 14 saat voltajı olmadığında, önceden belirlenmiş bir sıcaklığa kadar depolayabilir. konut Böyle bir buzdolabı paslanmaz çelik renkte yapılır.

Üst dondurucu modeliyle müstakil iki hazneli buzdolapları arasında çok popüler CDD 350SL olduğunu. 1,7 m ve derinlik ve 60 santimetre genişliği - biriminin yüksekliği. Bu tür soğutma 317 l'lik bir toplam hacme sahiptir. 71 l ve buzdolabı - - Bu dondurucu Bu cihaz olmadan bir güç kaynağı 246 19 saate ürünlerin önceden belirlenen bir depo sıcaklığı korur. Vücut beyaz renkte yapılır.

Bir diğer popüler modeli benzer buzdolapları CDD 250SL olduğunu. dondurma ile - bu birim hacmi soğutma bölmesi üzerine düşer ve 49 189 litre olan 238 litredir. Buzdolabı küçük boyutlara sahiptir. Yüksekliği - 1.44 m, derinlik - 54 cm, genişlik -. 60 cm durumda beyaz renkte yapılır.


Şeker CKBN 6200

Krio Vital Evo - En son, şirket "Şeker" gıdayı korumaya yönelik birimlerin yeni bir tür Rusya'da üretimine başladığını açıklandı. Bu buzdolapları uzun süre mükemmel ürünler satın alırken aynı durumda bırakmış serin.

Bu tip modeller arasında buzdolabı "Kandi 6200". Müşteri incelemeleri, bu birimlerin rafine dış tasarımının yanı sıra hoş bir iç görünüm övdü tavan ve profil mat yüzeyli ile mümkün. Bu birimde, ve LED göstergeye güzel bir ek kapıya yerleşiktir. Bu sistemde kullanıcı özellikleri gibi seçebilirsiniz:

- dondurucu ve soğutucu bölmenin sıcaklığı kontrol;
- kapı açık alarmı koşulu;
- "Tatil" nin modu;
- Kontrol kilidi;
- Mod "soğuk içecekler".

25 litre - meyve ve sebze buzdolabı "Kandi 6200" depolanması için, kapasitesi, bir kap büyük Kutu XL ile donatılmıştır. Ve taze gıda tutmak için sürece mümkün isteyenler için, bu birim BIOSAFE bölümü vardır.

Bu modelin yüksekliği - 2m Bu genişlik ve derinlik - .. 60 cm Buzdolabı sınıfı en yüksek enerji verimliliğine sahiptir ve 309 l'lik bir toplam hacme sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.