SağlıkMedikal turizm

İsrail IVF

IVF veya IVF doğrudan rahim boşluğuna embriyo (yumurta) gelişen, transfer teknolojisi döllenir. konservatif ya da cerrahi yöntemler ile tedavi edilemez ciddi infertilite kullanılan bir kural olarak, in vitro fertilizasyon teknik,.

Bugüne kadar IVF birçok ülkede yürütülür. Ancak, in vitro fertilizasyon girişimlerin büyük etkisi sadece İsrail ilacı sağlayabilir. Örneğin, sadece bir milyondan fazla çocuğun bu ülkede bu prosedürün yardımı ile 2002 yılında doğmuştur.

Şu anda, tüp bebek endikasyonları şunlardır:

 1. Endometriyozis - ki yumurtalıklarda ve yumurta ile zarar görmüş olabilir, çünkü hastalık, tüp patoloji tembih etmektedir;
 2. yumurta elde yaşlanma hücreleri (yumurtlama), ile ilgili sorunlar canlılığını kaybeder;
 3. Enfeksiyon fallop tüpleri etkileyen ve iltihap veya endometriosis gelişimini tahrik (tubal) ;
 4. endokrin sistemi ve hormonu ile ilgili hastalıkların çeşitli bozukluklar - hiperprolaktinemi, hipotiroidizm;
 5. oto-bağışıklık reaksiyonları ile ilişkili Kısırlık;
 6. azalmış sperma hacmi ve sperm sayısı ile bağlantılı erkek infertilitesi;
 7. kısırlık Psikolojik türleri.

in vitro fertilizasyon önce yürütülür Teşhis:

Kadınlar için:

 • Üreme tıbbı konusunda uzmanlaşmış bir hekim tarafından incelenmesi;
 • İdrar ve kan;
 • Analiz yayma serviks;
 • Özel bir optik sistem (histeroskopi) kullanılarak rahim incelenmesi;
 • Meme mamografi (atanmışsa hastanın yaşı kırk yıl);
 • Pelvik ultrason ;
 • Fallop tüpleri ve kontrast kullanılarak rahim radyografik yöntem kontrol edilmesi.

Erkekler için:

 • semen analizi;
 • Kan testleri.

Onun katılımı yumurta ve sperm hazırlama çıkarılması sırasında sadece gerekli olduğu için İsrail'de erkeklerin varlığının teşhis edilmesine kursundan sonra, gereksiz hale gelir unutulmamalıdır.

Şu anda, in vitro fertilizasyon iki yoldan biriyle gerçekleştirilebilir:

 • Bu durumda, İsrail ISCI tekniğindeki IVF kendi yapısında zayıf motilite veya bozuklukları mikromanipülasyon dayalı işlemi için kullanılır. Bu testis veya testis kanallar tarafından doğrudan sperm çıkarılması ve sıvı azot içinde depolayarak içerir. özel mikro cerrahi aletler kullanılarak Bundan sonra en uygun sperm yumurtaya sokulur;
 • Yumurta bir besleyici madde ile sperm süspansiyonu ile döllenmiş edildiği bir "in vitro" ile IVF dölleme yöntem. Sadece zaman kaliteli sperm kullanılır.

O İsrail'de IVF sırasında, uzmanlar ekstra preimplantasyon genetik tanı gitmek tavsiye dikkati çekiyor. Bu varlığı için bir embriyo test etmenizi sağlar kromozom hastalıklarının ve brüt malformasyonlar. Buna ek olarak, bu test çocuğun cinsiyetini öğrenecek.

Bugüne kadar, tüp bebek müşterilerine hizmet sunmak büyük tıp merkezleri Rabin MC, Ichilov Hastanesi, MP Asaf ha Rofé vardır.

Yeterince önemli nüans olduğunu bazı durumlarda tanı kendi halinde, sadece tıbbi müdahale olmadan bir çocuk üretecek kısırlık etkili tedavisi, gidebilirsiniz belirtmesinin ardından, İsrail'de IVF için gelmişti insanlar. Bunun nedeni olmasıdır sağlık kurumları BDT ülkelerinde kamp bulmak her zaman doğru tanı verir onların bertaraf modern ekipmanlar, en gerekmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.