SeyahatSeyahat İpuçları

Beverly Hills: Kaliforniya çekici parlak

Bu yazıda Beverly Hills (California, ABD) ilçesinin sanal bir tur atacağız. adı hevesli seyahat değil, aynı zamanda filmin hayranları için sadece bilinmektedir. Kim popüler televizyon dizisi "Beverly Hills 90210" izledi değil mi? Hemen hemen tüm. dizi başlığında numaraları ne Fakat herkesin bilmez. Aslında, her şey basit: 90210 - Şehrin bu posta kodu, hangi içinde boşta kameraların bakışları ve paparazzi dünyanın en pahalı gayrimenkul gizli kusursuz çimler arasında zırhlı çitler, özel yüzme havuzları ve diğer gök Kusch için. Eh, villa Brad Pete üzerine olsun, ama günlük yolculuğu, ya da belki de Hollywood yıldızlarını geziniyor hangi Aynı sokaklarında bir yolculuğa çıkalım izin vermeyin.

nerede

Los Angeles Beverly Hills (CA) Batı disi uzun bağımsız kenti olarak bölgeden dönüştürülmüştür. Ama burada geliştirilen toplu ulaşım çok iyi değil. Ve neden? Beverly Hills ortalama sakini garajında önyükleme için birkaç lüks araba ve şoför vardır. değil bir kolay feat - Ama turistler şehrin tüm turistik yürüyerek yaklaşık almak için. çok uzakta en yakın metro istasyonu gibi. Bu nedenle, Beverly Hills sokakları ve caddeleri geçmek için bir araba kiralamak en iyisidir. ABD'de, bu iki şeyi gerektirir. Birincisi, hakkı için uluslararası standart belge araç sürücüsüne. İkinci bir kredi kartıdır. Bu biraz Amerikan standartlarına göre araba kiralama değer. ekonomi sınıfı araba için hafta 165 dolar ödemek zorunda kalacak. Eh, gidelim?

Altın üçgen

Santa Monica, Hilal Sürücü ve Wiltshire - Beverly Hills (CA) ile tanıdık çeyrek değer, üç caddeleri sıraladı. Bu "altın üçgen" Bu münhasır şehrin ana konumlar vardır. Sanat galerileri ve moda butikleri ile doludur. Araç ve filmi "Pretty Woman" Dzhulii Roberts kahramanı güzergahı çıkmak mantıklı. butiklerde fiyatları çok yüksek, ama emin: "Hermes" maddeleri, "Dior" ve "Chanel" - değil sahte. Genel olarak, Beverly Hills moda giyim, aksesuar ve kozmetik resmi olmayan bir müze olarak kabul edilir. Birçok küçük şeyler doğru sezonun moda gösterileri podyumları burada göç ederler. "Altın Üçgen" -, tabiri caizse, şehrin tarihi merkezidir. olurdu çünkü yanlış yaklaşık iki yüz yıl önce yerinde ne olduğunu hatırlamıyorum.

Beverly Hills Tarihçesi

Bu topraklar bir zamanlar bir Kızılderili kabilesinin Tongwa aitti. Bunlar "Suyun Birikim." Onların malları denilen Birçok girişimci, bu toprakları ele çalışırken, başlığa göre gurur. Ama bütün bu gayretleri kurak California ayakta mahvetti. Beverly Hills İspanyol Gaspar De Portola, 1769 yılında açıldı. Ama biz bugün bkz manzara, petrol Burton Greene bir yorulmaz arayıcı yarattı. 1900 yılında araziyi satın aldı. Beverly Hills çiftçilerin birçoğu hem de onu hayal kırıklığına uğrattı. Ama Yeşil üzgün alamadım. O birkaç ay içinde dönüştürülmüş Wilbur Cook tasarımcı işe, Beverly Hills manzara (California). yarı çöl manzara insan dehası yapabilirsiniz kademeli bir Hollywood bize göstermek olur yeşil tepeler, Fotoğraf. ünlü film stüdyosu yanında bulunan cennet bir köşede, zengin ve ünlü aktörleri yerleşmeye başladılar.

Beverly Hills (California) turistik

Ne şehrin tarihi merkezinde dikkat etmek gerekiyor? Öncelikle otel "Beverly Hills". Otel aynı zamanda restoran, tiyatro ve hatta kilise değil, kendi çatısı altında korunaklı olarak o kentin gelişmesinde etkili oldu Bir kez. Biz Radyo Televizyon Müzesi'ni göz ardı edemeyiz. Herhangi bir Hollywood yıldızı ile karşılayamaz hale geldi? Farketmez: in balmumu müzesi bir özçekim'i yapabileceğiniz ile doğru kopyaları bulunmaktadır. Ve "Yuneversal" Parkta ünlü filmlerin sinema setleri görebilirsiniz. "Altın üçgen" gördükten sonra caddesi Roxbury Sürücü gidin. Bu bir zorunluluktur gezi programıdır. Prospect tamamen Hollywood yıldızlarının lüks evler ile kaplı. evler Madonna, Steven Spielberg vardır Eddi Merfi, Bryusa Uillisa ve ilk büyüklükte diğer yıldız. Ve sanat severler Saray Müzesi Getty ziyaret edebilirsiniz.

Nerede barınak ve Beverly Hills (California) yemek

bu özel şehirdeki ucuz konaklama bakma. İki yıldızlı otelde numara burada dört bin yedi yüz ruble ( "mikrobadilerin sonu Inn Suites") ile başlar. Gece şehirdeki en iyi otel "Mandarin Oriental" Size 20.680 ruble mal olacak. Beverly Hills (California) en iyi restoran caddeleri Sunset Strip ve Rodeo Drive üzerinde yer almaktadır. Onların ziyareti belirgin cüzdan boş, ancak bir sonraki tabloda bazı Hollywood yıldızı buluşmak oldukça mümkündür. Az ya da çok (California standartlarına göre) ucuz, sen uzak olmayan Rodeo Drive, "Villa Blanca" yemek yiyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.