MaliIpotek

Nerede bir yeniden finanse ipotek yapabilir?

Refinance ipotek başka kredinin bakımından benzer operasyonlardan farklı değildir. Bu prosedür, mevcut yükümlülüklerin ödenmesi için daha elverişli şartlarla kredi yapan kuruma para miktarını elde etmektir. Aynı zamanda orijinal kredi aynı banka ve diğer finansal kurumlarda availed olabilir.

Ancak tüm kredi ipotek refinansman sunabilir. Rusya Federasyonu tür operasyonlar yapan bankalar, VTB 24 ve Sberbank tarafından temsil etti. (Örneğin otomobil kredisi veya tüketici kredisi gibi) diğer operasyonların refinansman birçok finans kuruluşları bulunabilir çıkarabilirler.

ipotek Refinansman yeni kredi yapılmış olmasıdır, toplamı bir önceki borç söndürülür. mülkün rehin yeni borç üzerine yeniden kayıt ve borçlunun kredi zaten yeni bir kredi kurumudur repays. Normalde, bu işlem faiz oranları, ödeme koşulları azaltmak veya ödeme para birimini değiştirmek mümkün olup olmadığını, gerçekleştirilir. Örneğin, ipotek oranlarının para neredeyse ruble olarak her zaman daha düşük bulunmaktadır. Ancak, ücretler Rus rublesi ödenir. Dolarlar dönüştürülen ruble olarak büyük miktarda ihtiyaç olarak örneğin büyüme ile, dolar, aile bütçesi üzerindeki kredi yükünü artırmıştır. Nedenle ruble olarak kredi yenilemek için bazen avantajlıdır. Aynı zamanda daha uzun bir geri ödeme dönemi boyunca kredinin yeniden kayıt ilginizi çekebilir. belki kayıt, elli yıllık azami süreyi sunan bu konuda Banka VTB 24,.

sahip kredi anlaşmaları bir dizi olarak, özgün şekillendirdiği banka, daha iyi ipotek refinansman başlamak için cezalar erken borç geri ödeme ya da prematüre bir moratoryum yükümlülüklerinin sona erdirilmesi. banka kredileri için bir hizmet sağlayamaz ise, başka bir finansal kuruma gitmek mümkündür. Böylece yeni kredinin kayıt mal olacak, hem de faiz oranı farklılıklarını belirlemek için ne kadar hesaplamak için gereklidir. Uzmanlar yeni oran ikiden az yüzde öncekinden farklıysa refinansman pratik olduğuna inanıyoruz.

ipotek Refinansman standart kredi aynı şekilde yapılır. Doğal veya tüzel kişi bir uygulama ve verdiği krediyi gönderir chrezhdenie bugünkü ödeme denetler. Bir kişinin kredi geçmişi orijinal ödünç gecikme katıldı, daha sonra başka bir banka o gelir yeterince yüksek seviyesine sahip olsa bile, borç verme reddedebilir.

Herhangi borçlu için en ilginç seçenek olduğunu oranını yeniden finansman. hızları, buradaki yaklaşık 12.5 yüzde olarak bu bağlamda İpotek yerine "ucuz" finansal enstrüman (örneğin, Tasarruf Bankası). Bu krediler ve uzun vadeli vade büyük miktarda kaynaklanmaktadır. , Hızı örneğin, tüketici kredisi işlemlerinde yüzde 18-20 veya daha fazla olsa da.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.