Entelektüel gelişimiMistisizm

Neden uyku fotoğraflarını alamaz?

insanlığın var olduğu süre boyunca tüm hurafe sistematize denemesi yapılmış olsaydı, o zaman bu tür çalışma akılda sorunun ihtişamını satılacak kaderinde asla o kadar çok farklı hurafe birikmiş.

Her gün daha fazla batıl vardır. Yeni batıl biri uyku insanların fotoğraflarını alamaz söylüyor. İyice bilinen, ancak batıl her bugün Homo sapiens'in tarihinin yerde kayboldu herhangi tarihsel temele sahiptir var - bu yeni boşinanların nasıl oldu, neden uyku fotoğraf çekmek değil.

Belki de batıl yeni bir sır bir anlam vardır, ya da sadece, uyuyan kişiyi Uyanamayan eski batıl sadece yeni bir yorumudur? insanlar uzun uyku problemlerine ilgi olmuştur gerçeği. Atalarımız, bir adam zamanlarda denk geldiği biraz garip durumu açıklamaya çalışırken, uyku sırasında insan ruhu bedenini terk eder ve yolculuk ve uyandırmak tesadüfen ve hızlı bir şekilde eğer ruh iyi geri alamayabilirsiniz ve sonra insan değildir olduğuna inanılır uyandığımda olmadı.

Böylece aslında inanılan ataları uyku sırasında uyku kişi, özellikle de bir çocuk, kırılgan ve savunmasız olduğunu. Belki de bu fotoğraflarını alamaz bu batıl dayanmaktadır kişi uyku? Kamera flaş veya deklanşör sesi Guardian Angel korkutmak, böylece hiç kimse bu adamın rüya korumak mümkün olacak gibi görünüyor?

Başka bir versiyon daha muhtemel olduğunu: birisi ölüme ani flaş sadece korkmuş uyku olabileceğini olacak Kekemelik ve gelişmesine büyük olasılıkla kurşun karanlıkta korkusu.

o fotoğraf traversleri mümkün değildir neden olarak açıklama başka bir sürümü var. Bu geç XIX yüzyılda Avrupa'dan Rusya'ya geldi bazı "Ölüler Kitabı", kaynaklanmaktadır. Bu durumda biz bütün törenle bahsediyoruz.

Ölen kişi de onlar bir tablo koymak ve akşam yemeği için yakınlarının yakın bir daire içinde o fotoğraflandı veya sabah gazetesi ve diğer sıradan işleri "okuma", giyinmiş. Böylece kişi deklanşör ise sadece "yanıp", canlıların arasında hala yanılsama oluşturuldu.

Özellikle sık sık, tesadüfen, oldukça açıkça anda nispeten yüksek bebek ölüm işaret Ölü çocuklar, fotoğraflandı. ölen çocuk, giyinmiş ve en sevdiği oyuncak ve renkler arasında fotoğraflandı. Bu tür görüntüler ebeveynler için teselli ve aynı zamanda çocuğun bir hatırlatma olarak hizmet vermektedir. "Ölüler Kitabı" ndan sonra fotoğraflar koleksiyon haline geldi.

Böylece Uyuyan adam, ölen hatırlatmaktadır bu hipotez bile imkansız uyku insanları fotoğraflamak için bu yeni batıl lehinde konuşabilir.

o fotoğraf traversleri mümkün değildir neden diğer teori açıklamak için. Bu istek düşmanları veya kıskanç büyücüleri ve büyücüler gönderir nazar veya hasar, yaygın bir inanıştır. Birçok fotoğraf onun aura da adama değil sadece kendini gösteriliyordu fakat inanıyoruz. Ve bir rüya olarak kişinin atalarının inançları, savunmasız, o fotoğraf üzerinde bazı zarar vermek çok daha kolay olacaktır söylenir.

Bu hipotezlerin en az birinin uyku fotoğraflarını alamaz niçin mümkündür, doğrudur. Belki insanları uyku fotoğraflarını alamaz inanç, temel nedeninin kameranın bazı korkuydu? fotoğrafçılık ruhun bir görev almış oluyoruz kabileler, şu anda da vardır.

Yeni bir batıl dikkate alınarak o ya da değil Believe - bireysel bir soruya, o kalbi anlatır olarak herkes kendisi için çözebilir. Bu hurafelerin Bazıları fotoğrafçılık Ağı kendi uyku çocuklarda ortaya koymak çekinmeyin ederken, acımasızca bir adam zaman deklanşör düğmesini kırptı sırf körü körüne döndü hangi hatta o resimleri kaldırarak, saçmalık noktasına kadar bazen uzatmak - ve hiçbir şey, "bir bütün nesil arttı ... "

Eh, onun izni olmadan uyku tüm resimler sadece etik değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.