ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

(Uzmanlık bağımsızlığı açısından) elektrikli süpürge sessiz üreticileri nelerdir.

farklı türde malların bolluğu. ekipman ve modifikasyonlar birçok türleri ile çevrili Dev süpermarketler,. uzman mağaza biz yepyeni çok renkli elektrikli süpürge uzun satırları karşılar. Tekliflerin zenginliği ve seçim karmaşıklığı. Ancak, her şey onaylamamaktadır bildirilmez ve izah edilmeyen bir dezavantajı vardır. o yapımcı (yanı sıra satıcı ve servis merkezine) gerekli değildir çünkü.
"Tüketici Haklarının Korunması Üzerine" Kanun için güvenilir bir kusurlu mal dan alıcı, tüketicilerin haklarını korumak için toplumun birçok yeni bir elektronik mucize talihsiz sahibini yardım etmek uğraşmak isteyen korur görünüyor. Ama pratikte ne olacağını görelim. Bu makale, bu alanda olan (tüketici uzmanlık ev aletleri) uzun bir deneyime sahip özel emtia uzman görüşü (Şirket Sınav ve Değerlendirme) sunar. Ve biz temizleyicileri dikkate alacaktır.
Yeni ithal modeller uzun zaman raflarda HozTorg Swirls, tayfunlar ve Roketler üzerine hüküm süren değişti. Bu teknik, güvenli bir şekilde sıkı bir şekilde böyle düzenlenir ve kontrol ürünün performansını belirlemek için GOST ve TU (teknik özellikleri) ile kaplanmıştır. Ve şimdi ne görüyoruz. Bunun yerine teknik şartname ile kalın kitapçık, genellikle diyagram ve ayrıntılı açıklama (bu arada hem GOST tarafından düzenlenir bu belgenin içeriği), birkaç sayfaları başarılı bir kullanım may montaj talimatları ve birkaç uyarılar için neşeli dilek var. Özellikler ve tanımlayan normatif belge no. Bir elektrikli süpürge pasaport (IE kullanım kılavuzu, kullanım kılavuzu RE) Bundan herhangi bir bilgi yoktur gürültü seviyesi, emiş gücü (her üretici kendi var gibi gözüküyor olan) garip birimlerinde gösterilir, akım tüketimi de eksik. Ama geri yeni elektrikli süpürgelerin mutlu sahiplerini ileri sürülen iddiaları için. Ve bunların en yaygın: Mevcut vurur.
Korkunç bir şey. Aynı anda tüm seğirmesi bacaklarda ve yaygın saçlı, mutsuz tüketici vardır. Bu türünün ilk iddia, inceleme anında test mal aldığında. O şey işe yaramadı tek şey, ve tamamen başka zaman sahibinin sağlığı için tehlike yaratabilir. Ancak yakından bakıldığında tüm basit değildir. sorunun ilk analizinde modern süpürge çift izole edilmiş bir esas olarak plastik parçalar, plastik gövde, hortumlar, fırça, filtreler, motor ek plastik muhafaza, güç kablosu içerir açık hale gelir. Yani soketinden arıza akımı pratikte (uygulamada bir kez bile uymayan) hariçtir vardır. Tüketici araştırması sırasında veya olduğu operasyonda, sonra boru veya hortum gelen deşarjlar bahsediyoruz göstermektedir statik elektrik. Okulda fizik dersinden Hepimiz deşarj ve kimin operasyon karakteristik çatlak ve deşarjların eşlik etti diğer cihazlar tarafından takip abanoz saç sopa sürtünme deneyimi, yaklaşık hatırlıyorum. Gerçekten de, genellikle plastikten yapılan bir fırça, süpürge, sık sık, sürtünme yükü birikir, halı vakum. Belirli koşullar altında bu biraz kola veya bacağa gider.
sorusu hemen ortaya çıkar. Ve bir ücret önce fırça ovmak olabilir? Ve herkese, periyodik sevilen bir bir deşarj üretemezler, özellikle ve temiz, temiz, temiz mat. Ark ses vurularak ozon kokusu, neyin yanlış olabilir. Kim ağırlıklı vakumlama ediyor - ev kadınları, eş, çocuklar? normatif belgelerin hiçbirinde, bu fenomen söz edilmez. Buna göre, hiçbir uzmanlığından ret sebebi. Sovyet elektrikli süpürgeler sıkıca standart belgeler ile kaplıydı söyledi hatırlayın ve şimdi değil mi? satış tekniği ile birlikte verilmesi gereken uygunluk belgesi, esasen elektrik GOST öğelerden bazıları için bir bağlantı içeren (örneğin ağ üzerinde çalışmak için ne güç kablosu izole edilmelidir gibi) ve başka bir şey. Sadece elektrikli süpürge operasyonu yöneten belgesi b Sonuç olarak, bir pasaport (IE, SE) 'dir. Ancak, ithal edilen mallar, o kurguyu hatırlatır. İstem reddedilmesi bir sonucu olarak elektrik süpürgesi yapılmaz. diğer bilinen iyi vakumlama sayesinde bir karşılaştırma aynı etkiyi gösterir. Diğer test yöntemleri yok. plastik bir fırça ile donatılmış herhangi bir elektrikli süpürge, belirli koşullar altında, statik elektrik, kaynak olacaktır.
Bu fenomenin ortadan kaldırılması tartışmalıdır. Sen kolu bandı güvenceye veya tüm antistatik askı olabilir. Bunun etkili sonuçlar verecektir sanmıyorum.
Sorunun üreticisinin bakış resmi noktası, işletim kılavuzun sonundaki genellikle sıcak hat telefon (markanın internet sitesinde belirtilmiştir) üreticisi ve arayarak öğrenebilirsiniz. yetkili servis merkezine başvurun sunacak ve muayene için gönderilmiş gelen, iyi, bir uzman görüşünü biliyoruz - En iyi ihtimalle, hoş sesi bu fenomen kusurları için geçerli değildir ve en kötü ihtimalle o size açıklayacaktır.
Peki ne elde edersiniz? "Tüketici Haklarının Korunması Üzerine" Madde Kanunun 4 ifadeler geçerli: mal zamanki şartlara karşı gelen ve ürünün bu tip yaygın kullanıldığı amaca uygun. Yani su ısıtıcısı tozu emmek yerine, deşarjları ateş çay, demir için demir, ve elektrik süpürgesi kaynatılmış olmalıdır. Belki tüketiciler yeterince sorunu tersine çevirmek ve plastik davranış kalıplarını takip etmek üreticisine zorlamak hangi kalıcı organize ve değil mi? Her durumda, statik bir miktar birikebilir yüksek kapasite ve yoğun hızda çalışan ve kullanıcıya bir tehlike olmadığı zaman talimatlar bir daha karakteristik ifadeler, görünümünü o - hedefimiz değildir.
Ne yazık ki, güç hızlı bir şekilde deaktive azaldıkça, inceleme referans tüketici tarafından ilan edilen elektrik süpürgesi, bir başka ciddi bir problem vardır.
Modern elektrikli süpürgeler ise daha yüksek bir seviyeye saflık düzeyini artıracaktır için tasarlanmıştır sayısız ek filtreler idi. odasına geri - Gerçekten de, elektrikli süpürge torbası veya çöp torbası yoluyla atık ve toz ile havayı çeker ve sonra motorun bir filtre, motor kendisi motorun alt ve daha fazla, ancak soyulmuş filtre içinden. Bu duruma göre, daha büyük bir toz ve parçacık - toz küçük parçacıklar fırlatılabilir ise, çöp torbasının içinde kalırlar. karton veya diğer malzemelerden yapılmış takviyeli kalan havayı filtre etmek için daha güçlü ek filtreler tanıtıldı tüketici üreticileri yardımcı isteğinden kaynaklandı. Bu filtreler, ince toz ihmal edilebilir bir miktarda izin ve yeni bir frekans seviyesine (reklam güvence) temin etmek üzere tasarlanmıştır. Ama ne pratikte olur?
Daha küçük hava akışı, (bazen) emme gücü azalması, motor ısınmaya başlar, düşük aşırı sıcaklığa karşı koruma olup, ek filtreler hızla ve sıkı bir şekilde tıkanmış gözenekler (sıcaklık sensörü) ve kapalı. Talimatlar üreticinin verim - bir filtre tıkanırsa, bu kullanım öncesinde kurutulması ve ardından gerekli ıslak temizlik olup. kullanıcıyı temizlik 5-7 dakika, çalışmayı durdurmak kuru olduğunda güneşte ve bekleyen bunu ayrıştırmak için filtre yıkama (birkaç saat) gitmek için ihtiyacı ile karşı karşıya sonra bu vardır. Yıkama pahalı bir filtre yok, ve bunu satın almak zorunda ve oda Vakumlu ve başarısız olacaktır tekrarlanan önüne alındığında Değil çok hoş bir olasılık. Sorun uygun web sayfalarında kullanıcı yorumları kontrol etmek çoğu zaman yeterlidir.
Üretici elektrikli süpürge, neredeyse hiçbiri bir pasaportlarına uyarı ve diğer normatif belgeyi koymak olarak mülk derecelendirme açısından olduğu gibi umutsuz.
Ne yazık ki, ev aletleri birçok türü daha sonra ele alınacaktır gizli tehlikelerinden değil, kamuya veya susma sahiptir.
maddelerin tamamen ya da kısmen kullanımını anda inceleme ve değerlendirme www.ekspertvrn.rf sitesine başvuru yönlendirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.