Sanayi

Bir efsane ya da gerçek - ne olduğunu Kulirka, kumaş,?

örgü kumaş ilmeklerin birbirine benzer eğriler oluşur. Çok yumuşak ve esnek ve aynı zamanda mükemmel bir şekilde gergin olduğunu. Böyle resimlerinde çeşitli türlerde biri kulirka olduğunu vardır kumaş. Ne olduğunu - daha yakından bakmak. Bu sıkı iç içe ince şeritlerin oluşur. Bu arada, Fransız diline çevrilen malzemenin başlığı "bükme" gibi geliyor. Yaz giysileri, bu kumaşın diktim sadece yeri doldurulamaz çok hafif ve sıcak günlerde oldukça havadar, gider.

Giyim kulirki yapılmış

- Kulirka herhangi bir hafif giysiler yapabilir çünkü kumaş, çok yönlüdür: şort geniş tişörtler; Bunu elbise serbest kesme; Parlak mamulleri; gezileri için açık yensiz. Eğer sıcak bir yaz akşamları herhangi bir kutlama yapacaksanız, likralı bu malzemeden yapılmış bir elbise almak. Böyle elastik giysiler mükemmel ince rakam vurgulamak, zarif siluet th rahatlatmak.

kulirka nedir

Bir şey satın alarak,, kulirka yukarı kılan kumaşı bilmelidir. birçok bilinen% 100 pamuktan imal edilen bir yeniliktir That. Bu kalite sıradan pamuk iç çamaşırı aşağı değildir. Aynı zamanda onun yetenekleri sadece bu malzemenin sınırlarını artırır esneklik nedeniyle çok yüksektir. Rahat iç çamaşırı, yumuşak örme kısa pantolon, parlak - T-shirt ve bu harika malzemeden dikilebilir bu ürünlerin tüm aralığı değil.

kaliteli malzeme

İnsan derisi sürekli hava koşullarından bağımsız, rahat hissetmek, nefes almak vardır. Ama bazen bizim giysileri, yoğun kabuk gibi, çünkü onun Germetik bu süreçte engeller. Eğer tüy yatakta hamam gittin sanki bir sonucu olarak, hissediyorum. Ve bir cankurtaran gibi, kurtarma geliyor kulirka (bez). Nedir o? Rölyef gövdeli bunaltıcı, terli kapsar. Başka olacaktır: Bu malzemeden dikilmiş giysiler içinde, klimaya hem tazelik hissi yaratır serbest hava dolaşımı vardır.

Başka hangi dokulardan farklıdır kulirka

Biz kulirka-bez diğer annelerden farklı olduğunu bilmek gerekir: bu çökmek değildir ve bu nedenle, bu durumda demir, biz kullanışlı gelmediği neredeyse tuval, olduğu; bu giysi üzerinde kullanım sırasında herhangi bir kırışık kıvrımları vardır. Bu kalite bize bile ülkede veya alan koşullarında, tüm durumlarda şeyleri taşımak için izin verir. Bu tekstil yapılan ürünlerin fiyatı o sık sık yaz aylarında bizim gardırop değiştirmek için izin verir, çok demokratiktir. Ve T-shirt, şort ve etekler birleştirerek zevkli bir yaklaşım ise, her gün, basit ve aynı zamanda mükemmel bir giysiyi başkalarını şaşırtmak olabilir.

kulirki gelen Çocuk giyim

Her anne kaliteli malzemeden yapılmış giysiler, bebeğini koymak istiyor. onlar çok rahat ve keyifli hisler istediğimiz için, çocuklar için uygundur Kumaş kulirki. Bu malzeme nedeniyle çocuğun hareketli etkinlikler ortaya çıkan tüm yükleri dayanabilir. Her gezi sonra günlük olarak yıkanması gerekir. Ama yıkama giysi ve t-shirt kendi şeklini kaybetmedi. Ve yine - kulirka-bez döken yoktur. Bu anneler için ne anlama geliyor - onlar kendiniz için cevap verebilir.

Nereden alınır

güzel malzemelerle Bugün pencereler her çıkışında bulunabilir. Kulirka - Online mağazalarda satın aldı ve örme kumaş mağazaları bölümlerinde edilebilir kumaş. seçme kumaşlar pamuk ve likra yüzdesini not zaman. % 100 pamuklu kumaştan kadar düzgün, nemnuschuyusya bulmak Ve eğer sizin seçiminiz kulirku üzerinde düştüğünü bilmelidir. Bu seni yarı yolda bırakmayacak bilerek satın ve farklı şeyler dikmek için çekinmeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.