ModaGiysi

Bir bebek için Pooh takım - dondan güvenilir koruma

Bu kış geldi. Bu kış tartışmak zamanı çocuklar için kıyafet. çocuklarımızı bir kızak üzerinde, hatta annem ile bir yürüyüşe tekerlekli sandalyede karlı bir tepe üzerinde sıcak ve rahat ne olacak?

Tabii ki, birçok anne önceden halledilir ve bebek için gerekli olan her şeyi satın almış. Bizim makale henüz bunu yapmak için zamanım olmadı olanlar için yazılmıştır. Bugün çocuk için tüy tulum tartışacağız.

Son yıllarda, tüy kaliteli en sık kullanılan yalıtım haline gelmiştir çocuk tulum. Bu kolayca açıklanabilir. Hav hafiflik ve dayanıklılık gibi eşsiz özelliklere sahiptir. Buna ek olarak, iyi şekli ürünleri sert donları dayanabilir tutan, bir su-itici özellikler ile karakterize edilir. Çocuklar için en sık bir kaz ardından aşağı pufla kullanılır. O sayması, en sıcak olması. Ama aşağı ördek önlemek için - bu sıcak olmayacak.

Çocuklar için tulum Aşağı - ebeveynler için kurtuluş ve çocuklar için idealdir. Ama bu kaliteli bir ürün olması koşuluyla. Örneğin, hatta otuz derecelik don, yürürken meşhur marka Nels bebeğinizin sıcak ve rahat sağlamak ülkemizde Fin tulum tanınmış. Bu koruma, doğal Pukhov dolgu sayesinde mümkün yapılır. Tüm Çocuk giyim Fin üretici güvenilir dış etkenlere ve "nefes" mümkün karşı korur modern yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış. bir çocuk için sadece tüylü tulumlar nemi ortadan kaldırmak mümkün polyesterin bir iç tabakaya sahiptir. polar veya yumuşak pamuktan yapılmış kenarlar. küçük olanlar için şirkete bazı modelleri çocuk yaklaşık beş yüz gram ağırlığında için ilk gün zhizni.Pravilno tasarlanmış ve dikilmiş tüy tulum arası çocuklar için uygundur bir zarf, dönüştürülebilir. Böyle ağırlık aktif ve enerjik çocuğa herhangi bir rahatsızlık almak pek mümkün olduğunda hemfikir. hareketini engellemeyen Böyle giyim, çocuk omuzlarına yükü artmaz. Sadece tek "kusur" takım elbise tarif edilebilir - bu çok sıcak. Bu nedenle, bebek çok sıcak giymem.

Bir diğer popüler şirket - Kanadalı şirket O-Hara. Bu yüksek kaliteli giyim üretiminde uzmanlaşmıştır. Kış çocuk aşağı tulum kaz tüyü ile izole edilmiştir. yalıtılmış tabakada Miktarı, -% 80. rakun kürk veya kunduz yapılmış Furry. İyi haber oldukça (3000 ila 5 ruble itibaren) uygun fiyattır.

Çocuk aşağı tulum Moncler dünyada yaygın bilinir. Özgün tasarımlı aydınlık, ışık, şık modeli tek dezavantajı var - nispeten yüksek maliyeti (yaklaşık onbin). Bir bebek için aşağı elbise seçimi, bebeğin sıcak ve rahat olduğunu şüphe yoktur. Kış ortasında aniden başlar düştüğünde Ancak, kış aylarında kararsız hava, sıcak giysiler daha az satın almak için zorlayabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.