Bilgisayarlar

Neden "BK" değil mi? Yeri "VKontakte" çalışmaz: ne yapmalı?

Sosyal ağlarda Bağımlılığı en ciddi "kiberbolezney" biridir. Her gün, dünyanın her yerindeki kullanıcılar on milyonlarca, arkadaşları ile iletişim dünyasında son gelişmeler hakkında görüşme, onların kişisel hesaplar ziyaret edin. Sosyal ağlar zaten geri bakmadan bir saniye bile, bir gün geçirmek için olağandışı görünüyor hayatımıza kadar sıkı vardır. İstatistiklere göre, Rus gazetesi sadece sosyal ağ "VKontakte" nüfusun yaklaşık% 30'unu kullanır.

Bu nedenle sosyal ağlar olmadan insan yaşamı mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Birçok kişi bunu inkar edebilir, ancak bunlar internette iletişim izole edileceği bir deney kabul olmaz. bunun nedeni insan nedenle dışındaki koşullar istemsizce olur rağmen - "VKontakte" çalışmayı durdurur. Bu durum çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir, ama her zaman sosyal ağ izleyici güçlü tepkidir. Yani, niçin "VC" çalışmıyor anlamaya çalış.

Nasıl "VC" nedir?

Birçokları için, bu sosyal ağı - iletişim sadece bir araç ve nadiren nasıl çalıştığı hakkında düşünülmektedir. Bununla birlikte, proje oldukça istikrarlı çalışıyor çünkü istekleri (yaklaşık 200 milyar günlük) ait çok sayıda rağmen, geliştiriciler için haraç ödemek için değer. Sunucu "VKontakte" Moskova ve Saint dört veri merkezlerinde bulunan - Petersburg ve tüm muazzam bir yük iken bu sayı, on bin hakkında tahmin ediliyor.

Ilginç bir gerçeği her gün kullanıcı bilgilerini depolamak yaklaşık 10 sabit diskler iner yani, ancak veri çoğaltma sistemi nedeniyle kayıpları önlemek için yönetir. Bazen sayfası "VC" Bu konuda bilgi zarar görmüş diskte saklanır basit bir nedenle çalışmaz olur. Ancak merkez uzmanları değiştirecektir verileri bir kez, performans geri yüklenir.

kullanılamaz "VC" nedenleri

Aslında, çeşitli nedenleri olabilir, "VC" çalışmıyor. Sistemik başarısızlık daha sık olur - projenin sürdürülebilirliği açısından büyük kullanıcıya sorunların esas ilişkilidir. Örneğin, bir bağlantı mola oldu. Başka bir web sitesi yüklemeyi deneyerek bu teşhis edebilir. Bu durumda, Internet erişimi askıya alma işleminin nedenini bulmak gerekir. Web sitesi kendisi filtrenin siyah tabanına eklendi çünkü "VC" Şimdi çalışmadığını olur. İşveren kasten işletmeden onu rahatsız edebilir sitelere çalışan erişimini yasaklamak olarak Genellikle, bu, işyerinde ve kurumlarda olur. Bazen hepsi doğru, ama site hala yüklemez, olmuyor. Böyle bir durumda, "AT" çalışmazsa, ne yapmalı? diğer sosyal ağları ziyaret etmek yeterli gerçek nedeni bilmek. "Önemli" bir olay olarak iş "VKontakte" Reddi, bu haberi çok çabuk yayıldığını. Bu durumda, sadece bekleyebilir.

bazı hizmetlerin erişilemezlik

"VC" örnek, video veya müzik için çalışmıyor olur. Bunun nedeni bu tip içerik içeren sunucular ile iletişim kesilmesinin etmektir. 2014 sonbaharında, birçok kullanıcı ses çoğunluğunu oynarken ile ilgili sorunlar vardı. Birçok bu korsanlığa karşı mücadele konusunda uygulama kılavuzlarına bağlı olduğu düşünülür. Ancak, yalnızca spekülasyon olduğu ortaya çıktı. Gerçek nedeni Moskova veri merkezinde ses ve video içeriği medya, değiştirilmesi yapılmış olmasıydı. Kural olarak, bu nedenle, mevcut ya da "VC" bölümünde bu değildir.

Periferik programları duraklatma

eklentileri - Birçok kişi sosyal ağ kullanmayı daha fazla fırsat vermek "VKontakte", özel bir ek kurdu. sağlayarak video ve ses ve tarayıcı eklentileri çok popüler farklı indirenler, tarama rejimde iletişim kurmak için. Genellikle bu işe yaramazsa olur "VC Saverio." Bu durumda ne yapılabilir? İpucu numaralı - eklentiyi yeniden. sisteminde bileşeni sıfırlama düzeltilebilir programı, bloke hatalar vardır.

vaka yükseltme edilebileceği gibi eski alakasız hale geldiğinde. Yukarıda açıklanan eklenti prosedür işe yaramazsa, o zaman belki bu tarayıcıda bulunuyor. Ayrıca Adobe Flash Player'ın, tesadüfen, aynı zamanda "VC" müzik çalışmıyor nedenlerinden biri olabilir bir sorun ile uyumluluk kontrol ederek yeniden yüklenmesi gerekir. Ancak, artık herhangi programların birçok analogları vardır, yani bir işe yaramazsa, diğer çalışacaktır.

Dur iş "VKontakte"

o on şirkete kaybedilen binlerce dolar var - sorun sosyal ağ verilememekle anda, hep nedenler vardır. Neden "VC" değil mi? o şirkete nedeniyle Çoğu durumda, bu kullanıcıların bilgisayarları ile iletişim sunucularının kaybına mı, yani, arıza 'VKontakte' için telekomünikasyon hizmetleri sağlayıcıları ile yatıyor.

Bazen sistemin genel işleyişi sorumlu lider sunucuları ile sorunlar vardır. Uzmanlarımız sürekli ekipmanın durumunu izlemek çünkü bu tür sorunlar, yeterince hızlı bir şekilde ortadan kaldırılır. Daha ciddi hasarlara yol açmamak için kasten sunucuların kapatma olur ve. Örneğin, anormal ısı 2014 yazında birkaç büyük sosyal ağ sunucuları kesildi. Bu durumda, ister "VC" hava koşullarına bağlı, çalışmak.

inoperabilite belirtileri "VKontakte"

Sosyal ağ durmasına üzereyken, hatalarını belirtir sinyaller vardır. Sistemin her segment için ayrı bir sunucuya karşılık gelir ve temelde sadece bir tane ayırır ve diğerleri bir süre çalışmaya devam olmasıdır. Hazirun arıza, kırılması ve yeniden başlattı telefonları ortadan kaldırarak, tüm diğer sunucular devre dışı bırakır dikkat edin. Bazen sorunlar gücü kapatmadan çözülebilir. Örneğin, kayıp mesaj veya başka herhangi bir veri, "VC" çalışmıyor ve şimdi kapatmak demektir ki fark ederseniz.

Mobil uygulama "VC"

Çeşitli platformlar için Mobil "VKontakte" Market'teki uygulama en popüler programlardan biri olarak kabul edilebilir. Onlar milyonlarca kişi tarafından her gün kullanılan, bu yüzden işini durdurmak ve farkedilmeden görünmez edilir. O ana ile bağlantısı var ayrı bir sunucu grubu için sorumludur. Uygulama hem saytovoy versiyonu tamam çalışmaz böylece nedenle, genellikle yeterlidir. Ancak, bu tür arızalar "VC" çalışmıyor eğer öyleyse, yerel ölçekli, ancak bugün performansı restore edilecek. Belki sorun programın versiyonudur. Resmi mağaza platformu uygulamalardan yükseltmek için tavsiye edilir. Bazen internetin hızı başka sitelerde test edilmelidir, bu durumda verilerin indirmeye izin vermez. onlar iyi açın ve varsa uygulamada veri çalışmıyor, yani yüklenmez. Sen biraz bekleyin ve tekrar gitmek için denemek gerekir. Tipik olarak, iki ya da üç saat içinde çalışma kurulması.

Eğer "VC" hesabınıza ne giremiyorum eğer

"VC" çalışmazsa, böyle bir durumda ne yapmalı? Özel bir web sitesi, size IP adresini değiştirmek ve filtresini atlamak için izin verir - Bilgisayarınızda bir ağ bağlantısı var ve bu sorun yok, o zaman anonimleştirme yoluyla sitesine girmeye çalışan emin olun başlamak için. olduysa, sorun sitesi önemsiz listesine eklenmiş olmasıdır. başvurmalısınız Bu sorunu çözmek için ağ yöneticisine veya filtre takılı kişiyi. Bu işe yaramazsa, sen Twitter için "VKontakte" resmi temsili başvurmalıdır. Orada İdaresi hızla sitenin ulaşamadıkları ve tahmini iyileşme süresi performansı hakkında bilgi bulur. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar organizasyonun resmi Twitter hesabında rapor edilecektir yanı sıra, kendi sunucularının erişilemezliği neden olabilir. Bu durumda, mobil tarayıcılar aracılığıyla sosyal bir ağ gitmek için deneyebilirsiniz.

En büyük dönüş kapalı

Son zamanlarda, sitenin uzun süredir çalışmalarını durmadı ve "VC" çalışmıyor neden sorusu, biraz var. Son off 24 Ocak 2015 yaklaşık 20:00 Moskova saati kaydedildi. Son yıllarda büyük nedeniyle anormal ısı yaz kapatma düşünülebilir. Ardından, "VKontakte" tekniktir bir mola vermek ve küçük bir soğutma sistemini kurmak için bir gün biraz daha az kötüydü. Şimdi ayda bir veya iki kez arıza sitesini meydana, ama her zaman değil. Seyirci katlanarak büyüdü projenin hızla gelişmesi bir dönemde, "VC" o tabanını genişletmek için karar verildi, bundan sonra birkaç kez günde kesildi.

Sonuç

Bu yüzden, neden bazen ulaşılmaz sitesi "Vkontakte" düşündüm. Bu çok büyük bir sistem olmasından dolayı, yüzden bazen terslik, her ayrıntıyı takip etmek zordur. Eğer "VC Saverio" işe yaramazsa Bazen, örneğin, periferik programa verilir, ancak artık sosyal ağ ile ilgisi var. "VC" çalışmazsa Ancak, şimdi hizmet merkezlerinde uyumuna meşgul olacak ve yakında restore edilecek ulaşabileceklerdir. Her durumda, çoğu için satın alınacak proje büyük bir hayal kırıklığı, ama biz dinlenmek ve Yürüme ve hobiler gibi daha önemli şeyler ile meşgul için zaman çünkü bu, yanlıştır. kendi yaratıcısı Pavel Durov tarafından tavsiye gibi, sanal iletişim gerçek yerine izin vermez. Muhtemelen, ve projeden onun ayrılma yaşam değerlerinden bazılarını yeniden düşünülmesini ilişkilidir. o yaptığını, onun son röportajda söylediği gibi, er ya da geç onu yutmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.