Entelektüel gelişimiMistisizm

Ne zaman ve nasıl sihirli beyaz mum kullanmak?

ezoterik ve sihirli renk mumlar vurgulamak. Bu etkiler , kişinin gücünü bu mekanizmanın çalışma prensibini anlamak bu nedenle, ek güç verir. beyaz mum bakalım. Bazen onlar gerekli ritüel olduğunu yazın. Ama neden? Bu bilindiği gibi, tam bir gökkuşağı oluşur, renginin, etkiler? bize ayrıntılı olarak inceleyelim.

beyaz üzerine

Her ışını spektrumu sembolik olarak özel özellikler kazandırmaktadır. Hep birlikte bir gökkuşağı oluştururlar beyaz. Bu genel fizik kursundan okuyucuya bilinmelidir. Beyaz saflığı, mukavemet, ömrünü sembolize eder. Ezoterizm beyaz mumlar sürecine açıklık getirmek olduğuna inanıyoruz. Onlar da karanlığı kovmak için kullanılır. Ben fiziksel ışığın olmaması demek değildir. Yanında ve diğerleri ile ne olup bittiğini anlamıyorum, şüphe dalmış bir kişinin durumudur. O belirsiz motifler ortağıyız, o olayları sıralamak mümkün değil. Dolayısıyla yanlış kararlar, hatalar ve yanlış hesaplamalar kabulü. Tüm Böyle bir durumla karşı karşıya.

beyaz olur netleştirin. Bu sanrı ayrı gerçekliğe düşünceler, anlamanızı sağlar. Sadece o konsantre öğrenmeleri gerekiyor. Sadece beyaz bir mum ve onlara bakmak için uzun zaman ışık, inan bana. Kafamda net. Buna ek olarak, çalışma renk diğerlerini içerir. Bu enerjileri doğası gereği bir sentezidir. Çünkü Büyücüler göre, orada - anlam ve yaşam özü. Onun çeşitliliğin bütün oluşturur. Bu nedenle, beyaz bu büyülü gizemini biliyorum kime gücü verir.

büyü kullanılan Ne için

büyü ile ilgilenen kişiler, çoğu zaman bir mum ihtiyacım ritüelleri açıklamasında karşılaştı. Bazen renk gösterilir, genellikle bu ayrıntıyı gözden kaçan. Aslında, beyaz mum sihirli birçok durumda kullanılır. Onun en önemli özelliği kötülük, karanlığa direnç olarak kabul edilir. Herhangi büyülü temizliğin bir araçtır. Örneğin, çakraların çalışmalarını organize etmek, duayı "Babamız" okuyan, onların yerin bölgede beyaz mum tutmak için gereklidir. Dört kenarlı vücuda yani çapraz tepsi ışığı yap. iş özellikle uzun ama etkili değil. Siyah enerji alevler içinde yandı.

oda ile aynı şey. Eğer evin lanetli şüpheleniyorsanız, beyaz bir mum ile tüm odalar geçmesi. Aynı duayı veya başka bir okuyun. Ama acele etmeyin, beş ila on dakika süreyle kapalı kalmaya çalışın. Titreyen ışık tüm karanlık enerjiyi toplayacak ve nötr içine geri dönüşüm. Bu gayet değerli bir beyaz özelliktir. O "yiyip" karanlığı ve uzaklaştırmaya gelmez. Yani negatif yazara döndü ve nötralize edilmez vardır. Bu sihirbaz yükü daha koymak karma değil sağlar.

Beyaz bir mum Arsalar

Muhtemelen, bu sihirli aracı ağırlıklı her alanda refah çekmek için kullanılan bir önceki açıklamadan açıktır. House'a istiyorsanız Örneğin, tüm para geldi, iyi gitti ve eşik, daha sonra kalın beyaz bir mum satın sorun kaçınılmalıdır. büyüyen Ayda daire (yaklaşık), ışığın ortasına koydu. ışığında şu sözleri fısıldar: "doğu tarafında Rabbin kutsal Athos Dağı tapınak üzerinde. İsa, kutsal ebedi ve sonsuz zengin, tereddüt etmez orada tahta duruyor. sevgi dünyası, şeytan yenilmez olduğunu. Ve Rab hizmetçinin evi (ad) tüm dünya sıkıca taşınamaz standları arasında, zengin ve bol olacağını varsayalım. kapılarına esenlik ve sorun - defol! Amin! "

kötü düşünceler mahçup Ve eğer sette beyaz mum yakacağım. önünde oturup ışıkları keyfini çıkarın. Böyle olmalı ki: "Baba, yangın, başım oholon! şeytan barınak bulacaksınız kötü çalışma düşünceler edelim. şerrinden beni kurtardı, özlem ruhundan, düşüncelerim daha iyi sunmak. kafasında siyah ve ışık yerlere gidelim, böylece altın arılar sürüsü halkları. Amin! "

Beyaz alametler mum

aşk Sihirde bu araç çok sık kullanılır. bu sorun birinin hasta iradesine meydana geldiği şüphesi varsa, beyaz mum kullanmak. Tamamen ortadan kaldırmaz eğer onlar uzakta, negatif itmek yardımcı olur. Ama unutmayın: Eğer beyaz bir mum kullanıyorsanız, arsa pozitif olmalıdır. Mutluluk, sevinç ve refah odaklanmak gereklidir. Hasar başkalarına, örneğin bir rakip için, arzulanan gerekli değildir. Tank hattı çok güçlü olabilir.

aşağıdaki gibi Privorot gerçekleştirilir. ziyaret etmek kurbanı davet edin. içecekler ile bir masa koyun. Mumlar yanar. Işık aranızda çıktı böylece otur. Zihinsel ki: "Rab ruhların, göksel Baba! iki, kalbimde yakar tutku ateşi bölün. Onun hizmetçileri (isimleri) Birleşin! Amin! "

Tehdit ve tehlikeler,

Bazen beyaz mumlar kara büyü kullanılmasını öneririz. bilgi ve deneyimi olmayan değmez bunu. Bu aracın Enerji yüksektir. O her yöne çalışır. Yani ribaund edecek evrenin niyeti açısından haksız ve yazar üzerine bumerang edecektir. Ve bu çok tatsız bir hikaye. Aşkın büyü, tam yalnızlığı alırsanız Örneğin, çok zor olduğunu kurtulmak. büyüye uygularken dikkatli olun. Sadece açık ve kanıtlanmış yöntemleri kullanın.

Sonuç

Beyaz mumlar kötülük, gereksiz negatif onun coşkulu küçük kafasını temizlemek için en iyi sonucu, biliyorum. Bunlar bir kişinin, daha emin daha pozitif, daha başarılı olmasını, iç gözü açıklık, sıcakta tatlı suyun bir nefes gibidir. Şuna bak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.