BilgisayarlarDosya Türleri

Avi formatına video dönüştürmek için nasıl

her kullanıcının bilgisayarına önemli ölçüde farklı seviyesidir. Büro makine gibi birini - - Birisi oyun, birisi için özel olarak kullanır deneyler ve sonsuz olasılıklar bir nesne olarak, birisi o sadece Internet'e erişmek için sadece ihtiyacı var. Hemen hemen hepimiz, er ya da geç, film izlemek. avi formatında video arasında en yaygın olanıdır. Doğal olarak, çevrimiçi izleyebiliyor ancak kendi bilgisayarına indirmek mümkün değildir ve bunu izleyebilirsiniz. WMP, KMP, AIMP yanı sıra diğerleri gibi modern oyuncular, oynamak için izin video formatı avi.

Eski versiyon o zaman gerekli codec yüklemenize gerek, çalmıyor olur.

Neden avi formatı? DVD-oyuncuların çoğunluğu farklı biçimleri ile diskleri okuyamaz gerçeği, daha sonra soru ortaya çıkıyor: "Nasıl avi formatında video aktarmak için?". Oldukça sık olması, net filmlerde bulabilirsiniz mkv formatını. O bazı programlarda oynanan ve oyuncu ve genel olarak bu tür içeriğe sahip diski okumaya teklif olmamalıdır olmamıştır. avi formatında video biçimini değiştirmek için programı - Sonra yardım dönüştürücüler geliyor.

en çeşitli programların gözden başlatmak diğeri üzerinde kendi avantajları ve dezavantajları ele alalım.

Yani, Magic Video Converter. Bu en formatlarını dönüştürmek için izin verir, ancak MKV yukarıda listelenen değildir. nihai ürünü seçerken, video görüntülenen hangi cihazı seçmek daha kolaydır. Bir tablet, IPad, ipone, telefon ve diğer birçok aygıtları olabilir. Programın kendisi çözünürlük ve biçimi seçin, ama biz bu avi formatı istiyorum, çünkü bunu seçecektir. Sonra çözünürlük ve ses kalitesini seçebilir, tüm ihtiyacımız dosya boyutu ne tür bağlıdır. Sonra sadece renkli "dönüştürme" ve bekleyin basın.

Aimersoft Video Converter Ultimate. Prensip olarak, hepsi aynı şey: Eğer bir cihaz veya hedef biçimini seçebilir, ardından dönüştürür. Bu programın faydaları HD görüntü işleme olasılığını da içerir. İşte bu teknoloji desteklenmesi gerektiğini hatırladı ve görünümü düzenlenen cihaz olmalıdır. Buna ek olarak, 2D-videolar değil, aynı zamanda önceki durum unutulmamalı hakkında, 3D olarak dönüştürülebilir. Tür yazılımlar iso-Görüntü video formatını değiştirmek için kullanılabileceğini dikkat çekicidir.

AVS Video Converter. Bu pek çoğu düzlemlerde videoyu kontrol altında tutabilir bir bütün stüdyosu gibi bir dönüştürücü çağrılabilir. Örneğin, efektleri uygulamak oradan çıkarmak için, tutkal, yapıştırma, müzik video veya tam tersi kesmek ve diskteki her şeyi yakmak mümkündür.

ImTOO Video Converter Ultimate ve Xilisoft Video Converter Ultimate. onlar daha gelişmiş ayarlara sahip ve codec, kare hızı ve ses parçaları anlamaya daha deneyimli kullanıcılara hitap için tasarlanmıştır çünkü bu programlar, aynı zamanda temsil layık. Ama programda arayüzü oldukça basit, ama ilginç olduğu için bir acemi kullanıcı, onunla çalışmak mümkün olmayacaktır sanmıyorum.

Eh, programın kısa bir özetini bitti, o yüzden kısaca özetleyelim. Modern dünya bir biçimden diğerine film çevirisi yaklaşık yarım saat sürer teknoloji ve size gadget izleyebilirsiniz tüm filmleri vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.