Entelektüel gelişimiMistisizm

Hovlit taş: özellik değeri, kullanım

insanlar eski çağlardan beri biliyoruz gerçeği, bugün bilim adamları deneysel olarak kanıtlanmıştır. Tüm mesele bir yaşam ya da cansız olarak gezegende varolan, dalga enerjisi, sadece kendisine her özgü ve belli uzunlukta dizi yayar.

Taşlar iyi insanı etkileyebilir gerçeği eğitimsiz bizim uzak ataları biliyordu. Onlar kendi fiziksel ve zihinsel özelliklerini geliştirmek için kendi özelliklerini kullanılan ve çeşitli hastalıklarda alınan pulverize.

Taş oldukça genç Howlite ama özellikleri zaten iyi bilinen ve hayatın farklı alanlarındaki kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Tarih ve açıklama govlita

İlk defa bu maden yatağı diye adını veren, Kanada Genri Gova bir jeolog olarak 1868 yılında bulunmuştur. taş, ikisi ABD, Kanada, birisi de Sırbistan ve Almanya'da küçük yataklarında orada Howlite sadece birkaç alanlar hangi gezegende son zamanlarda bulunmuştur. kalsiyum bu tür çok nadir borosilikat olmasına rağmen, taş kendisi ucuz ve çok popüler.

Arkasında onu esrarengiz hikayeler ve efsaneler kayıtlı olmayan, kendine has özellikleri onu belli çevrelerde iyi bir üne. Hovlit - Bir taş genellikle beyaz, gri veya siyah çizgiler ile açık kahverengidir. Çoğu durumda, bu opak, ama bazen renksiz ve saydam kristaller govlita vardır.

Eğer ultraviyole yoluyla mineral atlarsanız, biz onun bir parıltı görebilirsiniz. taş yüzeyi gözenekli olduğu için, bu, bir porselen parlaklık haline sonra, boyama ve parlatma kolaydır.

Taş ve tıbbi özellikleri

baz govlita kalsiyum gibi, en tedavi edici özellikleri ile ilişkili. Örneğin, bilim adamları mineral yadsınamaz bir etkisi olduğu gösterilmiştir:

  • İnsan vücudunda, kalsiyum dengesine;
  • İskelet sistemini güçlendirmek için;
  • Bu dişler üzerinde hareket eder;
  • Bu kırıklar için kurtarma süreçlerini hızlandırır.

Ayrıca taş Hovlit, özellikleri ve önemi olan insan vücudu, kalp-damar sistemi ve bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkisi küçümsenemez. Bir bebeğin kemik oluşumu sırasında hamile giyilmesi tavsiye edilir.

Hiçbir az onu ve masör talep ediyoruz. Uzun zamandır Onun mülkiyet radikülit ve eklem hastalıkları olan ısıtmalı taşlarla bir masaj sırasında ısıyı korumak için yardımcı olur. Bu varisli damarlar ve anti-selülit masaj için kullanılır.

Sürücü hafif vücutta mineral ısındı ise, kasları ısıtmak ve kan dolaşımını artırmak için Hovlit (taş) özelliğine sahiptir. Bu durumda, kas gerginliği ve ağrıyı giderir dokularda tıkanıklığı ortadan kaldırır. O bile toksinlerin vücut temizlemek için yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Taşların büyülü özellikleri

Belki de bu mineralin büyülü özellikleri iyileşmesi önce keşfedildi. Meditasyon ve uygulama o vücudun dışına seyahat için mükemmel bir yol arkadaşı olduğu söylenir. O, bir kişinin kendi geçmiş yaşamlarını hatırlamak istediğinde özellikle yararlı oldu.

Bunu yapmak için, dinlenmek, meditatif bir halde içine almak ve kaşların arasındaki alnına "üçüncü göz" yere Hovlit taş olun.

Bu mineralin diğer benzersiz özelliği - üzerindeki etkisi olduğu bilinç ve bilinçdışı. Eğer meditasyon sırasında elinde beyaz Howlite tutarsan uygulama olarak, o evrenle uyum içinde beyin dalgaları kurar ve bir kişinin kolayca bir devlet girebilirsiniz, daha yüksek güçlerle iletişim kurmaları gerekir.

Hovlit de genellikle iç monolog kapatma gerektirir kozmik bilgelik, üretmek için zihni açar. Taş yaydığı dalgalar, huzursuz zihin uyum ve daha kolay sessizliği bulma tüm süreci yürütmek için yapar.

insan ruhu üzerindeki etkisi

Bu az bilinen taş başka özellik insanın duygusal ve psikolojik arka plan üzerindeki etkisi yatmaktadır. Bu ruh hali ile uyum ve duygusal acıyı kaldırarak, ağrılı bağlamaları ve geçmişin olaylardan kurtuluş pratiği yürütmek için yardımcı olur. Tüm yararlı özellikleri yalnızca temiz, boyanmamış Howlite sahip olduğunu hatırlamak önemlidir. o iyileşiyor kendi içinde hangi beyaz olup olmadığı daha iyidir.

Öfke, hoşgörüsüzlük ve stres nöbetleri eğilimli olanlar giyilmesi tavsiye edilir. Görünüşe göre, bir taşın yaydığı dalgalar, yavaş yavaş insan beyni etkilediği ve onu yatıştırmaya başlıyor. Oysa daha önce taşın sahibi uzun uyaranlara govlita temiz negatif reaksiyonlardan bir bilezik ya da kolye ucu olduğunu, en ufak hoşnutsuzluk de öfke anlık flaş ile karakterize edilmiştir.

Bu bir taş özelliği kritik bertarafı ve sinirli insanların doğasında alay kadar uzanır aynı zamanda. taş Hovlit kendinize saklamak Genel olarak, tamamen duygusal ve zihinsel durumu, aynı zamanda çevredeki gerçekliği sadece uyum olabilir.

Zihin yerleşir kez dünya çapında hemen karşılığında kendisine cevap ve sadece pozitif veya nötr yaşam olayları sağlar.

hafıza ve öğrenme üzerindeki etkileri

özelliklerden biri bilinç govlita arıtma olduğundan, o zaman bu olasılık açısından büyük ümit vermektedir psişik yetenekleri, gelişimi böyle sezgi olarak. kişiyi Helping gereksiz balast kurtulmak için, bu çok daha kolay emilir yeni bilgi almayı sağlar.

Mineral özellikleri ne olursa olsun, kapsamı ve içeriği, yeni bilgilere beyin yapılandırmak akademisyenler ve hatta öğrencileri kullanın. Ayrıca elinde taşı tutun ve malzeme çalışmasında kendisi üzerine koydu, o sadece öğrenmedi ki, bunlarla Yeter pratikte uygulamak kolay oldu.

Sınava hazırlanırken taş özelliği kullanılarak daha fazla sayıda öğrenci,. test süresi genellikle maksimum dikkat gerektiren anda, Hovlit konsantre olup bütünüyle gerekli malzemeyi hatırlamak için yardımcı olur.

burçları üzerinde etkisi

insanların özellikleri Howlite neyi incelemek 150 yıl vardı. Taş (aşağıdaki resim), nadir de olsa, ama sonuna kadar benzersiz ve keşfetmek vermedi. kurtulmuş ve onların doğum Burç bağlı insanlar üzerindeki etkisi değil.

Anlaşıldığı üzere, büyük ölçüde Akrep, Boğa, Başak ve Oğlak yardımcı olur. işaretlerin her biri o ihtiyaç duyduklarını verir. Örneğin, Virgin için öfke ve başkalarının eksiklikleri hoşgörüsüzlük baskısıdır. inatçılık den - Boğa iç işkence ve Oğlak kurtulmak için yardımcı olur. Akrep o zihin ve tutkular arınmış yatıştırır.

Ayrıca Hovlit (kaya) burç çok olumsuz etkileyen öğrenmek. Koç, Leo ve Yay anda. O hayatlarının her alanında üzerinde kötü yansıtan üzücü ve depresif ruh hali onları ayarlar. işaretler geri kalanı için o nötr olduğunu ve tıbbi veya büyülü amaçlar için önerilir.

uygulama

Bu aktif kolye, bilezik, küpe ve kolye üretimi için kuyumcular tarafından kullanılır. Özellikle iyi bu taş gümüş ile birlikte görünüyor. Genellikle sihirbaz bu mineraller benzer değildir çünkü tamamen yanlış Hovlit beyaz imitasyon turkuaz denilen fiyatı, ne onların özelliklerini yükseltmek, ne kristal kafes yapısındaki için. o da tedavi edilebilir gibi bazı sanatçılar, bu taş heykeller yapmak.

sahtecilik

Ne yazık ki, taş Hovlit genellikle sahte doküman üretimi için kullanılır, ancak onun gerçek özelliklerini bilenler, temiz, boyanmamış halde mineral almayı tercih ederler.

mavi ve kırmızı tonda turkuaz boya simüle etmek o kadar ki, hatta deneyimli usta sahte belirlemez, mercan kisvesi altında satmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.