ModaGiysi

Nasıl kış kadın bir ceket seçilir? Nasıl bir kadın ceket seçmek için: ipuçları

En kısa sürede ilk soğuk geldikleri gibi, nüfusun çoğu ceket aşağı giyer. Bu giysiler Kanada'dan "geldi" ve her yıl daha popüler hale gelmektedir. O mükemmel sıcak ve şık görünüyor korur, hareketleri basılı vermedi. Ama o kadar kolay değil kadın kış üzerinde aşağı ceket seçmek için anlamak. sıcak olacak ölçüde, temel olarak dolgu bağlıdır.

Birkaç yıl öncesine kadar bu Kanadalı üreticinin iyi aşağı ceket ürünler olarak kabul edildi. Ama bugün, "yerli" fikirler ve teknolojiler çok yaygın kullanılır, bu yüzden Kanada'dan doğrudan mal satın almak zorunda değilsiniz. Kaliteli bir öğeyi seçmek ve ürünün gücünü belirlemek için dikkatli bir etiket üzerindeki bilgileri okumak ve bir kaç basit manipülasyonlar geçirmek için yeterlidir.

Hav veya sentetik "doldurma"?

Peki, nasıl kış kadın bir aşağı ceket seçilir? Sen dolgu ne olacağına karar vermeniz gerekir. Ana kurallardan biri - daha aşağı, daha sıcak ceket. Onun varlığı etiket aşağı bir yazıt tespit edilebilir. Kelime tüy dolgu maddesi bir kalem ihtiva eder belirtir. Üretici iki "doldurma" ile birleştirir, sonra etiket rulo koyar. tüyleri - ilk değer tüy ve ikinci gösterir. şiddetli soğuğunda için aşağı en az% 80 içeren ürünü uygun olacaktır.

Kimin tüyleri Ben tercih edilmeli?

Bu sorunun cevabı, kişisel tercihleri ve hava koşullarına bağlıdır. Çoğu zaman, minderler ördek, kaz, ya kuğu aşağı yorganı doldurdu. Bu normal kullanım ve uygun bakım altında, kaz "ısıtıcı" en az 20 yıl görev yapacak dikkati çekiyor ancak ördek - en fazla 5 yıldan uzun. aşağı sıcak ceket seçmek için karar verirseniz, bu gerçeği dikkate almak gerekir.

önemli şeyler

düğmeler, bir parça düğmeler ve benzer dokuya: ürün kalitesi, bu dolgu ve yedek aksesuarları ile küçük bir torbaya bağlı olduğundan emin olmak için. dolgu maddesi dağılımı - önemli bir nüans. Bu orta boy blok yerleştirilmelidir, daha sonra tüy ürünün alt yerleşir. Bazen kolay Bu blokların değil dikkat edin: Üretici dekoratif bir kumaş tabakasının arkasına saklanıyor. Bu nedenle, şey, tüm küçük şeyleri fark etmeye yakından incelenmesi gerekir.

Tüm bağlantı elemanları, perçinler ve fermuarlar markalı ve kaliteli olmalıdır.

Muayene ve uydurma

Tabii ki, uydurma ceket olmadan satın alamazsınız. Fotoğraflar tüm yönlere sıkın ve anafor, giy gerek yeterli görünüyor. Bundan sonra, öğeyi kaldırmak ve dikkatle kazak düşünün: bunu herhangi tüyler ya da bazı pellet.

Ayrıca ceket incelemek gerekir. tüylerinin veya aşağı sopa olmamalı itibaren. Bu aşikar topaklar ve mühürler ise dikkatli olmalısınız.

kış kadın bir ceket seçmek için nasıl bilmiyorum olanlar için bir az bilinen ama etkili bir test yoktur. Onun ihtiyacı bir tüp içine sarmak için. diye doğruldu zaman, ezik ve buruşukluk bırakılmamalıdır. Böyle küçük yük deformasyon yol açtı, ürün kalitesi kötü.

Etiketi üzerinde veri okumak gerekir, böylece dokunmatik sentetikler zor belirleyin. Yapay maddelerin bulunması, polyester, pamuk, yün gibi etiketler ile kanıtlanır.

sıkıştırma oranı ve çok katmanlı

aşağı sıcak ceket nasıl seçileceği hakkında düşündüğünüzde, ürünler tek katmanlı ve çok katmanlı olabileceğini bilmek gerekir. Son iyi ılık ve kış sporları için uygundur tuttu. Ancak şehir sakinleri yeterli ve tek katmanlı modeli olacak için.

Aşağı ceket dolgu hızla sıkıştırmadan sonra orijinal konumunu almalıdır. Bu, güçlü bir şekilde sıkılmış malzemeyi doğrulanabilir. Bu yöntem çok güvenilir görünmüyor, etikete bakmak daha iyidir. Bir kural olarak, bu yüksek kaliteli bir şey, 550 ya da daha fazla belirli bir sayıda olacak halinde FP ile gösterilir, bir sıkıştırma oranı gösterilmektedir. Aşağı ceketler boyutunu seçmek için nasıl bilmiyorum? etikette belirtilen verileri incelemek için başlamak için.

Aynı zamanda aşağı işleme düzeyi hakkında bilgi verir. DIN EN 12934 bir tanımı ise, daha sonra dolgu maddesi de yıkandı, dezenfekte ve kurumaya bırakılır.

Dikiş ve astar

Kaliteli aşağı ceket kadın sadece pürüzsüz ve düzgün dikişler, hangi yalıtım "sopalarla" vardır. Tüm konular güçlü ve hasarlı olması gerekir.

kabartmak için tarafından dikişli astar, aşağı düşmez. soğuğa bir elastik bant ile yapılan ceketin hortumlar ve alt iç nüfuz etmedi. Pratik modellerde kürk ceket ve yalıtım ayırabilirsiniz. Bu sıcak havalarda ürünü taşımak değil, aynı zamanda temizleme ve çamaşırhane öğeleri kolaylaştırmaktadır da sağlar.

sökülebilir bir örme yelek, - Bazı üreticiler "alt tişört" sağlar.

Nasıl aşağı ceket bakımı için?

O şey uzun süre sürer ve görünümünü kaybetmemiş, kış kadın bir aşağı ceket seçmek için sadece bilmek gerekir, ama aynı zamanda ne kadar düzgün onlar için bakım. Tüm ayrıntılar etikette bulunabilir, ancak genel kabul görmüş kurallar vardır. Yıkama ceket yumuşak modu açığa 40 dereceden daha yüksek olmayan bir sıcaklıkta olabilir.

Su şeyler geri dönüşümsüz hasara neden uzun süre maruz kalmak: Bu ürünlerin sahipleri her halükarda imkansız onları batırılmış olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca, pilde ceket aşağı kurumasına gerekmez.

Odaya açılmamış şekilde Kuru ceket iyi havalandırılır. Sen balkona ürünü getirebilir. Şey nemlenmiş olduğunu büyük temiz bir havlu üzerine koymak gerekir. Belirli aralıklarla, ceket aşağı çevirmek gerekir.

Tüm deterjanlar büyük bir özenle seçilmelidir, böylece ürünün zarar gelmiş değil. Eh, onlar, anti bakteriyel ise bakterilerin üremesine imkan vermez araçta iken.

Yağmur, kar gibi olumsuz faktörlere için, bir aşağı ceket orijinal görünümünü bozan vermedi satın almalı su itici sprey. Dışarı çıkmadan önce uygulanmalıdır.

zaman Böylece ceketi aşağı yıkama kırılmaz, çamaşır makinesinde, sen, örneğin, bir pinpon masası küçük topları koyabilirsiniz. Onlar kabartmak yığınlarda keçeleşmiş veya paketlenmiş izin vermez.

Günümüzde modelleri ceket seçmek o kadar kolay değil, çok çeşitli sunulmaktadır. Fotoğraflar olası aralığını keşfetmek ve en iyi seçeneği seçecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.